Jump to content



Recommended Posts

ανακάλυψα χτες γτ δεν πωλείται τίποτα στο AH...

μπότες με 163 dex, vitality 80 περιπου, 40-50 int, movement speed 12%, + 200 armor και res all 70... το είχε βάλει 50.000...

και εκεί που πάτησα να το αγοράσω μου έβαλε ότι το ah δεν δουλεύει σωστά κλπ...ουστ παλιοblizzard...

Λογικά κάναν bot-scan.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολα τα παιδια του lab.

λοιπον φιλε @tavliban κατ αρχην ευχαριστω για την βοηθεια in game...εσωσε καταστασεις....

και το αλλο που θελω νασε ρωτησω σε οτι αφορα το dual....αυτα τα skills το καλυπτουν????θελεις και κατι να κανει αναναιωση το fury........

Barbarian - Game Guide - Diablo III

:wall:

έχεις κάνει λάθος στο passive skill No escape...θέλει το weapon master για Bonus σε dmg ή οτιδήποτε ανάλογα το όπλο που κρατάς. Επίσης μπορείς να βγάλεις το tough as nails Και να βάλεις το ruthless...

το wrath of the berserker θέλει το thrive with chaos. Έτσι όσο κερδίζεις fury εσύ θα παραμένεις ντούκι.

Τέλος στο whirlwind καλό να κάνεις regen fury (για να το συνηθίσω και εγώ έτσι ξεκίνησα) αλλά καλύτερο rune Είναι το hurricane...

αυτό δηλαδή...όπως σου είπα και ingame παίξε με leap αντί για Overpower για αρχή...μετά όταν συνηθισεις τότε πας overpower

Barbarian - Game Guide - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Με το παρακάτω build σολαρα diablo και με εχει βγάλει χαλαρά act4 με group που νιώθει.

Δεν είναι double tornado αλλά κατι υβριδικό επηρεασμένο απο αυτο το build.

Max dps με wrath of the berserker 100k :D

Aegagrus - Community - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

έχεις κάνει λάθος στο passive skill No escape...θέλει το weapon master για Bonus σε dmg ή οτιδήποτε ανάλογα το όπλο που κρατάς. Επίσης μπορείς να βγάλεις το tough as nails Και να βάλεις το ruthless...

το wrath of the berserker θέλει το thrive with chaos. Έτσι όσο κερδίζεις fury εσύ θα παραμένεις ντούκι.

Τέλος στο whirlwind καλό να κάνεις regen fury (για να το συνηθίσω και εγώ έτσι ξεκίνησα) αλλά καλύτερο rune Είναι το hurricane...

αυτό δηλαδή...όπως σου είπα και ingame παίξε με leap αντί για Overpower για αρχή...μετά όταν συνηθισεις τότε πας overpower

Barbarian - Game Guide - Diablo III

Άσε τον Διαβολάκο και έλα να πετσώσουμε τίποτα Space Marines, Π/Σ/Κ κανόνισε να pew pew!:innocent:

Link to comment
Share on other sites

^^ μέσα...σε έκανα και add όπως είδες...ΠΣΚ αμα κάτσω στο pc (γτ ως εξαίρεση δουλεύω και ΣΚ αυτή την εβδομάδα) θα πετσώσουμε space marines! :p :OT:

on topic τώρα...διάβασα τα notes για τον barb...ελπίζω (αν και το λέει) μην κάνουν καμιά μαλ... και nerfάρουν το dual tornado γιατί εμένα μετά με έχασαν σαν παίχτη...ήδη ζορίζομαι που ζορίζομαι στο act3 (βγαίνει βέβαια ψιλοκαλά αλλά άμα σκάσει κάνο καλό elite)...

act4 με τον [MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] γίνεται παρτάκι...ένας με dps DH μας λείπει πιο πολύ για να σκοτώνει τα goblins..:D (που όπως είπε ένας φίλος αυτά έπρεπε να είχαν στείλει για να καταλάβουν το Bastion's Keep)

Link to comment
Share on other sites

πάντως το δικό μου twister θα nerf-αριστεί κατά 50%.... :mad:

φαντάζομαι θα το κάνουν να "χτυπάει" τις μισές φορές ....

γράφει βέβαια ότι όσοι έχουν ήδη υψηλό crit chance δε θα καταλάβουν σημαντική διαφορά....

είδομεν....

και αντίθετα θα buff-άρουν λέει τις hydra ( εκτος της venom που είναι ήδη υπερδυνατή)

και κατά τα άλλα όλα γίνονται για το diversity του κάθε class....

πες μας ότι χαλάει τη πιάτσα ο tank-wizard να τελειώνουμε.... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

με crit chance 58% ( buffed από frost nova ~ deep freeze) και crit dmg +300% ελπίζω να μη μου κάνει διαφορά.. μεγάλη τουλάχιστον....( θα αυξηθούν και τα repairs γιατί βγάζουν το enrage από τα elite οπότε προβλέπετε μεγάλη ανάγκη για χρήμα <--- με ότι αυτό συνεπάγεται... λέγε με rmah ή tsang liung ή όπως λέγονται τα σχιστομάτικα ανθρωπάκια που το έχουν κάνει επάγγελμα)

Αν βγάζανε και κανά legendary να υποστηρίζει το εν λόγω build να πω καλώς το κάνανε ....

Δε καταλαβαίνω γιατί nerf-άρουν ένα στατικό twister το οποίο για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να έχεις κάνει chill με frost nova ( που σημαίνει πρέπει να είσαι ΚΟΝΤΑ .... που σημαίνει :

1300 res all

9600 armor

76% dmg reduction

22,5% dodge

40-50Κ life για να αντέξεις

...... που σημαίνει ότι αν δε κάνεις καλή χρήση απλά πέθανες γιατί δε προλαβαίνεις να kite-άρεις και το ξύλο που τρως είναι εξωπραγματικό...)

που σημαίνει ότι θες 300+μύρια equip... <--- πόσοι πια έχουν τέτοια δυνατότητα? ή μήπως θέλουμε να την αποκτήσουν περισσότεροι για να δουλέψει το rmah?

Τες πα ... θα δείξει πόση διαφορά θα έχει στο δικό μου build ....

το κακό είναι ότι για να ανεβάσω πλέον έστω και 1% το crit chance ή γενικά να βελτιώσω τα res πρέπει να δώσω από 80 μύρια και πάνω οπότε θέλει τύχη - υπομονή - χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι , μήπως γνωρίζει κανείς να μου πει τελικά αυτό το block chance % τι ακριβώς κάνει block? πως γίνεται με 50% block chance (hoc+stormsh+justice) να ψοφάς τόσο εύκολα? μήπως τελικά είμαι χαζός που κουβαλάω ασπιδα και έχω μικρό dps?

ας μου πει κάποιος ένα optimal build για να περνάω νερό (όχι μόνος μου act2 παρέα με 90 mythic potions) το inferno μπας και δούμε προκοπή.

Link to comment
Share on other sites

για να πας face to face με τους κακούς με τανκ Build οπως πας εσύ θες 45-50Κ ζωή, και 1200+ res all... Τέλος θες και μια οπλάρα 1000dps και βάλε με life on hit 800+...

αν κάποιος εδώ μέσα πιστεύει διαφορετικά, ας το πει ελεύθερα :p

Link to comment
Share on other sites

σταθη ο εξοπλισμος σου ειναι παρα πολυ καλος εκτος απο τα παπουτσια.....βγαλε αυτα τα παπουτσια και βαλε καποια αλλα με μεγαλο vitality γιατι υστερεις πολυ σε αυτο..30κ ειναι υπερβολικα λιγο για act2!!!!!....αν παιζεις σολο θα επρεπε να εισαι πολυ ανετος μεχρι act2!σε γκρουπ απο 2 και πανω θα χρειαστεις αναγκαστικα life on hit!!!αλλιως δεν το πολυχρειαζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Εγω με τανκ build μπορω να φτασω μονο μεχρι ακτ3 siegebreaker.Μετα τελος.Πρεπει να κατσω να αλλαξω ολο το build του βαρβαρου για να προχωρησω και γιαυτο δεν παιζω πια με το βαρβαρο.Μεχρι ακτ3 το παλευεις με τανκ παντως. 1200res+10000armor+600loh+50k hp ειχα εγω...

Link to comment
Share on other sites

καλο!

After you hit level 60, any further experience you earn from killing monsters will begin to count toward Paragon levels

There are 100 Paragon levels

Every Paragon level will reward you with:

Core stats such as Strength, Dexterity, Intelligence, and Vitality in amounts similar to what you’d gain from a normal level

3% Magic Find and 3% Gold Find

Nephalem Valor (NV) will now also provide a 15% experience bonus per stack,

With the Paragon system in place, we’re capping Magic Find and Gold Find to 300% (before Nephalem Valor). This means that without any Magic Find gear at all, you’ll hit the cap when you reach Paragon level 100. :dirol:

να δω τι θα πρωτοπαιξω τωρα λολ... guildwars 2,wow mists of pandaria ,diablo 3.. ε ρε καψιμο παλι....

Έγινε επεξεργασία από overclocked
Link to comment
Share on other sites

παίδες συγνώμη αλλά μόνο εδώ θα το δει κανείς να με βοηθήσει.

μου μπλοκάρανε το battlenet account και όταν πάω να αλλάξω password σύμφωνα με τις οδηγίες που μου στείλανε σε μαιλ, μου λέει email/name combination does not exist.

για το μαιλ είμαι σίγουρος αλλά για το όνομα δεν θυμάμαι αν είχα γράψει jordan ,jordinio ktlp.

το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να μπω και δεν μπορώ να επικοινώνησω με κανένα στην καταραμένη blizard να με βοηθήσει.

μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να τα βάλεις και αντίθετα, name-lastname. το είχα πάθει και εγώ παλιότερα. αλλιώς επικοινώνησε με το blizzard support τηλεφωνικά χωρίς χρέωση από το skype +44 800 0288246 και να έχεις δίπλα σου και κάποιο cd-key από game της Blizzard που έχεις βάλει στο account σου. Επίσης μπορείς να το κάνει recovery και μέσω κινητού τηλεφώνου (αν το έχεις καταχωρήσει μέσα στο battlenet account σου).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.