Jump to content



Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες. Χαίρομαι που υπάρχει μεγάλη παρέα για Diablo! Αν θέλετε κάντε μου ένα request huggybear#2879. Ανεβάζω και τον μπαρμπα σιγά σιγά. :D

καλως ορισες Man...με το δεξι και με καλα Drops....

Link to comment
Share on other sites

νομίζω καλύτερα να περιμένουμε ολίγον τι... Χριστούγεννα έρχονται ίσως δώσουν και κανά δωράκι.... δε βλέπω και καμιά ευκαιρία στο AH.... έχουν σοβαρευτεί οι παίχται....

Κ.Πόκο μας..μπορεί τα χριστούγεννα να έρχονται..αλλά το δωράκι είναι αλλού..23 Ιανουαρίου 2013:jump:

http://www.thelab.gr/gaming/path-of-exile-poe-115493.html

Τέλειο γεύμα και τσάμπα; ή "πλαστικά" και επί πληρωμής; :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γράψτε λίγο και τις ώρες που σας πήρε να γίνεται 100!!!

εγώ πάντως έχω φάει 550 ώρες περίπου για lvl 63....και το πήρα 2-3 εβδομάδες αφού κυκλοφόρησε..φαντάσου οι μάγκες παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πόσο σου πήρε από το τότε που ξεκίνησες τα Paragon. ;)

Screenshot017.jpg

3/9/2012 ειναι η φωτο....οποτε καπου απο αρχες σεπτ....απλα πριν απο 2 εβδομαδες ημουν 85 και χθες 100...αυτο το διαστημα το πηρα σχετικα γρηγορα...1-1,5 level / μερα

Link to comment
Share on other sites

να φανταστώ alkaizer runs.Me 500hours περίπου είμαι 54par. Έχω ψωμί ακόμα...... :p

300.000.000 ανά μέρα?!!! Πρέπει 10ωρα να βαρας ανά μέρα χαρά στο κουράγιο σου!!!!!!

Έγινε επεξεργασία από funfix
Link to comment
Share on other sites

300 / ημέρα είναι ούτε 6 ώρες... υποτίθεται ότι το effective είναι 1m/hour άρα do your math... ξεκινήσαμε wiz το σαβ/κο που μας πέρασε (με έναν φίλο) και με χαλαρό παιχνίδι είμαστε 40 (ελπίζω 45 μέσα στο σαβ/κο) με 230k dps άρα ακόμα και το 100 δεν είναι τρελός στόχος εάν πεις σε 1 μήνα (άντε 2) να το πας με μεθοδικό gaming

Link to comment
Share on other sites

300 / ημέρα είναι ούτε 6 ώρες... υποτίθεται ότι το effective είναι 1m/hour άρα do your math... ξεκινήσαμε wiz το σαβ/κο που μας πέρασε (με έναν φίλο) και με χαλαρό παιχνίδι είμαστε 40 (ελπίζω 45 μέσα στο σαβ/κο) με 230k dps άρα ακόμα και το 100 δεν είναι τρελός στόχος εάν πεις σε 1 μήνα (άντε 2) να το πας με μεθοδικό gaming

με συνεχωμενο game και 14 μιλ στα 20 λεπτα ραν ειναι 7 ωρες και 15 λεπτα...απλα δεν πρεπει να σηκωθεις κατθολου και να μην παιρνεις τπτ απο ντροπ....επισης η wiz παει πιο γρηγορα σε speed απο barba οποτε βγαινει σε 15 λεπτα....εγω με barba το κανα 18 Min - 14.5mil xp

Link to comment
Share on other sites

Στο 1.04 χρειαστηκε ~250h απο 0-77 που ειναι τα μισα xp για 0-100.. Δηλαδη ~20mill xp/h η wiz χωρις hellfire ring και mp xp bonus..

Νομιζω οτι πλεον ο υπολογισμος ειναι δυσκολος γιατι ο καθενας παιζει διαφορετικο mp και δεν υπολογιζουμε τον χρονο που σπαταλησε ο καθενας για keys και uber bosses... Προσωπικα μετα το 94+ εχω βγαλει το xp gear (gem,ring) για να φαρμαρω στο mp5..

Link to comment
Share on other sites

Λογικά και εγώ μόλις πάω 85 θα βγάλω το hellfire/gem.Για την ώρα βολεύομαι με 100m/μέρα και μετά το ρίχνω λίγο στη διασκέδαση!!!urber κτλ!!(35-45xp/hour σε mp1)

Τα runs είναι 16-25min ξέρω μεγάλη διαφορά αλλά κατά διαστήματα σκάει κόσμος και μου χαλάνε το run. Αλήθεια πως μπορείς να κάνεις prive game?

Link to comment
Share on other sites

Λογικά και εγώ μόλις πάω 85 θα βγάλω το hellfire/gem.Για την ώρα βολεύομαι με 100m/μέρα και μετά το ρίχνω λίγο στη διασκέδαση!!!urber κτλ!!(35-45xp/hour σε mp1)

Τα runs είναι 16-25min ξέρω μεγάλη διαφορά αλλά κατά διαστήματα σκάει κόσμος και μου χαλάνε το run. Αλήθεια πως μπορείς να κάνεις prive game?

prive game δεν γινεται απλα πανε : options----->social-----> ξε τικαρε το quick join για να μην μπαινει κανεις αβερτα :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.