Jump to content



Recommended Posts

Πότε ήταν το pvp σε beta? :hmm:Ψάξε σε κάνα forum, δες την πραγματικότητα τώρα (για το d3) και ποιό ήταν πρώτο σε pvp κλπ..:hehe:

Blizzcon 2010...

Diablo 3 - 2v2 Arena PvP - Gameplay - YouTube

Σου θυμίζει κάτι έντονα ε;

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Ναι..για διαφημιστικούς λόγους μόνο..promotion-demo κλπ..σιγά μην ήταν σε beta αυτό..

αυτό πιστεύω να το τσέκαρες ε;

Diablo III PvP Update - Diablo III

keep dreaming :cry:

Για διαφημιστικούς λόγους... Φτιάξανε δηλαδή 5-6 aarenas για διαφημιστικούς λόγους να το δείξουνε στη blizzcon... Το θέμα είναι ότι το είχανε αλλά δε το βάλανε για κάπιους λόγους. Αν θέλανε να πούνε ορίστε πάρτε pvp που θέλετε θα μπορούσανε γιατί το είχαν σχεδόν έτοιμο και το δουλεύανε πριν βγει το παιχνίδι ακόμα, εδώ και 2 χρόνια.

Αλλά το γεγονός ότι σου θυμίζει κάτι (και αν κάποιοι το κάνανε ripoff) δεν αλλάζει... Αλλά όπως πριν είπες μάλλον δεν είμαι εγώ αυτός που πρέπει να ψάχνει κανα φόρουμ γιατί το pvp του PoE όταν το είχα αμέσως είπα "τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει...". Βασικά το PoE το έψαχνα όταν ακόμα ήταν στην alpha και κάποια βιντεάκια μου είχαν αρέσει πάρα πολύ. Δεν ξέρω τώρα δε με ενθουσιάζει να πω την αλήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μια arena map είχε γίνει demo για την blizzcon τότε..

Arena - Diablo Wiki

Ναι σωστά λες..αλλά αυτοί (PoE) είχαν ξεκινήσει το 2006 και σιγά σιγά με το φορούμ μεγάλωσε (καθώς είχαν και έχουν συζητήσεις και προτάσεις με τον Dev του game)

Εδώ ο modder του MedianXL από το D2 είναι στην ομάδα τους και θα κάτσουν να κάνουν ripoff ενός broken game?

Τέσπα για να το κλείσουμε κάπως..δεν σου/σας έβαλα το μαχαίρι στον λαίμο για να το δοκιμάσεις..Ισα ίσα γούστο σου-καπέλο σου αν βγάζεις λεφτά κ'όλας...αλλά άλλο το Pay to win και άλλο το PLay to win.

Όπως είπα παραπάνω και σε προηγούμενα ποστ - αν κάποιος ήταν "βετεράνος" του D2 και το γούσταρε τέρμα..ίσως να ψάχνει την συνέχεια του..

και όταν εννοώ να το είχε παίξει -να το είχε λιώσει- 2000-2005, τότε αποκλείετε να μην τον ενθουσιάσει το PoE :whistling

Τουλάχιστον οι περισσότεροι ξέρουν ότι το "πραγματικό" D3 σταμάτησε το development το 2005 από την blizz north...από 'κει και πέρα ήρθαν τα πάνω κάτω..

Απλά η ουσία είναι να μην κολλάμε σε ταμπέλες..δλδ μην βγεί το D4 με τα στρουμφάκια..θα είναι φοβερό game επειδή είναι η συνέχεια της σειράς diablo..!

Anywayz..

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς με ομοιως καμμένο στο d2... Κι εγώ πιστεύω ότι μερικά πράγματα στο d3 δε είναι όπως πρέπει να είναι. Αλλά προτιμούσα κάτι διαφορετικό από το d2 και όχι απλά μία "κόπια" του με μερικές βελτιώσεις. Δε τα ισοπεδώνω όλα λέγοντας ότι είναι όλα χάλια ή όλα καλά. Κοίτα το PoE θα το δοκιμάσω αλλά όπως λες και ξέρω για τον MedianXL, ελπίζω να μην είναι άλλο ένα αναμάσημα του d2. Αλλά μη ξεφεύγουμε!

Link to comment
Share on other sites

Κωστα να σου δωσω το account μου να παιξεις τον δικο μου μολις τελειωσεις; οτι drops εχεις δικα σου.μολις τον φτασεις 50 κ ανω μου τον παραδιδεις παλι... :p

σε μια βδομαδουλα δλδ θα τον εχεις πισω :p

Link to comment
Share on other sites

άμα της δώσεις λίγο χρόνο θα καταλάβεις...

αυτό το critical mass είναι μιλάμε το απόλυτο cheat στο παιχνίδι...

συν το ότι είναι κοντά με τον WD οπότε με όρεξη και χρόνο φτιάχνεις 2 classes με παρεμφερές gear και πολύ πολύ dps...

αν θες την άποψη μου μη φτιάνς 2ο μπάρμπα... δεν έχει ουσία πέραν αυτών που έγραψες...

ψάξου γι αλλο class ή farm-αρε mp8-9-10 με καλό party μπας και ρίξεις τίποτα για να εξοπλίσεις κανά άλλο class οπότε να σε προσανατολίσει το drop...

Link to comment
Share on other sites

άμα της δώσεις λίγο χρόνο θα καταλάβεις...

αυτό το critical mass είναι μιλάμε το απόλυτο cheat στο παιχνίδι...

συν το ότι είναι κοντά με τον WD οπότε με όρεξη και χρόνο φτιάχνεις 2 classes με παρεμφερές gear και πολύ πολύ dps...

αν θες την άποψη μου μη φτιάνς 2ο μπάρμπα... δεν έχει ουσία πέραν αυτών που έγραψες...

ψάξου γι αλλο class ή farm-αρε mp8-9-10 με καλό party μπας και ρίξεις τίποτα για να εξοπλίσεις κανά άλλο class οπότε να σε προσανατολίσει το drop...

ολα σωστα απλα δεν εχει νοημα το μπ8-9-10.....τσαμπα χρονο τρως....επαιξα ποσα ραν σολο και το απολυτο 0!!!αν μου ελεγε πως θα χω καλυτερα αντικειμενα ναι να επαιζα....αλλα οταν βλεπω πως ο καθε παιχτης με 120 ωρες και σε μπ0 εχει ντροπαρες και γω σε μπ9 εχω orbit stones και voodoo mask και στην καλυτερη maximus.....μπορω να πω πως απλα δεν εχει ουσια το μπ9!!!μπ2-3 και 4 το πολυ και αν θελει καποιος ντροπαρες μπ0....

Link to comment
Share on other sites

ε τότε σκέψου ότι με μάγο σε mp0-4 ( ανάλογα το gear πας όσο θες) με archon σολάρεις το αλκαιζερ σε λιγότερο από τέταρτο....

( τουλάχιστον εγώ με exp gear το κάνω 14-15 λεπτά ανάλογα αν ρίξει τίποτα...)

θα μπω σε λίγο από περιέργεια να μετρήσω με full dps πόση ώρα κάνω...

Σε κάθε περίπτωση κάνε ότι αγαπάς... απλά ίσως ένα 2ο class σε κάνει να "ξεχάσεις" για λίγο τα στριφογυριστά του "θείου" :no:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.