Jump to content



Recommended Posts

και ποιος ο λογος να δωσεις λεφτα να φτιαξεις pvp gear οταν δεν υπαρχουν rewards?Αν θυμαμαι καλα στο D2 μολις σκοτωνες καποιον εσκαγε και επεφταν κατω οτι φοραγε :)

πρωτον για να ξερεις αν οτι εχεις κανει απ τον μαιο μεχρι τωρα ειχε καποια αξια, να μαθεις να εχεις και αλλα σκιλς (εκτος απ τα κλασικα), να ξεφυγεις απ τον συνεχομενο run run run xp,να νιωσεις πως ο χαρακτηρας σου ειναι καλυτερος απο καποιους αλλους.....

επερνες ενα αφτι αν θυμάμαι καλα και τπτ αλλο(αν κανω λαθος ασ με διορθωσει καποιος)

και τα λεφτα που εδωσα ως τωρα να ναι το πολυ 20-25 μιλ μονο για gems...λιγο πολυ σε τοσους μηνες ολο και κατι θα μαζευτηκε απο ντροπς.

και το θεμα ειναι πως οταν μπει το expansion το pvp θα ειναι στα πολυ πανω του.τοτε ολος ο κοσμος θα τρεχει για ιτεμς...

και αλλο reward να δωσουν?μετα απο τετοιο τρελο boostαρισμα σε xp???τι αλλο να κανουν για να σπρωξουν κοσμο....???@!#@#$#$

(και αν επαιρνες οτι εχει ενας χαρακτηρας τοτε ολοι οι νουμπαδες θα ταν μεσα στην κλαψα)

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

εγώ: 31% gem @ head, hellfire ring , follower: hellfire ring + leoric signet,

ούτε hellfire ring φόρεσα και δεν θα φορέσω ποτέ ούτε 3άδα cains

Αυτο ομως προυποθετει να παιζεις μονος σου για να εχεις follower. Επισης δεν παιρνεις ολο το bonus xp απο τον follower.

Οπως βολευεται ο καθενας βεβαια, με το δικο σου setup δεν χανεις πολυ σε stats.

Εγω προσωπικα εχω βαλει φουλ mf και gf στον follower και στον barb hellfire, leoric, lacuni και gem 27αρι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ομως προυποθετει να παιζεις μονος σου για να εχεις follower. Επισης δεν παιρνεις ολο το bonus xp απο τον follower.

Οπως βολευεται ο καθενας βεβαια, με το δικο σου setup δεν χανεις πολυ σε stats.

Εγω προσωπικα εχω βαλει φουλ mf και gf στον follower και στον barb hellfire, leoric, lacuni και gem 27αρι.

το lacuni τι ρολο παιζει???(σε χρ)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.