Jump to content



Recommended Posts

πως σας φαίνεται

2gtcmbp.jpg

!!! ειναι drop??κατ αρχην ειναι ιτεμ 1,5 bil +

κατα δευτερον αν ειναι drop θα χω μια ελπιδα οτι μια /1000 πεφτει και ρολαρι κατι τετοιο(οχι οτι θα πεσει)...

αυτο μου μυριζει χαλαρα Mp0-1-2

Link to comment
Share on other sites

και αυτό και τα bracers είναι drop από mp1 σε paragon 80+.

items 2,5-3,5b αξίας

man paragon 100 ειμαι εδω και κανα μηνα....τζαμπα νομιζω παιζουμε μεγαλα μπ....δεν εχει κανενα νοημα απολυτος....

αυτο που ελεγα παντα...ντροπαρες μπ1-2 σκουπιδια μπ9-10

Link to comment
Share on other sites

Καλα συγνωμη τοσο δυσκολο ειναι να κανουν 2-3 απλα πραγματακια στο επερχομενο patch οπως:

1) Indentify all

2) Να πιανουν τα stats σε legendary items στο AH.

Για να μην πω να μπορεις να συγκρινεις τα item απο το AH με αυτα που ηδη φορας. Γιατι αυτο νομιζω πως εχουν πει οτι επιτηδες δεν το κανουν. Πολυ θα ηθελα να μαθω τον λογο.

Να γινει η ζωη μας λιγο ευκολοτερη. Ημαρτον... Βλαμμενοι ειναι?

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Καλα συγνωμη τοσο δυσκολο ειναι να κανουν 2-3 απλα πραγματακια στο επερχομενο patch οπως:

1) Indentify all

2) Να πιανουν τα stats σε legendary items στο AH.

Για να μην πω να μπορεις να συγκρινεις τα item απο το AH με αυτα που ηδη φορας. Γιατι αυτο νομιζω πως εχουν πει οτι επιτηδες δεν το κανουν. Πολυ θα ηθελα να μαθω τον λογο.

Να γινει η ζωη μας λιγο ευκολοτερη. Ημαρτον... Βλαμμενοι ειναι?

μπορείς να τσεκαρεις τα αντικείμενα...

Τώρα το Id all είναι σωστό αλλά είναι δευτερεύον γι αυτούς νομίζω....

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να τσεκαρεις τα αντικείμενα...

Τώρα το Id all είναι σωστό αλλά είναι δευτερεύον γι αυτούς νομίζω....

Mπορεις εμμεσα, το ξερω. Αλλα ειναι 3 πραγματα που ειναι πανευκολο να γινουν και δεν το κανουν.

Link to comment
Share on other sites

Προφανως και δεν θελουν να πατας δεξι κλικ find same item για τα leg για τον απλο λογο οτι οταν καποιος φλιπαρει, αυτοι θα παρουν το 15% και απο την μεταπωληση ακομα ενα 15%. Αρα θεωρητικα αυξανουν τα κερδη τους. Με λιγα λογια θελουν να αφησουν καποιους να πουλανε πολυ φτηνα απο απροσεξία.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο το τι θα δινει το καινουργιο gem. Αν δινει αυτο που επαιρνεις απο την αναβαθμιση των προηγουμενων star στο αμεσως επομενο σιγουρα δεν αξιζει τα λεφτα που θελει.

Ποιος θα δωσει δηλαδη 80-100m για 10% cd στο οπλο π.χ η για λιγο παραπανω str?

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο το τι θα δινει το καινουργιο gem. Αν δινει αυτο που επαιρνεις απο την αναβαθμιση των προηγουμενων star στο αμεσως επομενο σιγουρα δεν αξιζει τα λεφτα που θελει.

Ποιος θα δωσει δηλαδη 80-100m για 10% cd στο οπλο π.χ η για λιγο παραπανω str?

αν δινει ομως 100 crit damage +9as θα συμφερει....:p

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο εγω θα περιμενω να βγουν τι θα κανουν το καθε marquise... Με υποθεσεις και γενικα ολη αυτη την τεχνητη αναταραχη που εχει φτιαξει η βλιζ εγω ξενερωνω... Παντως καλα θα κανουν να αυξησουν την αξια και των amethyst & topaz γιατι ειναι αστειο να βλεπεις τετοιες διαφορές στις τιμες. π. χ. κανε ενα συνδυασμο emerald & amethyst και κανε marquise με 100cd+2%ls...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο εγω θα περιμενω να βγουν τι θα κανουν το καθε marquise... Με υποθεσεις και γενικα ολη αυτη την τεχνητη αναταραχη που εχει φτιαξει η βλιζ εγω ξενερωνω... Παντως καλα θα κανουν να αυξησουν την αξια και των amethyst & topaz γιατι ειναι αστειο να βλεπεις τετοιες διαφορές στις τιμες. π. χ. κανε ενα συνδυασμο emerald & amethyst και κανε marquise με 100cd+2%ls...

πολυ σωστο αυτο ....βασικα αυτο θα ταν το πιο τελειο διαμαντι....πιστευω πως θα δωσουν βαση στα 2 κυριοτερα διαμαντια(ruby - emerland) και θα κολλησουν σαυτα το amethyst Η το topaz...

καπως ετσι το χουν στο μυαλο τους....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.