Jump to content



Recommended Posts

  • 2 weeks later...

παιδιά μία ερώτηση, gold μπορεί να πουλήσει κανείς ποια στο rmah? έχω 2b όπου τα έχω βάλει σε πακετάκια των 200m για 50€ και δεν φεύγει τίποτα. Λογικά έχει γεμίσει και δεν φεύγουν τα δικά μου? Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

200 m με 10 € περνεις απο αυτο το σιτε

http://www.cuingame.com/Diablo-3-Gold/EU_server_-_normal.html

Γιαυτο δεν φευγουν τα λεφτα σ. Αμα θες να βγαλεις λεφτα με τα 2b παρε items και πουλατα στο rmah.

Link to comment
Share on other sites

200 m με 10 € περνεις απο αυτο το σιτε

Diablo 3 Gold, Diablo Gold, buy cheap D3 Gold in EU server - normal

Γιαυτο δεν φευγουν τα λεφτα σ. Αμα θες να βγαλεις λεφτα με τα 2b παρε items και πουλατα στο rmah.

θα διαφωνησω μαζι σου...ο χρυσος δν φευγει οχι γιατι υπαρχουν τριτα sites που το πουλανε φθηνοτερα αλλα επειδη η αναλογια σε ιδιο αντικειμενο σε gold και ευρω δν ειναι 0,25 αλλα πολυ μικροτερη.....

θα συμφωνησω μαζι σου οτι αν θελεις να μετατρεψεις τον χρυσο σε ευρω θα πρεπει να το κανεις μεσω εξοπλισμου...απλα κ παλι μην περιμενεις να τα δωσεις τα ιτεμς σε αναλογια 0,25ευρω/εκ. χρυσο. Και στα αντικειμενα τοσο ειναι η αναλογια 0,1 με 0,05 ευρω/εκ. χρυσο και εξηγουμε. μεμπο με ιδια στατς εχει 1μπιλλ σε χρυσο και 90 ευρω στο real δηλαδη η αναλογια δν ειναι 0,25 αλλα 0.09...με λιγα λογια απο τα 2μπιλλ που εχεισ μην περιμενεις να βγαλεισ πανω απο 150ευρω καθαρα...

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι εχει ψοφισει τελειως ακομα και με τοσο μπαφαρισμα στο ΧΡ παλι θελει ατελειωτες ωρες κανωντας το ιδιο και ιδιο πραγμα. 100 gold items per run και ολα για πεταμα. Ενα να βγει για πουλημα δεν πουλιεται ποτε και ενας κυκλος που δεν εχει σταματημο. Το ευχαριστο ειναι οτι λενε οτι στο 1.0.8 θα βρισκουμε λιγα αλλα καλυτερα items και εκει ουσιαστικα θα ανταμοιβουν να παιζεις ΜΡ10 (αν και τωρα που εχει πλυμηρησει items το ah τι να σωσει) και οχι οπως τωρα που για ΧΡ ολοι πανε σε χαμηλο ΜΡ με 500% MS και 10 ιδια run την μερα act3 και παλι εχουν ιδια drops με υψηλοτερα MP. Ελεος.:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι εχει ψοφισει τελειως ακομα και με τοσο μπαφαρισμα στο ΧΡ παλι θελει ατελειωτες ωρες κανωντας το ιδιο και ιδιο πραγμα. 100 gold items per run και ολα για πεταμα. Ενα να βγει για πουλημα δεν πουλιεται ποτε και ενας κυκλος που δεν εχει σταματημο. Το ευχαριστο ειναι οτι λενε οτι στο 1.0.8 θα βρισκουμε λιγα αλλα καλυτερα items και εκει ουσιαστικα θα ανταμοιβουν να παιζεις ΜΡ10 (αν και τωρα που εχει πλυμηρησει items το ah τι να σωσει) και οχι οπως τωρα που για ΧΡ ολοι πανε σε χαμηλο ΜΡ με 500% MS και 10 ιδια run την μερα act3 και παλι εχουν ιδια drops με υψηλοτερα MP. Ελεος.:suicide2:

γιατι φιλαρακι θελει ατελειωτες ωρες????στον δευτερο χαρακτηρα μου με 100 ωρες σχεδον τον εχω paragon 72...

Link to comment
Share on other sites

γιατι φιλαρακι θελει ατελειωτες ωρες????στον δευτερο χαρακτηρα μου με 100 ωρες σχεδον τον εχω paragon 72...

Γιαι εγω φαρμαρισμα με ww mp0-1-2 και 45 run την μερα δεν τα παλευω, χανει το νοημα το παιχνιδι του. Προτιμω να παιξω mp10 να εχει challenge και να ναι πιο χαβαλε παρα να κανω αυτο που βλεπω σε βιντεακια youtube τυπου: "200% ms και sprint και μην κοιτας πισω και μην σηκωνεις τπτ και μπραβο θα φτασεις καποτε paragon100" κανοντας το ιδιο πραγμα κυριολεκτικα. Κανω run σε υψηλοτερα mp και σε αλλα act. Πιστευω ειναι προσωπικη αποψη το τι ευχαριστηση βρισκει κανεις σε ενα game και πως διασκεδαζει παιζοντας το! εγω προσωπικα μονος σε mp10 ή σε party με φιλαρακια με διαλλειματα, με run τυπου χαχα χουχου και οχι "στρατιωτικα" ειναι ο μονος τροπος να μην παρατησω το παιχνιδι!

Link to comment
Share on other sites

MP10 runs μονο πλεον, μικρα σχετικα, σε σημεια με πολλα mobs.

Oποιος με πετυχαινει μεσα και ψηνεται, ενημερωνει.

(Δεν ενημερωσα με screenshots κλπ αυτη τη φορα , αλλα πλεον εφτασε και η μαγουλα 100 παραγκονιασμα. Μπαρμπα ξεκινησα, σιγα σιγα, προς το παρον δεν με εψησε κα8ολου , δυστυχως...)

Link to comment
Share on other sites

MP10 runs μονο πλεον, μικρα σχετικα, σε σημεια με πολλα mobs.

Oποιος με πετυχαινει μεσα και ψηνεται, ενημερωνει.

(Δεν ενημερωσα με screenshots κλπ αυτη τη φορα , αλλα πλεον εφτασε και η μαγουλα 100 παραγκονιασμα. Μπαρμπα ξεκινησα, σιγα σιγα, προς το παρον δεν με εψησε κα8ολου , δυστυχως...)

σαν να το βλεπω μπροστα μου σε λιγο καιρο και ο μπαρμπας 100.....αν και πιστευω οτι σαν την μαγισα δεν θα σου αρεσει κανενας χαρακτηρας....ισως να ναι η επομενη σταση μου...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.