Jump to content



Recommended Posts

Γενικό πρόβλημα δλδ..... παλιά δεν κολλούσε πάντως αν και είχα λιώσει αλκαιζερ runs το άλλαξα. Θέλω xp runs όμως για να 100αρισω μετά βλέπουμε....

με ολο το θαρρος μαν αλλο ο wd δεν ειναι και ο καλυτερος για φαρμα....

Link to comment
Share on other sites

με ολο το θαρρος μαν αλλο ο wd δεν ειναι και ο καλυτερος για φαρμα....

όχι ο wd ο βάρβαρος πάει 100 σιγά μην πάω πότε τον wd 100 ίσως σε 3-4 χρόνια!!!!! Μαζεύει πολύ εύκολα gold και λογικά σε πάρτι πρέπει να μετράει αλλά δεν ξέρω ακόμα. Αν δεν έχω σωματική επαφή δεν το ευχαριστιέμαι όποτε monk/barb μόνο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμάσω ΣΚ. Κάτι ακόμα ο wd σε κάποιες στιγμές μου βγάζει 1,000,000+ crit σπάω το κεφάλι μου να βρω πως γίνεται!!!!!Οκ παίρνει 50% boost από το feast αλά τι που πως?

Μήπως μαζεύει όλα τα poison και τα κάνει σούμα? Θα ανεβάσω sc...

Link to comment
Share on other sites

να πω και γω την γνωμη μου για την μαγγισουλα......

απλα ενα μεγαλο respect........ειναι απιστευτη.....οταν με το καλο 100 αρισει ο μονκ σε λιγεσ μερες παιρνει σειρα....

apatoa.....:pleasantry::pleasantry::pleasantry::pleasantry::pleasantry:

το μονο αρνητικο που ειδα ειναι πως ειναι λιγο αργή η μου φανηκε?

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

Εγω οταν παω ρακκις και δεν παιζο σολο απλα κανει freeze το παιχνιδι. Ο μονος τροπος να φυγω ειναι με logout απο τα windows με alt ctrl del!!!!!

έμενα μου σπάνε τα γραφικά σε κάποια σημεία, μόνο ρακκις συμβαίνει αυτό.

όταν το είδα πρώτη φορά λέω πάει η καρτούλα μου ούτε μήνα δεν έκλισε... :p

Link to comment
Share on other sites

το μονο αρνητικο που ειδα ειναι πως ειναι λιγο αργή η μου φανηκε?

Aργη? Σε τι? Στο περπατημα? :p

24% εχει εμενα, οπως σε ολους περιπου.

Βρηκα ενα εργαλειακι καθως σκαλιζα....

CM/WW Wizard DPS Simulator

Για να καταλαβαινουν ολοι το real time dps, και οχι την καρτελα.

Το output ειναι πολλες φορες πανω. Αν παιξετε με τις παραμετρους, βγαινουν παρανοικα αποτελεσματα, που ομως ισχυουν στη πραξη. Με εφτιαξε αχχαχχααχαχαχ.

Link to comment
Share on other sites

έμενα μου σπάνε τα γραφικά σε κάποια σημεία, μόνο ρακκις συμβαίνει αυτό.

όταν το είδα πρώτη φορά λέω πάει η καρτούλα μου ούτε μήνα δεν έκλισε... :p

Α και ξεχασα να συνεχισω. Οταν ειμαι σε παρτυ μπορει να φαει ολικο freeze για 5 δευτερολεπτα ακομα και σε ασχετα dungeon οπως crater2 κτλ...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν αυτη η ειδηση προκειται για πρωταπριλιατικο αστειο παντως μου φενεται σαν η πιο σωστη κινηση που θα εχει κανει η blizzard για το diablo...

Κλεινει το auction house in 30 days.....

Blizzard plans to permanently shutter the Diablo 3 Auction House | Diablo: IncGamers

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν αυτη η ειδηση προκειται για πρωταπριλιατικο αστειο παντως μου φενεται σαν η πιο σωστη κινηση που θα εχει κανει η blizzard για το diablo...

Κλεινει το auction house in 30 days.....

Blizzard plans to permanently shutter the Diablo 3 Auction House | Diablo: IncGamers

πιο πολύ για φάρσα ακούγεται...αλλά άμα το κλείσουν σε 30 μέρες, θα το ξαναανοίξουν μετά από 90, ώστε να ανεβάσουν τις τιμές των "προϊόντων"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.