Jump to content



Recommended Posts

Δεν έχω ιδέα... πάντως ήταν 68 € η αξία του χρυσού που δε με άφησε να πουλησω γμτ...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

σίγα που θα σε άφηναν να πουλήσεις τον ΔΙΚΟ ΣΟΥ χρυσό...καλύτερα να αγοράζουν τον δικό τους χρυσό... ;)

Link to comment
Share on other sites

μπορούσες να πουλήσεις χρυσό τόσο καιρό?ANYWAY ο χρυσός έπεσε για περισσότερα Τιμές Χρυσής Λίρας

λολ. Το καλό είναι ότι είναι εύκολα τώρα και μέχρι να βγουν τα νέα items θα είναι καλά...!!

χθες σε πάρτι με 4 f έπεσε πολύ κυνήγι τόσο που τα παράτησα και έπεσα για ύπνο!!!!

Link to comment
Share on other sites

παίδες χρόνια πολλά σε όλους... σήμερα το Diablo 3 Μου συμπεριφέρθηκε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...το ομολογώ...drop πρώτο

ultiring2.png

και μετά γυρνώντας από την εκκλησία και έχοντας κάτι unidentified items...λέω δεν τα rollάρω αφού ετοιμαζόταν η μαγειρίτσα...

Είστε έτοιμοι?

Είστε σίγουροι?

Μην πείτε ότι δεν προειδοποίησα

πάρτε μια ανάσα

ultiring.jpg

:-O:happy2:

Link to comment
Share on other sites

παίδες χρόνια πολλά σε όλους... σήμερα το Diablo 3 Μου συμπεριφέρθηκε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...το ομολογώ...drop πρώτο

ultiring2.png

και μετά γυρνώντας από την εκκλησία και έχοντας κάτι unidentified items...λέω δεν τα rollάρω αφού ετοιμαζόταν η μαγειρίτσα...

Είστε έτοιμοι?

Είστε σίγουροι?

Μην πείτε ότι δεν προειδοποίησα

πάρτε μια ανάσα

ultiring.jpg

:-O:happy2:

νομιζω πως το παιδι που ειπες χριστος ανεστη ηταν πολυ γουρλιδικο τελικα.....χριστος ανεστη/roll = biilionare :clap::clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.