Jump to content



Recommended Posts

Αναλογος. Καλο ειναι να κρατησεις ενα gear που να μπορεις να μπεις δυνατα στο exp. Απο εκει και περα δεν χρειαζεται να κρατας πραγματα. Ετσι κιαλλιος για crafting κτλ θα χρειαζεσαι το gold μετα το exp. ( παιδες οποιος θελει ας ποσταρει και το battletag του να βρεθουμε και ingame).

Link to comment
Share on other sites

Αραγε τα τωρινα πραγματα που εχουμε τα κραταμε η τα πουλαμε οσο υπαρχει ακομα AH?

Νομίζω ότι ότι και να τα κάνεις είναι ένα και το αυτό. Είναι σαν να έχει high end 50level items. Ποιος να τα αγοράσει και πόσο να τα αγοράσει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίδες μια δυο γρήγορες ερωτήσεις...

Καθώς το ξεκίνησα και εγώ και έχω κολλήσει, έχω να κάνω δυο ερωτήσεις σαν νουμπάς τώρα!!!

1)Όταν εγώ είμαι σε server The americans και ένας φίλος μου είναι στο στο europe, μπορεί να μου δώσει πράγματα ή τουλάχιστον με κάποιο τρόπο χρήματα?Και αν ναι, πως?

2)Υπάρχει τρόπος να παίξουμε μαζί?

3)ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΎΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΕΎΚΟΛΑ ΚΑΙ ΓΡΉΓΟΡΑ ΦΡΆΓΚΑ???

:help:

Link to comment
Share on other sites

Στα πρωτα 2 ερωτηματα η απαντηση ειναι οχι. Τωρα το τριτο μονο ενας τροπος... Φαρμα. Εκτος αν εισαι τυχερος και σου πεφτουν αντικειμενα οσο υπαρχει ακομα το ΑΗ.

Link to comment
Share on other sites

Στα πρωτα 2 ερωτηματα η απαντηση ειναι οχι. Τωρα το τριτο μονο ενας τροπος... Φαρμα. Εκτος αν εισαι τυχερος και σου πεφτουν αντικειμενα οσο υπαρχει ακομα το ΑΗ.

Thanks for the response, αλλά δε σε κατάλαβα!

Φάρμα???

ΑΗ???:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εννοω. Να φανταστω οτι δεν εχεις ασχοληθει ξανα με rpg? Γιατι το farm ειναι παντου κοινος παρονομαστης. Το ΑΗ οριακα το προλαβαινεις. Εχεις 3 μηνες να βγαλεις κανενα ψιλο.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο λεω να ξαναρχισω λιγο. Οποιος θελει ας με κανει add γιατι εχουν εξαφανιστει ολοι..

ardi#2305

Barb - 200k dps - 69 paragon

YΓ. Ας μου στειλει και ενα pm για να το δω.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Παιζω και εγω παιδες. (Εχω ποσταρει τα στοιχεια μ σε προιγουμενο ποστ)

Οσο να αναφορα το θεμα χρηματα ειναι σχετικο. Εγω εχω σταματησει να φαρμαρο για gold . Για xp πλεον. Αυτο γιατι απλα μολισ βγει το expansion - κλεισει το a h τα χρηματα θα εχουν αλλη "χρηση" .

Link to comment
Share on other sites

Παιζω και εγω παιδες. (Εχω ποσταρει τα στοιχεια μ σε προιγουμενο ποστ)

Οσο να αναφορα το θεμα χρηματα ειναι σχετικο. Εγω εχω σταματησει να φαρμαρο για gold . Για xp πλεον. Αυτο γιατι απλα μολισ βγει το expansion - κλεισει το a h τα χρηματα θα εχουν αλλη "χρηση" .

και εγω παιδες ειπα να το ξαναρχισω...

Voudou#1231

Wizard paragon 23

Αιντε να κανουμε κανενα παρτακι

Σας εστειλα request

Link to comment
Share on other sites

1.5χρονο τωρα 36ευρο η εκδοση για Pc Diablo III PC | Skroutz.gr :slap:

Και για Ps3 σε λιγους μηνες απο 55ευρο η τιμη στα 34ευρο http://www.skroutz.gr/s/3304059/Diablo-III-PS3.html?keyphrase=diablo+3(για κονσολες το Diablo βγηκε το Σεπτεμβριο αν θυμαμαι καλα) :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιζει κανενας εκτος απο τα παιδια που εγραψαν τωρα οτι ξαναρχιζουν? Μηπως μπαινω και εγω καμμια φορα και κανουμε κανενα runακι...

Μεσα ειμαι σχεδον σε καθημερινη βαση,οποτε θες παμε μαριε και ολα τα αλλα παιδια! tormentor#2754

εχω 4 class,παμε για οτι θελετε :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.