Jump to content



Recommended Posts

Μια απορία στα γρήγορα.Είμαι 60+1 level με monk τελειώνοντας πρίν λίγο στο hell κ δεν έχω βρει/δει ούτε καν ένα legendary item.Το default (magic item find) είναι +65% κ με ένα nephalem valor που μου έχει ξεκλειδώσει αυξάνεται στο +249% για πολύ ώρα αλλά κ πάλι τπτ.

Δεν έχω ξεκινήσει στο inferno ακόμα καθώς περιμένω να παίξω μαζί με άλλον μαζί που έχει barbarian κ ξαναπαίζω απ την αρχή το Hell (monster power 10).

Να ελπίζω σε κάνα legendary item ή μόνο inferno?

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία στα γρήγορα.Είμαι 60+1 level με monk τελειώνοντας πρίν λίγο στο hell κ δεν έχω βρει/δει ούτε καν ένα legendary item.Το default (magic item find) είναι +65% κ με ένα nephalem valor που μου έχει ξεκλειδώσει αυξάνεται στο +249% για πολύ ώρα αλλά κ πάλι τπτ.

Δεν έχω ξεκινήσει στο inferno ακόμα καθώς περιμένω να παίξω μαζί με άλλον μαζί που έχει barbarian κ ξαναπαίζω απ την αρχή το Hell (monster power 10).

Να ελπίζω σε κάνα legendary item ή μόνο inferno?

Εχεις ελαχιστο mf, λογικο ειναι να μην βρισκεις τιποτε.

Κανε το inferno και κανε υπομονη να ανεβεις paragon. Επισης τον παικτη που εχεις μαζι σου οταν παιζεις μονος σου (υποθετω οτι εχεις...) φορτωσε τον με αντικειμενα που θα εχουν φουλ magic find. Παρε απο το AH αν δεν εχεις, δεν θα δωσεις πολλα. Δεν το παιρνεις ολο βεβαια, ενα ποσοστο εχεις, αλλα σε βοηθαει.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Εχεις ελαχιστο mf, λογικο ειναι να μην βρισκεις τιποτε.

Κανε το inferno και κανε υπομονη να ανεβεις paragon. Επισης τον παικτη που εχεις μαζι σου οταν παιζεις μονος σου (υποθετω οτι εχεις...) φορτωσε τον με αντικειμενα που θα εχουν φουλ magic find. Παρε απο το AH αν δεν εχεις, δεν θα δωσεις πολλα. Δεν το παιρνεις ολο βεβαια, ενα ποσοστο εχεις, αλλα σε βοηθαει.

Ναι έχω την enchantress μαζί μου...Στην ουσία τα μόνα που αγόρασα που να έχουν mf είναι το amulet κ τα ring που της πήρα.Πήρα αρκετά πάνω απ αυτό που είχα με πολύ μικρό κόστος..Οταν λές να παίξω inferno τί θα αλλάξει κ τι κάνει το paragon όταν ανεβάινει?

Thanks for the info...

Έγινε επεξεργασία από paris_rx8
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω την enchantress μαζί μου...Στην ουσία τα μόνα που αγόρασα που να έχουν mf είναι το amulet κ τα ring που της πήρα.Πήρα αρκετά πάνω απ αυτό που είχα με πολύ μικρό κόστος..Οταν λές να παίξω inferno τί θα αλλάξει κ τι κάνει το paragon όταν ανεβάινει?

Thanks for the info...

Βαλε της τα παντα με φουλ mf.

Καθε level που ανεβαινεις παιρνεις magic find. 3% αν θυμαμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα +185% default κ με το nephalem valor παει +440%...

Ποιο ποσοστο κ πανω θεωρειται ιδανικο για περισσοτερες πιθανοτητες legendary;

Στο 300% capαρει απ'oτι θυμαμαι απο gear, level και follower. Δεν μπορεις να πας παραπανω. Οποτε αυτο θεωρειται :p

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

40 ευρω για ενα act και ενα class.... απλα ελεος.... 100 ευρω για να παιξεις ενα παιχνιδι που το εχουν μπαλωσει απο 1000 μπαντες και ακομα θελει δουλεια

https://eu.battle.net/shop/en/product/diablo-iii-reaper-of-souls?amp;utm_campaign=d3x-presales&utm_content=d3x&utm_source=internal-shop&utm_medium=blog-posting

Link to comment
Share on other sites

Guys μια λίγο noob ερώτηση...

Το skill (sweeping wind) cyclone,σχετίζεται με το critical damage/critical chance?

Ειμαι lev 60/paragon 5 κ μάλλον λανθασμένα έχω εστιάσει παραπάνω στο magic find παραμελώντας τα παραπάνω τα οποία εχω: critical hit damage (50%) κ critical hit chance (5%).

Αρκετά χαμηλά δεν είναι?Επίσης το life μου είναι 42k κ το dps 32κ unbuffed κ το θέμα είναι οτι για να ανεβάσω πλέον τα critical χάνω πολύ dps με διάφορα item που βασίζονται στο critical...

Λίγο τα φώτα σας. :happy:

http://us.battle.net/d3/en/profile/parisrx8-2938/hero/37379850

Έγινε επεξεργασία από paris_rx8
edit
Link to comment
Share on other sites

Guys μια λίγο noob ερώτηση...

Το skill (sweeping wind) cyclone,σχετίζεται με το critical damage/critical chance?

Ειμαι lev 60/paragon 5 κ μάλλον λανθασμένα έχω εστιάσει παραπάνω στο magic find παραμελώντας τα παραπάνω τα οποία εχω: critical hit damage (50%) κ critical hit chance (5%).

Αρκετά χαμηλά δεν είναι?Επίσης το life μου είναι 42k κ το dps 32κ unbuffed κ το θέμα είναι οτι για να ανεβάσω πλέον τα critical χάνω πολύ dps με διάφορα item που βασίζονται στο critical...

Λίγο τα φώτα σας. :happy:

paris - Community - Diablo III

Τα cyclones θέλουν crit chance.

Πάρε μια ιδέα το gear μου. Riven - Community - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έπειτα από σχεδον 8 η 9 μήνες που προσπάθησα να ξαναπαίξω διαπίστωσα ότι μου είχαν πάρει το account αλλα ευτυχώς σε 2 μόλις μέρες μέσω support μου το επέστρεψαν αλλά έχω χάσει όλη τη λίστα με friends, στείλτε μέρες που είναι και έχουμε λίγο χρόνο να κάνουμε τίποτα. ( asaduu#2805 )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.