Jump to content



Recommended Posts

Παίδες...πως ξεκινάμε το ros???

Το έχω στα χέρια μου και ούτε εγκατάσταση ούτε τίποτα δεν κάνει!

Το πήρα από Public mall.

Κάνε redeem τον κωδικό στο battle.net

Δεν χρρειάζεται να εγκαταστήσεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε redeem τον κωδικό στο battle.net

Δεν χρρειάζεται να εγκαταστήσεις τίποτα.

Το έκανα αλλά το μόνο που άλλαξε είναι το desktop app!!!

Μέσα στο μενού του Game είναι όλα ίδια και μου λέει ότι πρέπει να κάνω upgrade σε ros για να παίξω adventure. Και το act V δεν το έχει!

Κάνω κάτι λάθος?

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση man!

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αλλά το μόνο που άλλαξε είναι το desktop app!!!

Μέσα στο μενού του Game είναι όλα ίδια και μου λέει ότι πρέπει να κάνω upgrade σε ros για να παίξω adventure. Και το act V δεν το έχει!

Κάνω κάτι λάθος?

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση man!

Finish Act IV.

Link to comment
Share on other sites

!Το έχω τερματίσει προ πολλού το παιχνίδι σε όλα τα επίπεδα και όλα τα acts!

edit

Να πω ότι είμαι στο Americas...

A) Μετά το Patch 2.0.1 έγινε reset το game, πρέπει να το ξανατερματίσεις.

Β) Αν ζεις Αμερική και δεν παίζεις απλά στον US Server, τότε το game απλά δεν ήταν available ακόμη όταν το έγραφες. Τώρα είναι :p !

Link to comment
Share on other sites

A) Μετά το Patch 2.0.1 έγινε reset το game, πρέπει να το ξανατερματίσεις.

Β) Αν ζεις Αμερική και δεν παίζεις απλά στον US Server, τότε το game απλά δεν ήταν available ακόμη όταν το έγραφες. Τώρα είναι :p !

1)He rip!:)

2)Κηφισιά είμαι bro! :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μετά από άπειρους μήνες που έχω να παίξω D3 (το παράτησα γύρω στα 50 level barbarian κανα μήνα αφότου βγήκε) άκουσα ότι βάλανε ένα νέο patch και έγινε το παιχνίδι πολύ ωραίο. Αν κάνω resume από τα 50 θα μπορέσω να καταλάβω τι γίνεται χωρίς να διαβάσω changes ή θα πρέπει να κάνω new Class για να το μάθω από την αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μετά από άπειρους μήνες που έχω να παίξω D3 (το παράτησα γύρω στα 50 level barbarian κανα μήνα αφότου βγήκε) άκουσα ότι βάλανε ένα νέο patch και έγινε το παιχνίδι πολύ ωραίο. Αν κάνω resume από τα 50 θα μπορέσω να καταλάβω τι γίνεται χωρίς να διαβάσω changes ή θα πρέπει να κάνω new Class για να το μάθω από την αρχή?

Συνέχισε από εκεί που ήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Απανταχού Monkia 70 LeveL !! [MENTION=391]Borg[/MENTION] [MENTION=14897]P70[/MENTION] [MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION] [MENTION=129]Chosen[/MENTION]

Μοστ φαν σκιλ σετ εβερ, δια χειρός ουίντερςΓΠΚ!!! :jester:

Μην ρωτάτε πολλά, just give it a try!!! Ψάξτε για μεγάλο pack και γελάστε άφοβα, monk πλυντηριο mode enabled :p

http://us.battle.net/d3/en/calculator/monk#UcgSPk!ZXVS!bYYccc

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, τα κατάφερα! Αμπάφωτος HHHHNNNGGGGGGGGG!

attachment.php?attachmentid=61293&stc=1&d=1395780744

Για το τυπικό είναι, γιατί το amulet και η ζώνη μου κόβουν 80k damage. Αλλά έκανα ένα run για την πλάκα και είναι τρομερό συναίσθημα να περπατάς στην Bridge of Korsikk και να μην σε αγγίζει κανένα από τα attacks του εδάφους :drool:

post-129-1416078262,4852_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω εγω το νεο cheat: monk.

Crusader εγω τουμπανο πολυ καλος χαρακτηρας αλλα θελει λιγο ψαξιμο...

Μετά από 2 χρόνια στον πάτο, ε δικαιούμαστε και εμείς να είμαστε λίγο τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, τα κατάφερα! Αμπάφωτος HHHHNNNGGGGGGGGG!

attachment.php?attachmentid=61293&stc=1&d=1395780744

Για το τυπικό είναι, γιατί το amulet και η ζώνη μου κόβουν 80k damage. Αλλά έκανα ένα run για την πλάκα και είναι τρομερό συναίσθημα να περπατάς στην Bridge of Korsikk και να μην σε αγγίζει κανένα από τα attacks του εδάφους :drool:

Είμαι κι εγώ με πανοπλία και ζώνη και περιμένω πως και πως 3ο κομμάτι για τον ίδιο λόγο...

Link to comment
Share on other sites

μιας και το έφερε ο λόγος TzifosM - Community - Diablo III

Α) Το Fists of Fury κάνει περισσότερο damage aπό το Hands of Lightning και έχει καλύτερους modifiers για τα on hit / on crit procs (εκτός αν έχεις +30% physical damage). Χώρια ότι έχει το lock on target όπως το έχει το Fists of Thunder.

B) To resolve κάνει reduction μόνο το melee damage.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.