Jump to content



Recommended Posts

Έπαιξα εχτές το βράδυ ένα 2.5ώρο όσο πρόλαβα και βρήκα ένα ring και αρχίζει να συνέρχεται λίγο ο μούλος.

Μπήκε και ο [MENTION=129]Chosen[/MENTION] μετά και κοπανήααμε παρέα, όπως και να το κάνεις η χάρη απο 2 βάρβαρους δεν πιάνετε ούτε απο τον Νουρέγιεφ στα καλά του.

Τουλάχιστον με shout έσπασα τα 100κ επιτέλους και το torment 1 είναι σχετικό faceroll. Ισως αν γίνω λίγο ακόμα άντρας το ανεβάσω σε λίγο όσο κάνω re play του παιχνιδιού.

Μέχρι στιγμής πολύ χαρούμενος γιατί το είχα ξεγράψει να πω πέρσι...

Άντε να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ακομα low σε dps (~ 69k damage), αλλα με αυτο το spec πολλές φορές με τιποτα wallers κλπ δε μπορώ να ξεφύγω. Γενικα πολύ καλό damage πάντως, το T1 φευγει ανετα, και επαιξα και λιγο T2 αλλα σε δυσκολες καταστασεις εχανα.

Ναι παίζει κ σε μένα αυτό, είναι πολύ aggresive το build οπότε σε κάτι pro ranged elite με stun-wall κ άλλες παλαβομάρες μπορεί να ψοφήσεις 1-2 φορές. Archon και όσο καλύτερο heal/tick μπορείς χωρίς να χάσεις κ άλλο dps.

Πλέον αφού δεν έχουμε το νταλκά το corpse running δεν είναι κ πολύ ενοχλητικό ούτε σε καθυστερεί ιδιαίτερα.

Μονo κανένα buff θα χάσεις στη χειρότερη.

Mε 70Κ dps πάντως για Τ1 είσαι, εκτός αν έχεις +πολλά% στα επιμέρους skills.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση τα legendary crafter είναι account bound και τώρα ή αυτά μπορεί να τα φτιάξει κάποιος και να τα δώσει?

Ρωτάω για να δω πχ μήπως φτιάξω κανένα seven sins αλλά δεν έχω ιδέα αν λέω λαλακίες ή αν μπορώ να το πάρω απο φίλο.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση τα legendary crafter είναι account bound και τώρα ή αυτά μπορεί να τα φτιάξει κάποιος και να τα δώσει?

Ρωτάω για να δω πχ μήπως φτιάξω κανένα seven sins αλλά δεν έχω ιδέα αν λέω λαλακίες ή αν μπορώ να το πάρω απο φίλο.

Ψες το βράδυ έπεσε στον Πέτρο το plan, μας είπε οτι τα νεα crafted είναι account bound...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ποιοι εδώ παίζεται Τορμεντ 6?

Χάζευα τώρα τα XP bonuses και είναι αρρωστημένα...

με τον hunter πήγαινα τ5 αλλά στα ελιτ με έτρωγε χρόνο και συγκριτικά με το τ4 δεν άξιζε

αν δεν παίρνεις σβάρνα τα packs στο εκάστοτε torment δεν αξίζει τοσο

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=119]Samael[/MENTION] τελικά έβγαλα το storm armor και είμαι ανάμεσα από teleport και slow time

Senn - Community - Diablo III να μαι και γωωωω

[MENTION=391]Borg[/MENTION] τα σπαει το μαξιμους! βεβαια εγω το χω στο main μου και εσυ στον follower :hehe:

:red:

και είναι το ομορφότερο όπλο που έχω δει :baby:

Link to comment
Share on other sites

Leveling build για μάγο τι προτείνετε;

[MENTION=391]Borg[/MENTION] δώσε ένα armory να πάρουμε μάτι!

δεν ξέρω να σου πω για lvlup build, ας είναι καλά κυρίως ο [MENTION=129]Chosen[/MENTION] που τον πήγα 60 σε μερικές ώρες

εδω βρε

:worship:

αν και φτωχός ακόμα, πάει γλύκα....

παρατάω τον hunter! :o

Raziel - Community - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=119]Samael[/MENTION] τελικά έβγαλα το storm armor και είμαι ανάμεσα από teleport και slow time

:red:

και είναι το ομορφότερο όπλο που έχω δει :baby:

Έχω δοκιμάσει κ γω πολλά τέτοια, καλύτερες πιθανότητες να μη ψοφήσεις με κανένα σκατοσυνδιασμό elite, αλλά στα μεγάλα packs χάνεις χρόνο.

Εγώ πλέον αλλάξω 1-2 skills ακόμα κ πριν απο κάθε boss ανάλογα την περίσταση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει κ γω πολλά τέτοια, καλύτερες πιθανότητες να μη ψοφήσεις με κανένα σκατοσυνδιασμό elite, αλλά στα μεγάλα packs χάνεις χρόνο.

βασικά δεν μου χρειάζεται καν στα μεγάλα packs το slow time η κάτι άλλο

με το slow time + 10% dmg rune είναι αστείο , και ειδικά με μόνο 12sec cd που έχει

και άμα είναι και κανένα δύσκολο elite τότε slow time + archon.... :devil:

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλαν σε προσφορα 19,99 στο battle.net Shop μηπως ξερει κανεις μεχρι ποτε ισχυει αυτο??

Edit: Πηγα και τσιμπησα 2 paysafe για να το παρω με 20 ευρω...προσπαθω να βαλω στο σιτε της blizzard (add pre-paid card)

αλλα τρωω error, πφφφ!

The code you entered cannot be claimed. Please check the code and try again.

If you see this error again, please try again later, as the game or website may be undergoing maintenance.

Edit2: πρεπει να εχω authenticator για να βαλω πανω απο 10 ευρω?

δεν εχω android/iphone/windows phone κινητο -.-

Έγινε επεξεργασία από ValantisMP
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.