Jump to content



Από που προέκυψε το nickname σας;


ATi

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ison

Αυτα .....εχω μεγαλη περιεργεια για το nick του ea6gka....:p

Αν θυμαμαι καλα ειναι το ονομα του g, το επωνυμο του ka, 6 το τμημα του στο πανεπιστημιο κ το ea ηταν το τμημα που σπυδαζε(κατι με περιβαλλον νομιζω?)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Αν θυμαμαι καλα ειναι το ονομα του g, το επωνυμο του ka, 6 το τμημα του στο πανεπιστημιο κ το ea ηταν το τμημα που σπυδαζε(κατι με περιβαλλον νομιζω?)

ακριβως , μπραβο φανη τρομερη μνημη. Ηταν το login στο πανεπιστημιο.

Link to comment
Share on other sites

ακουγα ενα φεγγάρι Bilind Gurdian

και απο εκει πηρα τO nick απο το song The Lord Of The Rings

ε μετα βγήκαν και οι ταινίες... και ήτνα φοβερες,,

δεν εβαλα "the" γιατι θα ήταν τεράστιο ..,.

:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Από τον Kenshin [ the legendary Hitokiri ] ήρωα του ιαπωνικού κόμικ SamuraiX.

Η ορθογραφία του Battosai παίζεται [ Το έχω συναντήσει Batoussai, Battousai κ.α. ].

Απλά το Battosai μου φάνηκε πιο εύηχο.

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 01:39]

ακριβως , μπραβο φανη τρομερη μνημη. Ηταν το login στο πανεπιστημιο.

Και πως διαβάζεται?:blink::confused:

Link to comment
Share on other sites

2 συνθετικά.

πρώτον = εγώ θελω να νικάω .κι άμα το αμάξι δεν είναι το καλύτερο θα πατήσω πιο πολύ το γκάζι.Κι όταν κλαίγονται αυτοί που τώρα θαυμάζουν τη θαυμάσια αεροδυναμική του πίσω πτερυγίου μου ας θυμηθούν ότι όταν εγώ κυνήγαγα τους καλύτερους δεν κώλωσα πουθενά.

δεύτερον = η καλύτερα οργανωμένη ομάδα στη φόρμουλα 1

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer [Σήμερα, στις 06:30]

2 συνθετικά.

πρώτον = εγώ θελω να νικάω .κι άμα το αμάξι δεν είναι το καλύτερο θα πατήσω πιο πολύ το γκάζι.Κι όταν κλαίγονται αυτοί που τώρα θαυμάζουν τη θαυμάσια αεροδυναμική του πίσω πτερυγίου μου ας θυμηθούν ότι όταν εγώ κυνήγαγα τους καλύτερους δεν κώλωσα πουθενά.

δεύτερον = η καλύτερα οργανωμένη ομάδα στη φόρμουλα 1

Τέλειος. Σου αφιερώνω το Avatar μου. Πες τα Χρυσόστομε.

P.S.

This too.....

Πίσω από την Enzo είναι η Galleria dell Vento της Ferrari. Στα ελληνικά η Αεροδυναμική Σήραγγα.

post-1406-1416071720,5395_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι μηχανές αναζήτησης έχουν γίνει το δεξί μου χέρι εδώ και χρόνια το πήρα απο τα crawlers προγράμματα η scripts όπως θές τα λές που ψάχνουν νέες σελίδες..........

και φυσικά απο το τρελό κόλλημα που έχω με τα δύκτια σε τέτοιο βαθμό που το έκανα και δουλειά μου..............

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο ενα βιβλιο του William Gibson, οποιος το βρει κερδιζει (τιποτα).

Neuromancer το βιβλιο, Wintermute μια τεχνητη νοημοσυνη, συνηθως το συντομευω σε Mute η Mut3 και ενιοτε ολοκληρο.

Επισης χρησιμοποιω και το Count Zero καμια φορα ,αυτο σας το αφηνω να το βρειτε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ από το όνομα και τα XP.

Εδώ και καιρό ψάχνω ένα nick που να με αντιπροσοπεύει γιατί πλέον η μισή Λάρισα και όσοι με ξέρουν στο net με ξέρουν με αυτό το nick, οπότε αν κάποιος έχει καμιά ιδέα ας το πει. Βλέπετε είναι nick το οποίο χρησιμοποιώ και στην δουλειά μου.

Στο lab γίνεται να το αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου... nick name χωρίζεται σε δύο λέξεις... το Rat και το NET...

Το Rat γιατί ζούμε σε μια κοινωνία που πρέπει να είσαι αρουραίος για να επιζήσεις...

και το NET από το NETWORK... :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Χθες, στις 20:38]

mclaren από εποχής senna άθλιοι φεραρόβιοι.

αφιερωμένο:

Σε παρακαλώ, είμαι και Ferrarόβιος και McLarenόβιος και Porscheόβιος, διότι έχω ένα φάκελo με φωτό από τα τρία ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. McLarenF1,Enzo,Porsche Carrera GT. Σόρρυ για το off topic.

post-1406-1416071721,1371_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το NEO απο τον Neo του Matrix.

Επειδή όμως συνέχεια στο Undernet υπήρχαν άλλοι 150 _ΝΕΟ_ __ΝΕΟ ??ΝΕΟ?? κτλ κτλ έπρεπε να κοτσάρω και κάτι άλλο.

Προτίμησα να κολλήσω τα πρώτα δυο γράμματα του αγαπημένου μου εκείνο τον καιρό rapper του LL COOL J. LL = Ladies Love οπότε μου καραάρεσε. Το μόνο ντεφο είναι ότι πλέον μου θυμίζει την πρώην μου η οποία και πίστευε ότι το LL έχει να κάνει με το όνομα της και χαιρόταν. Αλλά τι να κάνω τώρα; Να αλλάξω το nick μου σε κάτι άλλο πχ Da Prezident? Μπα **** it θα το αφήσω ως έχει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [Χθες, στις 23:10]

Το μόνο ντεφο είναι ότι πλέον μου θυμίζει την πρώην μου η οποία και πίστευε ότι το LL έχει να κάνει με το όνομα της και χαιρόταν.

οπως λεμε ΒeLL ucci:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.