Jump to content



Από που προέκυψε το nickname σας;


ATi

Recommended Posts

εμενα βγαινει απο την τρελα μου με τους AMD(οχι δεν ειμαι ολυμπιακος για οσους μου λενε για το 7),θα το αναλυσω αμεσως.

μετα απο βαθυς συλλογισμους καποτε και αφου ηθελα κατι πιο προτωτυπο απο το nick MadMax που ειχα καποτε,εγινα MADKiller(?),

1.AMD->MAD,αλλαγη σειρας των γραμματων και σαν αναμνηση του παλιου nick

2.Το Κ στους AMD σημαινει Κiller και το γραμμα που ακολουθει την γενια των επεξεργαστων της Intel που ανταγωνιζεται 586,686,786->K5,K6,K7 κλπ για οσους θυμουντε την παλια ονοματολογια.

3.Βαζω στον αριθμο την γενια CPU που κατεχω τωρα δηλαδη Κ7 αρα 7x86 αρα βαζω 7

μετα απο ολα αυτα σας ειπα την ιστορια για το Nickname για το πως βγαινει,ελπιζω να μην σας LOL

οταν ειχα Κ6 ημουν MADKiller6,τωρα που εχω Κ7 ειμαι MADKiller7,οταν παρω Κ8(Α64) θα γινω MADKiller8

πολυ LOL τελικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MADKiller7 [Σήμερα, στις 02:44]

οταν ειχα Κ6 ημουν MADKiller6,τωρα που εχω Κ7 ειμαι MADKiller7,οταν παρω Κ8(Α64) θα γινω MADKiller8

πολυ LOL τελικα

μαλλον δεν θα παρεις ποτε Α64..........:devil: τα νικνεημ στο λαμπ ποτε δεν αλλαζουν:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 04:27]

μαλλον δεν θα παρεις ποτε Α64..........:devil: τα νικνεημ στο λαμπ ποτε δεν αλλαζουν:whistling

θα κανω αλλο nick :devil: :devil: :devil: :devil: σιγα τα πολλα ποστ που εχω να χασω :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MADKiller7

θα κανω αλλο nick :devil: :devil: :devil: :devil: σιγα τα πολλα ποστ που εχω να χασω :p :P :p

Σε αλλα φορουμ νομιζω πως στελνεις ενα πμ σε καποιον απο τους admin κ στο αλλαζουν αυτοι..γινεται στο LAB κατι τετοιο???

Link to comment
Share on other sites

απο μια τηλεοπτικη σειρα προ 20ετιας την αγαπη της γατας, την εδειχνει το mega, με την βανα μπαρμπα και το βανδωρο....

ο βανδωρος ηταν ο ντετεκτιβ ζαρρας και η μπαρμπα ηταν... οτι ειναι συνηθως στις ταινιες...

Link to comment
Share on other sites

εδω και 8 χρονια που εχω νετ χρισιμοποιουσα το BRAINSTORM που ειναι ενας τροπος σκεψης με μεγαλο αριθμο επιτιχειας στο αντικιμενο που θες.

μετα και λογο δουλιας ειχα το D.J.DooM αλλα ιδα οτι υπαρχουν ιδι τα DooM, DJD.

και ετσι μου εμινε το D.J.AleXXX h D.J.3X.

και με βαση το ονομα μου μου προτινανε απο την δουλια να κρατισω το D.J.AleXXX

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν σημαινει ισον

To nick το εχω απο την εποχη που επαιζα cs εντατικα(μιλαμε τωρα για τις πρωτεw version του counter 1.1 1.2....αν θυμαμαι καλα)

Αν και στραβουλιακας και επειδη οσο ναναι θελει και λιγο αντανακλαστικά στο cs και γενικα να εχεις "τα ματια σου ανοιχτα" ετσι βγηκε και το nick....eyes on ...(αϊζ ον) ----> ison (ακουγετε το ιδιο)....στο s εχω το $ οταν παιζω cs...

Αυτα .....εχω μεγαλη περιεργεια για το nick του ea6gka....:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.