Jump to content



DFI στο Πλαίσιο...????!!


neuromancer

Recommended Posts

Στα φίλτρα κατασκευαστή στις μητρικές στο Πλαίσιο, εμφανίστηκε το όνομα της DFI.

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=20&category=69977721

Γνωρίζει κανείς αν αναμένονται DFI στο Πλαίσιο? :jump1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Ναι θα έρθουν DFI και το Πλαίσιο θα είναι ο αποκλειστικός αντιπρόσωπος της DFI στην ελλάδα πλέον.Μοναδικός δεν μπορεί να είναι αφού το eshop θα τρέξει να φέρει και αυτό μόλις τις δεί :hehe: Παραεισαγωγή rulez :p

Η πιό ωραία θα είναι μία micro-ATX με P45 και υποστήριξη CrossFire-X :p

Πρέπει να είναι η μοναδική Micro P45 με αυτό το feature απ'όσο έχω ψάξει..

Link to comment
Share on other sites

σε αυτό αξίζει ένα μπράβο στο πλαίσιο :)

το είχα ζητήσει σε ένα θέμα στο xtreme να φέρει η dfi μητρικές στην Ελλάδα και υποτίθεται ότι μετέφερε ένα άτομο το αίτημα στους υπεύθυνους

ξέρουμε αν η κίνηση έγινε απο το πλαίσιο ή απο τη dfi?

Link to comment
Share on other sites

Dfi?? :D

Αυτά είναι.

Άμα μπείς στον κόσμο της dfi δεν ξαναλλάζεις ποτε!! :)

ξέρουμε αν η κίνηση έγινε απο το πλαίσιο ή απο τη dfi?

Δεν νομίζω να εγινε απο την dfi... :p Δεν πεινάει και τόσο.

Λογικά από πλαίσιο...

Άντε γιατί θέλω να φτιάξω ένα media center m.atx με dfi

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται καποιος να καθυστερει μια αγορα καμποσους μηνες,απλα κ μονο για να ερθει DFI ή asus κτλ..υπαρχουν αξιολογα προιοντα στην αγορα..και ειδικα οταν μιλαμε για μητρικες που τις αλλαζετε τουλαχιστον καθε χρονο...περιμενετε δηλαδη 7-8 μηνες να ερθει ενα προιον?

πολυ καλη κινηση απο πλαισιο,ευγε Bill και λοιπα τεκνα !

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι για dfi , sofix, εγώ θα περίμενα ή έστω θα έκανα παραγγελεία εξωτερικό να φέρω.

Θα το έψαχνα τελος πάντων πιο πολύ το θέμα όσο πάει για να φέρω κομμάτι γιατί αξίζει!

ΥΓ: δεν κρατάνε όλοι μητρικές 1 χρόνο. Και ότι είναι να το πληρώσεις πρεπει να είσαι σίγουρος γι'αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

για αγορα απ'εξω μαζι σου..αλλά καποιος να περιμενει ποτε (κ αν ερθει..) μια μητρικη για διαστημα μηνων, το θεωρω υπερβολη.το 99% των ανθρωπων που θελει να στησει πισι,προφανως και δεν θα περιμενει για μηνες,αλλα θα κανει τη δουλεια του με κατι αναλογο και προφανως με σχεδον την ιδια αποδοση/επιδοση.

γενικα εδω μεσα πεταμε ευκολα τις "υπερβολες" , σε καθε thread...

αλλά περι ορεξεως..ποιος ειμαι εγω που θα σας πω ποσο υπομονη να κανετε..

στο θεμα μας τωρα

Bill αυτην τη μητρικη ελεγες παραπανω?

http://us.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=6155&CATEGORY_TYPE=LP%20JR&SITE=US

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται καποιος να καθυστερει μια αγορα καμποσους μηνες,απλα κ μονο για να ερθει DFI ή asus κτλ..υπαρχουν αξιολογα προιοντα στην αγορα..και ειδικα οταν μιλαμε για μητρικες που τις αλλαζετε τουλαχιστον καθε χρονο...περιμενετε δηλαδη 7-8 μηνες να ερθει ενα προιον?

Μάλλον δεν μπορείς να σκεφτείς πέρα από τις ανάγκες σου.

Το Pc είναι για 10χρονο και είναι αγορά χαμηλής προτεραιότητας γιατί έχει και σχολείο οπότε το καθυστερώ όσο γίνεται. Επειδή πλησιάζει και εποχή αναβάθμισης για εμένα (το δικό μου κλίνει 2έτια τα Χριστουγεννα) θα γίνει συνδυασμένη αγορά που αφενώς μεν θα αναβαθμίσει το δικό μου αφετέρου δε θα βγάλει ένα 2ο PC καλών προδιαγραφών για παιδιά δημοτικού.

Με την DFI που έχω έμεινα super ευχαριστημένος και θα την τιμήσω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.