Jump to content



DFI στο Πλαίσιο...????!!


neuromancer

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

έχω την Infinity 975x/g και απλά ειναι το πιο καλό μηχάνημα που έχω φτιάξει. Έχει κανα δυο περίεργα με το 800Mhz FSB Enhanced mode αλλά έχει περάσει μια στρατιά απο επεξεργαστές πάνω της και ποτέ δεν μου έκανε πρόβληματα μέσα στα XP. σουπερ μητρική και εάν το Plaisio φέρει DFI τα επόμενα 300 Ευρώ θα πάνε προς εκείνη τη μεριά.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποια version ειναι? Γιατι στην φωτογραφια στο πλαισιο εχει την plus με τους 8 sata.. Kαι εχω την εντυπωση οτι τα 700 που λεει απο κατω εχουν γινει με την plus..

H φωτό έχει όντως την Plus - το checkαρα το πρωί. Η μόνη διαφορά κατά την DFI είναι το κίτρινο SATA. Όλα τα άλλα είναι ίδια. Τα scores τα έκανε όντως η plus. Άρα μάλλον έκαναν λάθος τον τίτλο στο Πλαίσιο. Βέβαια μόνο αν δω τη μητρική θα σιγουρευτώ.

Νομίζω θα την τιμήσω σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Αν σοβαρεύτουνε οφίλουν να φέρουν και ακόμα πιο high-end κομάτια.

Γιατί να φέρνουν όλη την σαβούρα και να μην τα σκάνε για dfi? Δεν νομίζω να μην πουλάνε.

Μακάρι να αυξηθή η γκάμα τους :)

Link to comment
Share on other sites

Αν φέρουν αβέρτα DFI, θα γίνει όπως με τις NF4...1 στις 3 θα γυρίζει πίσω για "rma".

Σκέψου μόνο κάποιον που θα πάει να πάρει μια ακριβή μητρική, που να του αρέσει και στο μάτι, και να πάρει μια DFI με 680i, που το cooler για το chipset το είχαν σε ένα κουτάκι, γιατί δεν χώραγε αλλιώς στο κουτί της μητρικής, και να στήσει το μηχάνημα χωρίς να το τοποθετήσει, η να το βάλει λάθος...

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί αυτή εδώ έχει τόσα λίγα πάνω.... είναι μικρή σε μέγεθος μήπως ή έχει τίποτε άλλο special και δεν εμεινε χώρος ?

Είμαι m-atx

Link to comment
Share on other sites

^^ LOL LOL σοβαρευτήκανε...απλά δεν είσαι ενημερωμένος.

Θα έρθει και η Plus και η X48 της DFI...και X58 σύντομα...

Ε δεν είμαστε όλοι gorillakιδες :hehe::D

Θα το τιμίσω δεόντος το πλαίσιο αν ισχύει κάτι τέτοιο :)

ΥΓ: Τι άλλο ξέρεις! ΜΙΛΑ! :baby:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.