Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Δείτε τον διαιτητή στο αρης-λεβερκουζεν. Στα @@ τελείως. Βαριέται να σφυρίξει, να τρέξει, να μιλήσει.

Σαν μαστουρωμένος πηγαίνει μέσα στο γήπεδο. χαχαχα

Όσο για το σήμα του αντ1 είναι χειρότερο και απο justin tv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το NBA League Pass -η υπηρεσία του NBA για να βλέπεις Live τους αγώνες μέσω διαδικτύου- έχει δωρεάν preview για τους αγώνες μέχρι το τέλος του μήνα. Τις ώρες, ειδικά, που είναι οι αγώνες, είναι άριστη η ποιότητα, ακόμη και με 4net :p

Όχι τίποτα άλλο, αναρωτιόμουν πως θα δω το Phoenix Suns - LA Lakers :T:

Link to comment
Share on other sites

Με νικοπολίδη απότι άκουγα έχει τα στατιστικά με το μέρος του ο γαύρος.

Παίζει ο πάρντο σήμερις;

Για πάρντο λένε.

Δεν ξέρω πάντως πως θα πάει το πράγμα. Ίσως ο κόσμος δώσει ώθηση στον παο, αλλά πιο πολύ το βλέπω χ2 αν και είμαι παναθηναικός.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν μέσα και είδα και τα 3 γκολ στην μεριά μου (θύρα 17). Η εντύπωση μου ήταν ότι στο πρώτο ημίχρονο ο ΟΣΦΠ ήταν καλύτερος και ο ΠΑΟ δεν πατούσε καλά. Στο πρώτο γκολ δεν έπρεπε καν να αφήσουν να σουτάρει ο παίκτης, απαράδεκτη η άμυνα. Στο δεύτερο μπήκαμε τουλάχιστον δυναμικά και πήραμε το παιχνίδι. Μπράβο μας, αλλά μας έβγαλαν την ψυχή.

Γενικά μου φάνηκε ότι ο Ολυμπιακός είναι πιο πολύ "ομάδα", τουλάχιστον σε ότι φάνηκε από αυτό το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.