Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Μλκ δεν πάει καλά. Ελπίζω να φάει γερή τιμωρία.

210355.jpg

Αν ειναι δυνατον...καλα ο διαιατητης δεν εδωσε σημασια?αφου ο Κελινι θυμαμαι φωναζε και εδειχνε τον ώμο του συνεχεια μετα τη φαση...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1143]Snips[/MENTION] σου έχω σιγουράκι. Επόμενο ματς, παίξε ότι θα σκοράρει η Ελλάδα :p

Εδώ το διαβάσατε πρώτα. Όσοι πιστέψανε, ετοιμάζονται για διακοπές στον εξωτικό Πλαταμώνα, ή να πληρώσουν τις κάρτες.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά παίζουμε σήμερα. Θα μας κάνουν να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε ότι "Αν αυτό και αν εκείνο στα προηγούμενα ματς" εκεί που την είχαμε ξεγραμμένη την ομάδα.

Πλάκα πλάκα πάει να δικαιολογηθεί και η άποψη του Μουρίνιο που μας είχε για την δεύτερη ομάδα που θα μπορούσε να περάσει από τον όμιλο και όταν τον έβλεπα σκεφτόμουν "Κόψε τις βλακείες και τις αβάντες στον Σάντος".

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινονται αυτά ρεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! Τρελααααααα....!!!!!!

Υ.Γ. Τι μλκς είμαι...μου είπε το φιλαράκι παίξε χ ημίχρονο την κολομβία, και 2-1 την Εθνική....ο μλκσ δεν το έπαιξα...φτου...

Link to comment
Share on other sites

Απλα χρειαζοταν μια κοκκινη στον καρκ$^$$ της ομαδας...εβαλε τους σωστους παιχτες μια φορα και πηγαμε μια χαρα...σαμαρη και χριστοδουλοπουλο..

Υ.Γ : Δεν υπηρχε πεναλτι αλλα η τυχη ηταν με το μερος μας σαυτη τη στιγμη,ειχαμε και 3 δοκαρια.

Link to comment
Share on other sites

Τους σωστούς παίκτες έβαλε, τον Γκέκα δεν κατάλαβα γιατί τον έβαλε.

Τέλος καλό όλα καλά πάντως.

Έλα, 2004 - 2014 τυχαίο;

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ

Θα τους μουρλάνουμε παγκοσμίως λέμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστοδουλόπουλος φοβερό δεύτερο ημίχρονο. Στο πρώτο φοβόταν και γύριζε την μάσκα συνέχεια πίσω.

Ο Χολέβας πολύ καλός σήμερα.

Ο Σαμαρης πολύ σοφτ παίχτης, αλλά σίγουρα καλύτερος του Κατσουράνη.

Ελπίζω ο Κατσουράνης να κάτσει πάγκο την άλλη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.