Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Σε όλα σύμφωνω μαν...αλλά τον πιπο μην τον συνγκρίνεις με τον Γκεκα...θα κάνει σεισμό ρ σι...ο ένας βάζει γκόλ ο άλλος δεν ξέρει τι σχήμα έχει η μπάλλα...

Επίσης γιατί δεν έβαλε φετφατζίδη αντί για γκέκ? Ήταν τραυματίας ο μικρός? Εγώ πιστεύω θα έκανε μεγαλύτερη ζημιά...

Φρονώ ότι είναι αργά, και δεν κατάλαβες ότι ακριβώς γι αυτό το έγραψα. Ο Γκέκας δεν ξέρει πότε ήρθε η μπάλα και ο άλλος την έβαζε μέσα πριν καν παει στα πόδια του.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι ας μην βλέπω ποδόσφαιρο δε σας πιάνω.

Περάσαμε σε μια διοργάνωση που απο ότι κατάλαβα την τρώγαμε απο την αρχή. Πήγαμε στα πέναλτι και χάσαμε. Οκ το έχασε ο Γκέκας και; Για να μη χάσεις πέναλτι δε θα πρέπει να το χτυπήσεις κιολας.

Επίσης, ακόμα και εγώ η άσχετη καταλαβαίνω τη πίεση της στιγμής. Είναι ο τελευταίος και ΠΡΕΠΕΙ να το βάλει.

ΟΚ χάσαμε, καλά πήγαμε, φύγαμε με ψηλά το κεφάλι και πάμε παρακάτω. Μη φαγωνόμαστε πάλι ποιος φταίει, γιατί να το χτυπήσει αυτός κλπ.

Και μόνο το γεγονός ότι ήμασταν 5 κοπέλες στη παρέα και φωνάζαμε πιο πολύ απο τους άντρες και ας μη ξέρουμε γιατί φωνάζουμε, απο εμένα αξίζει ένα μπράβο στα παιδιά και στον προπονητή τους.

Link to comment
Share on other sites

Oι αλλαγές καλές ήταν...

Το παιχνίδια χάθηκε όταν για 60 λεπτά με +1 παίχτη δεν βάζεις ένα 2ο γαμ... γκολ...

Τα πέναλτυ είναι ΠΑΝΤΑ 50-50 και απο την μία η ΚΡ βάρεσε 5 ΜΙΑ ΧΑΡΑ πέναλτυ, απο την άλλη ο Καρνέζης είναι για σφαλιάρες και απο την τρίτη ακόμα και του Γκέκα που έπιασε ΔΕΝ ήταν τόσο κακοχτυπημένο. Πέταξε ένα χέρι στον θεό και το έπιασε.

Καλά τα πήγαμε, απλά είναι αμαρτία γιατι αποκλειστήκαμε απο εμφανός υποδεέστερη ομάδα.

Εύχομαι να τους κάνει κλύσμα ο Ρόμπεν και η παρέα του που θα χέζουν όρθιοι για 3 μουντιάλ ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Άσε μας και συ καλέ απο κει.

Καταρχήν, τα βασικά..

Το offside ξέρεις τι είναι;

:p

Να σου πω είναι αυτό που τραβούσε μια γραμμή στο ριπλέι, αλλά δε το έπιασα για να είμαι ειλικρινής, πότε πρέπει να σφυρίξει και πότε όχι :X:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει,πικρα μεγαλη δυστυχως αλλα ετσι ειναι η μπαλα....Απο εδω και περα χωρις αγχος,ας το διασκεδασουμε!

Ο Γκέκας.

O γιος του Γκέκα.

Tο παιδί του γιου του Γκέκα.

O ανιψιός του παιδιού του γιου του Γκέκα.

O ξάδελφος του ανιψιού του παιδιού του γιου του Γκέκα.

O θείος του ξαδέλφου του ανιψιού του παιδιού του γιου του Γκέκα.

Tο γαϊδούρι του θείου του ξαδέλφου του ανιψιού του παιδιού του γιου του Γκέκα.

Tο σαμάρι του γαϊδουριού του θείου του ξαδέλφου του ανιψιού του παιδιού του γιου του Γκέκα.

Tο λουρί του σαμαριού του γαϊδουριού του θείου του ξαδέλφου του ανιψιού του παιδιού του γιου του Γκέκα. :p

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για την ευκαιρία που μας δόθηκε.

Ο Κατσουράνης δικαίωσε όσους τον εκραζαν όλες αυτές τις μέρες. Έβγαλε 2-3 μπάλες καλές και περπατούσε όλη την ώρα. Ο Καραγκούνης που έπαιζε από την αρχή, έπαιζε με ακτή, έτρεχε περισσότερο από τον Κατσουράνη που είχε μπει πριν 20' και είχε να παίξει από το παιχνίδι με τους Ιάπωνες που και κει έπαιξε λίγο.

Ο Λάζαρος τους πέρναγε σας σταματημενους και το γ@μαγε στη σέντρα.

Ο Μήτρογλου πρέπει να πάει σε καμιά ομάδα Ελλάδας τύπου Ατρόμητου να παίξει κανένα χρόνο χωρίς πίεση να ξαναγίνει ποδοσφαιριστής.

Ο Γκέκας σπίτι του. Το πέναλτι καλά το βάρεσε, αλλά ο τύπος είναι αστείος έτσι όπως παίζει.

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αφήνεις τις θεωρητικά καλούς στα πέναλτι να βαράνε το τελευταίο.

Ο Τοροσίδης μια καλή σέντρα έκανε και αυτή όταν είχε χτυπήσει και είχε δύναμη να την στείλει εξέδρα.

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω είναι αυτό που τραβούσε μια γραμμή στο ριπλέι, αλλά δε το έπιασα για να είμαι ειλικρινής, πότε πρέπει να σφυρίξει και πότε όχι :X:

Ας πουμε οτι εισαι στην ουρα στο ταμειο του ζαρα πισω απο μια τυπισσα. Αν ερθει η φιλη της και της δωσει μια αγκαλια ρουχα να τα πληρωσει για αυτη αντι να ερθει πισω απο εσενα, τοτε ειναι οφσαηντ.

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο το γεγονός ότι ήμασταν 5 κοπέλες στη παρέα και φωνάζαμε πιο πολύ απο τους άντρες και ας μη ξέρουμε γιατί φωνάζουμε, απο εμένα αξίζει ένα μπράβο στα παιδιά και στον προπονητή τους.

Βασικά στους άντρες δεν μετράς την ένταση της φωνής, αλλά την πίεση.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά αυτός ο Καρνέζης εδώ και δύο χρόνια δεν ακούμπησε μπάλα. Τίποτα, μα τίποτα, ο απόλυτος τίποτας. Τρία πέναλτι στο κέντρο έφαγε ο τίποτας. Μια απόκρουση δεν έκανε σε όλη την διοργάνωση. :tomato:

Δε μπορει να μιλας σοβαρα! Ποιο απο τα 4 γκολ που εφαγε ο Καρνεζης θα μπορουσε να το βγαλει (χωρις να ειναι ο Buffon)?

Εχουμε καλυτερο αυτη τη στιγμη?

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορει να μιλας σοβαρα! Ποιο απο τα 4 γκολ που εφαγε ο Καρνεζης θα μπορουσε να το βγαλει (χωρις να ειναι ο Buffon)?

Εχουμε καλυτερο αυτη τη στιγμη?

Γλύκος. Αποδεδειγμένα.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορει να μιλας σοβαρα! Ποιο απο τα 4 γκολ που εφαγε ο Καρνεζης θα μπορουσε να το βγαλει (χωρις να ειναι ο Buffon)?

Εχουμε καλυτερο αυτη τη στιγμη?

ο Καρνέζης ήταν χτυπημένος !!! μην τα ξαναλέμε

ο Γλυκός που τον έβαλε στην θέση του Καρνέζη στην ακτή ελεφαντοστού ήταν πιο δραστήριος !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα ήταν άγαλμα. Δεν άπλωνε χέρια, δεν έπεφτε, δεν παρακουλουθούσε το παιχνίδι... Πως να στο πω αλλιώς... Δεν λερώθηκε, Κοστάνζο ο φίλτατος. Στις δε εξόδους του.... :tomato: Και δεν φταίει ότι ήταν χτυπημένος (βασικά ψύξη γράφτηκε ότι είχε πάθει από τα αιρκοντίσια).

Σε όλη την διοργάνωση (συμπεραλμβανομένου και των προκρηματικών), δεν έχω να θυμάμαι μια απόκρουσή του. Τίποτα δεν έχω να θυμάμαι από αυτόν, γιατί απλά δεν έκανε τίποτα το ιδιαίτερο. Γι' αυτό λέω ότι είναι ένας τίποτας.

Καπίνο, Γλύκος μακράν καλύτεροι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να ξερεις οτι αν ξεκιναγε ο Γλυκος θα επαιζε το ιδιο καλα. Το ειδαμε αλλωστε και με τον Φετφα με την Ιαπωνια και με τον Σαμαρη σημερα.

Επισης αποψη μου ειναι οτι ο Γλυκος εχει πολλα να αποδειξει ακομα. Μακαρι να τα αποδειξει και να ειναι ο επομενος βασικος τερματοφυλακας της εθνικης.

Να και τα αμυντικα σταστικα της εθνικης, 11 αποκρουσεις. Δε πιστευω να τις εκανε ολες ο Γλυκος σε 1,5 ημιχρονο

Παντως στο manager εφτασα στους 4 με Καπινο :p

Έγινε επεξεργασία από AMDakias
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.