Jump to content



Οθόνη 24'' - προτάσεις!


armored

Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Καλή δείχνει αλλά δεν ξέρω κατά πόσο διαφοροποιείται από τις άλλες.

Θέλω να πω, έχει κι αυτή ΤΝ panel, αλλά βλέπω γωνίες θέασης 178/178...

Λίγο δύσκολο, αλλά μήπως σαν EIZO είναι λίγο ανώτερη από τις άλλες? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα και καλως σας βρηκα.Ομολογω πως ειστε σπουδαιο forum.Eνδιαφερομαι κι εγω για την 2493 αλλα σημερα ειδα και αυτη,

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1176870&HYOTHONESDIAGONIOS=24+inches&Manufacturer=Samsung&category=69978102&catalog=23

Ποια η γνωμη σας?Θελω να την συνδεσω και με ps3,θα εχω εικονα?Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση, στην native ανάλυση τους, (1900χ1200) μια 8800 υπάρχει περίπτωση να παίζει κάλα νέα παιχνίδια ή @@ ? (με high end πι-σι 4gig/Quad core κλπ).

ποια 8800 απ ολες ?:p υπαρχουν αρκετα reviews παντως.half life, cod,grid παιζουν ανετα.Crysis και τα σχετικα...μπα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας πω και εγώ την γνώμη μου.Σε αυτό το θέμα μπορεί κάποιος να θεωρεί μια οθόνη καλή, αλλά μόλις την δει από κοντά να μην του αρέσει.Τα χαρακτηριστικά κάθε οθόνης για άλλους λένε πολλά για μένα προσωπικά τίποτα.Άμα δεν την δεις από κοντά είναι σαν να μην ξέρεις τι παίρνεις.Μπορεί να είαμι offtopic, αλλά ήθελα κάπου να πω την γνώμη μου.Συγγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

επειδη αναφερθηκατε στις διαφορες 2493 και 245 να πω και εγω οτι οι διαφορα τους δεν ειναι ουτε η σχεδιαση ουτε το contrast αλλα το hdcp.η 245 δεν εχει hdcp και για αυτο ειναι τοσο φτηνοτερη

η τ240 ειναι αρκετα καλυτερη και απο τις δυο βεβαια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.