Jump to content



Βενζινη και τιμη της!!...


Louris7

Recommended Posts

Τον τελευταιο καιρο εχω παρατηρηση πως η βενζινη εχει πεσει.Και ηλιουπολη, και πειραιως, και παραλιακη που εχω δει σιγουρα, η τιμη τουλαχιστον της 95αρας εχει πεσει κατω απο 1 ευρω, μεχρι και 0,960 εχω δει.

Αναλογα και στις υπολοιπες.Γι'αυτο οσοι το κοιτατε μην βαζετε πανω αποι 1ευρω!!..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Εβαλα κατοστάρα με 1.13 στο γνωστο Aegean στην Πειραιώς.. το οποίο είναι παρεπιπτόντως και το πιο φτηνό πρατηριο επάνω της... Μετα το Praktiker στο ρεύμα προς Πειραιά... 0.8xx η απλή.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα κατοστάρα με 1.13 στο γνωστο Aegean στην Πειραιώς.. το οποίο είναι παρεπιπτόντως και το πιο φτηνό πρατηριο επάνω της... Μετα το Praktiker στο ρεύμα προς Πειραιά... 0.8xx η απλή.

Εάν δεν κάνω λάθος αυτό πρέπει να είναι το πιο φθηνό πρατήριο στην Αθήνα-Πειραιά.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα κατοστάρα με 1.13 στο γνωστο Aegean στην Πειραιώς.. το οποίο είναι παρεπιπτόντως και το πιο φτηνό πρατηριο επάνω της... Μετα το Praktiker στο ρεύμα προς Πειραιά... 0.8xx η απλή.

1.069 μεχρι και χθες....:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα κατοστάρα με 1.13 στο γνωστο Aegean στην Πειραιώς.. το οποίο είναι παρεπιπτόντως και το πιο φτηνό πρατηριο επάνω της... Μετα το Praktiker στο ρεύμα προς Πειραιά... 0.8xx η απλή.

by faaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrr το καλυτερο πρατηριο!!!! παντα εκει βαζω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Η τιμη της βενζινης εχει παρει την κατω βολτα...Πολλα πρατηρια, στην Πειραιως , Ηλιουπολη, Αχαρνων, Μενιδι, Παραλίακη-Π.Φαληρο- , Βουλιαγμενης την εχουν κατω απο 0.9 ...Εως και 0,820 εχω δει...

Γνωμη μου οτι συντομα η απλη θα πεσει κατω απο 0.800 και θα δουμε και με 0.7...

Το βαρελι - πετρελαιο εχει παει κατω απο 60 δολλαρια!!! Ηταν 100+ αν θυμαστε...

Ωστοσο σ'αυτες τις διαφορες σημαντικο ρολο παιζει και η αυξηση του δολλαριου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.