Jump to content



The "Xρόνια Πολλά & Happy Birthday" θέμα


hayabusa

Recommended Posts

Βρε βρε, είχες γενέθλια πρόσφατα, να ζήσεις και χρόνια πολλά με την υγεία σου και πολλά πολλά εργαλεία. :rubik:

Αν κι εδώ ήρθα για να ευχηθώ δημοσίως στον κύριο Seafalco για τη γιορτή του. Κανονίστε κι οι δύο τι φωτογραφίες θα ανεβάσετε ξέρετε πού, δεν πρόκειται να τη βγάλετε με ψωρομιλφέιγ Κωνσταντινίδη και φασολάδες. :beer:

Να ζήσετε, θενκς για τη συμμετοχή σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να είστε καλά με τις οικογένειές σας και τους ανθρώπους σας!!!:)

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και οι συνονόματοι και συνονόματες , έχουν και τις δικές μου!! :D

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε, είχες γενέθλια πρόσφατα, να ζήσεις και χρόνια πολλά με την υγεία σου και πολλά πολλά εργαλεία. :rubik:

Αν κι εδώ ήρθα για να ευχηθώ δημοσίως στον κύριο Seafalco για τη γιορτή του. Κανονίστε κι οι δύο τι φωτογραφίες θα ανεβάσετε ξέρετε πού, δεν πρόκειται να τη βγάλετε με ψωρομιλφέιγ Κωνσταντινίδη και φασολάδες. :beer:

Να ζήσετε, θενκς για τη συμμετοχή σας.

Να 'σαι καλά!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, -συμπάθαμε για την καθυστέρηση- και εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου ότι επιθυμείς καλύτερο!!!

Όσο για τις φωτό, επιφυλάσσομαι, χθές δεν προλάβαινα απλά!

Έτρεχα να προκάνω να ετοιμάσω ένα άλλο "δωράκι", πάντα για το Λάμπη μας !

Παρά την τρεχάλα, έχασα την σωστή ημερομηνία για κάνα 20λεπτο!:(

Αλλά έστω και έτσι, μπορεί τα εικονιζόμενα να μην είναι φαγώσιμα με τη στενή έννοια,

αλλά έχουν μια ....εσωτερική βαρύτητα!! :slap:

:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.