Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

Δοκιμαστε και κανενας στα windows 7, εχω διαβασει για περισσοτερα fps ακομα και αποτι στα xp ! τελικα αξιοποιουνται οι quad στο game ή μπα ? οσοι εχετε 4870x2 σας δουλευουν και οι 2 gpu ή εχετε την μια να καθεται ? κανα συγκριτικο 4850 με 8800gt μπορει να κανει καποιος ? το multiplayer εχει καθολου κοσμο ? :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιαααααα SOS MAYDAY HELP. Ενω το εχω κανονικο το παιχνιδι και μαλιστα ειμαι κοντα στο 60%, πηγα να παιξω σημερα και μου εβγαλε ενα μυνημα Securom και δεν παιζει με τιποτα. Uninstall, install, επαιξε μια φορα, μετα παλι το ιδιο μυνημα. Το παιχνιδι ειναι ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ με το τελευταιο patch installed. Παρακαλω Help!!!! !!!!! !!!!! !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιαααααα SOS MAYDAY HELP. Ενω το εχω κανονικο το παιχνιδι και μαλιστα ειμαι κοντα στο 60%, πηγα να παιξω σημερα και μου εβγαλε ενα μυνημα Securom και δεν παιζει με τιποτα. Uninstall, install, επαιξε μια φορα, μετα παλι το ιδιο μυνημα. Το παιχνιδι ειναι ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ με το τελευταιο patch installed. Παρακαλω Help!!!! !!!!! !!!!! !!!!!

Επίσης απεγκατέστησε όποιο πρόγραμμα emulation dvd/cd που μπορεί να έχεις εγκατεστημένο, άκα daemon tools poweriso ultraiso alcohol etc.

Link to comment
Share on other sites

Το δισκακι ειναι πεντακαθαρο, αγρατζουνιστο, ξανα εκανα σημερα εγκατασταση, ξανα τα ιδια. Τα μονο προγραμματα Emulation εγκατεστημενα στον υπολογιστη ειναι το PowerIso το οποιο ειναι απενεργοποιημενο, δεν τρεχει στην εκκινηση. Και να ειναι καποιο αλλο δεν το βρισκω μεσα στη Registry / Uninstall προγραμματων οπως επισης και καπου αλλου. Δοκιμασα και το εβαλα σε αλλο δισκο στο ιδιο μηχανημα με αλλη εγκατασταση αλλα δεν ξερω τουλαχιστον πως να βρω τα αποθηκευμενα μου αρχεια για να μην το ξαναπαιξω ολο απο την αρχη....:angry::angry::angry::angry:

Link to comment
Share on other sites

@GruntGR

Καλούτσικα παίζει και σε εμένα, δεν μέτρησα fps κ.λπ αλλά παίζει ικανοποιητικά, σε μερικά σημεία βέβαια και αποστολές είναι απλά γεια σας διότι τρώει τα κολλήματα της ζωής του lol

Link to comment
Share on other sites

Το δισκακι ειναι πεντακαθαρο, αγρατζουνιστο, ξανα εκανα σημερα εγκατασταση, ξανα τα ιδια. Τα μονο προγραμματα Emulation εγκατεστημενα στον υπολογιστη ειναι το PowerIso το οποιο ειναι απενεργοποιημενο, δεν τρεχει στην εκκινηση. Και να ειναι καποιο αλλο δεν το βρισκω μεσα στη Registry / Uninstall προγραμματων οπως επισης και καπου αλλου. Δοκιμασα και το εβαλα σε αλλο δισκο στο ιδιο μηχανημα με αλλη εγκατασταση αλλα δεν ξερω τουλαχιστον πως να βρω τα αποθηκευμενα μου αρχεια για να μην το ξαναπαιξω ολο απο την αρχη....:angry::angry::angry::angry:

ΑΠΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΕ ΤΟ power iso

Τα ίδια αντιμετώπιζα με το ultra iso & BF2142 και δεν ήξερα τι εφταιγε (στον task manager δεν έτρεχε καν η proccess του ultra iso!). Με απεγκατάσταση λύθηκε.

Προφανώς θα είχε γίνει default assignment για κάποια προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω που εχω επεξεργαστη στα 1,8 8α εχς ελειψη ποιοτητασ η θα καθηστερει?

η καρτα γρααφικων ειναι 9600gt 512mb http://thelab.essenceserver.com/images/smilies/help.gif

Μη ποστάρεις 2 φορές το ίδιο πράγμα αγαπητέ.

Από προσωπική εμπειρία, θα έλεγα πως δε θα είναι playable στο σύστημά σου :flower:

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε αλλο patch? Ή μηπως οι νεοι Catalyst δινουν τοσο πολυ?

Σε 1920x1080 που το ψιλοεπαιζα,ζοριζοταν ωρες ωρες η X2....

ε ναι ρε..και μενα τα ιδια..δεν το σηκωνε..βεβαια τρεχει και νεχαλεμ ο δικος σου..με μπολικη μνημη..εχει διαφορες

Link to comment
Share on other sites

Ενα pach εχω περάσει και με το hotfix των 8.12:whistling

Μάλλον θα εχει δώσει και ο νεχέλης... αλλα η μεγαλη διαφορα εγινε με τους 8.12.

q9ikn3j89jex4th96yvi.jpg

Έγινε επεξεργασία από angel_f
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.