Jump to content



Grand Theft Auto IV


angel_f

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΛΑΣΗ εβαλα ξανα το game με νεους drivers και ολα τα Patch και ολα full και παει σφεντονα λυθηκε το προβλημα που σερνομουνα!

Υποστηριζει δηλ. πλεον και διπυρηνες το παιχνιδι???

Ισχυει το ιδιο για κανεναν με crossfire και 9.2?

Link to comment
Share on other sites

εμενα τωρα γιατι δεν με αφηνει πανω απο 1920 δλδ σε 2560 με high τα textures δεν μπορω να καταλαβω..κανει overlimit και κοκκινιζει απο κατω η μπαρα..

Έχει limmit αναλόγως τη μνήμη της κάρτας.

Τώρα αν θες να δοκιμάσεις και να το κάνεις bypass,φτιάξε ένα text ονόμασέ το "commandline" μέσα γράψε "-norestrictions" και ρίχτο στο main folder του GTA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το game μου τρεχει νερακι τωρα. Δεν κανει καθολου αυτα τα στιγμιαια κοληματα που μου εσπαγαν τα νευρα....παει smooth. 55 average βαραω! Το θεμα ειναι και οτι πριν τοσα βαραγα αλλα δεν τα εβλεπα μεσα στο παιχνιδι μου εκανε κολληματα συνεχεια! Σαν κατι να μην πηγαινε καλα....Αντε να απολαυσω το παιχνιδακι τωρα!

Link to comment
Share on other sites

ειναι παιχνιδαρα εν τελη.....με ολα φουλ σε μεγαλο πανελ...ειναι το κατι αλλο..το μονο θεμα που με ανυσηχει..ειναι οτι αμα εχεις μια ταση καφρου...με αυτο το γκειμ την επιδεινωνεις...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις περάσει κάποιο patch ε; Για δοκίμασε και με το patch να δούμε.

Πάντως 65fps και η CPU μόνο 33% :drool:

Μήπως είναι λίγο επικίνδυνο να έχεις την Video Mem τόσο σε χρήση; Μπορεί να σου πετάξει κάνα out of memory. Πόση είναι σύνολο στην 295;

Επίσης μπορείς να μας δίνεις αυτό που δίνει στο text του bench δεν είναι ανάγκη να κάνεις screenshots. Είναι στα έγγραφα στον φάκελο της Rockstar νομίζω. :)

Link to comment
Share on other sites

μετα απο φορματ και περασμενο το patch 1.20 σε vista 64bit

Statistics

Average FPS: 57.08

Duration: 37.14 sec

CPU Usage: 91%

System memory usage: 62%

Video memory usage: 93%

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: Very High

Reflection Resolution: Very High

Water Quality: Very High

Shadow Quality: Very High

View Distance: 26

Detail Distance: 51

Definition: On

VSync: On

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να κρατησω ενα αυτοκινητο δικο μου?

Δηλαδη μολις βγαινω απο το σπιτι να ειναι παρκαρισμενο μπροστα...

Εγω αφου το παρκαρω,μπαινω στο σπιτι και κανω save αλλα μετα αν παω σε κανενα mission(με αλλο αμαξι)χανεται...:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να κρατησω ενα αυτοκινητο δικο μου?

Δηλαδη μολις βγαινω απο το σπιτι να ειναι παρκαρισμενο μπροστα...

Εγω αφου το παρκαρω,μπαινω στο σπιτι και κανω save αλλα μετα αν παω σε κανενα mission(με αλλο αμαξι)χανεται...:dirol:

Πρέπει να το παρκάρεις μέσα στο κίτρινο περίγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.