Jump to content



Recommended Posts

Η 7100 ειναι RC οποτε μπορεις να παρεις κλειδι απο την MS νομιμα.

Η 7264 ειναι μεν RC αλλα οδευει προς την RTM και δεν λειτουργουν τα κλειδια που δινει η MS.

Σαν εκδοση, η 7264 ειναι πιο σταθερη και πιο γρηγορη απο την 7100.

φιλε μου και εγω εχω την ιδια απορια σε παρακαλω πες μου πια εκδοση να κατεβασω? (32 βιτ) πια ειναι καλη και μπορει να κανει uptade για 7600 ? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Εχθες εβαλα αυτη την εκδοση MICROSOFT.WINDOWS.7.ULTIMATE.7600.16385.RTM.X64.RETAIL.ENGLISH και απ' οτι

ειδα λιγο ολα ειναι οκ.Ποια η διαφορα με αυτη Microsoft Windows 7 Enterprise 7600 16385 RTM X64 ?

Μπορω να βαλω γλωσσα Ελληνικα ?Στην Version που εβαλα εχει και activator που δουλευει αψογα !!!

Link to comment
Share on other sites

Διπλό το πρόβλημα:

παίζει μόνο με x12 multi

και αν ενεργοποιήσω το MultiBoost σε x21 multi έχω ~40% μείωση επιδόσεων π.χ 3600 έναντι 5600 στο winrar bench :TD:

Δοκιμασε και με win95 , αφου στα 7αρια εχεις αυτο το προβλημα . :D:D:D:D

Καπου μπερδεψες τα thread μου φαινεται . :p

Έγινε επεξεργασία από Stelaras
Link to comment
Share on other sites

Σπυραν η ερωτηση μου ειναι αν μπορει να μπει το λειτουργικο απο πανω, οχι τα κλειδια.. Παντως δοκιμασα τα pkeyconfig toυ 7232+dat καθως και το activator patch και δεν μου δουλεψε...θα δοκιμασω ξανα..

Έκανες τον client να μπορεί να κάνει update?

http://www.blogsdna.com/3083/how-to-upgrade-windows-7-beta-build-7000-to-windows-7-rc-build-7100.htm

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα για δοκιμή τα win 7 rtm , προσπάθησα να βαλς τους οδηγούς που έχω στα Vista άλλα δεν έμπαινε κανένας , είδα ότι στην διαχείρισή συσκευών όλα έχουν εγκατασταθεί και λειτουργούν , είναι απαραίτητο να εγκαταστήσω τους οδηγούς που συνόδευαν το pc ? αυτοί που πέρασαν αυτόματα τα 7 είναι καλοί ?

Link to comment
Share on other sites

Αφου τα βρήκαν όλα και δουλεύουν άλλαξε μόνο της κάρτας γραφικών και άντε και του chipset, άν και επειδή βγήκε τώρα αυτόν θα έχει.

Δές άν μπορείς να περάσεις αυτούς των Vista άν τους θές σώνει και ντέ με το compatibility mode.

Link to comment
Share on other sites

Εχθες εβαλα αυτη την εκδοση MICROSOFT.WINDOWS.7.ULTIMATE.7600.16385.RTM.X64.RETAIL.ENGLISH και απ' οτι

ειδα λιγο ολα ειναι οκ.Ποια η διαφορα με αυτη Microsoft Windows 7 Enterprise 7600 16385 RTM X64 ?

Μπορω να βαλω γλωσσα Ελληνικα ?Στην Version που εβαλα εχει και activator που δουλευει αψογα !!!

nazidisapproval.gif

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.