Jump to content



Recommended Posts

Aρα 7086 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.... :hehe:

Ε μαλλον ναι...και υποθετω οτι αυτη την 7086 που κατεβασες δεν θα ηταν απο microsoft αλλα απο αλλη πηγη:whistle2:...και για αυτο υπηρχε αλλη εκδοση μεσα....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λόγος να αναβαθμίζουμε κάθε λίγο την έκδοση των 7?

Έχω εδώ και λίγες μέρες εγκαταστήσει την 7048 και νοιώθω outdated…

Επίσης πόσο ανώδυνη είναι η αναβάθμιση??? – αν θέλει εκ νέου εγκατάσταση ας μου λείπει…no time available…

απο 7048 σε 7057 επωδυνα, σε 7068 περασε ανωδυνα,τις ακολουθω κατα γραμμα μετα την 7000

δεν υπαρχει 7086,το ειχα πει κομψα πιο πανω.

η επισημη RC1 θα ειναι η 7100 η μετα την στρογγυλοποιηση απο την ms θα ονομασθει 7500 κατα πασα πιθανοτητα.

Έγινε επεξεργασία από kalamafka
Link to comment
Share on other sites

Aυτήν έχω βάλει τώρα και μάλιστα ως Βασικό Λειτουργικό σύστημα, και τα πάει μια χαρά,,,, :worship:

i525982_Clip.jpg

να σε ρωτησω κατι...ποιο hardware στην διαχειρηση συσκευων δεν μπορεις να βρεις drivers ?? το βασικο μονο θελω να μου πεις....

Link to comment
Share on other sites

i525990_Clip3.jpg

Το PCI Input αναφέρεται στο Game Port Της Creative Audigy2

To Unknown Device Αναφέρεται σε ένα USB Scaner MUSTEK Που έχω από την εποχή των Windows 95.... :hehe:

Οταν τα ειχα βαλει τοτε με την 6801 αν θυμαμαι καλα ουτε το chip της μητρικης δεν αναγνωριζε:tw:

Αξιζει δηλαδη να το βαλει καποιος στην συγκεκριμενη εκδοση που βρισκεται αυτη την στιγμη ως βασικο λειτουργικο ???

Link to comment
Share on other sites

Οταν τα ειχα βαλει τοτε με την 6801 αν θυμαμαι καλα ουτε το chip της μητρικης δεν αναγνωριζε:tw:

Αξιζει δηλαδη να το βαλει καποιος στην συγκεκριμενη εκδοση που βρισκεται αυτη την στιγμη ως βασικο λειτουργικο ???

Kάπου στο 02/2010 αν δε κάνω λάθος λήγουν και τότε πρέπει να τα αγοράσεις....

Αν δε σε πειράζει αυτό, τότε είναι ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ καλύτερα από τα VISTA....

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει δηλαδη να το βαλει καποιος στην συγκεκριμενη εκδοση που βρισκεται αυτη την στιγμη ως βασικο λειτουργικο ???

συνηθως με την ελευση της εκδοσης RC1 και μετα κλειδωνουν καποια πραγματα απο την μερια της ms,αρα μεχρι τοτε ...δεν θα το εβαζα βασικο λειτουργικο χωρις να χρειαστει να φορμαρω τον δισκο ξανα και ξανα.

αλλα οτι πανε σφαιρα...ειναι γεγονος:happy2:

επισης συμφωνα με πληροφοριες κλειδωνει μεσα στην εβδομαδα η επισημη RC1,αρα υπομονη θα την εχουμε συντομα στα χερια μας.

:jump1:

Έγινε επεξεργασία από kalamafka
Link to comment
Share on other sites

Παιδες βοηθεια!!!!

Εχω ενα HP Pavillion 9312ea. Γραφω ενα dvd με τα 7 εκδοση 7068,

μπουταρει κανονικα το λαπτοπ και μολις πατησω Install Windows 7

μου βγαζει μνμ: "A required cd/dvd drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, cd, dvd or flash drive, please insert now...".

Γραφω σε ενα στικακι ολους τους drivers που υπαρχουν στο λαπτοπ προσπαθω παλι να

κανω εγκατασταση παλι το ιδιο.

Καμια λυση???

Το δοκιμασα και σε αλλο hp pavillion και παλι τα ιδια αρνητικα αποτελεσματα.

Μηπως ειναι τπτ απο την hp, να εχει κλειδωσει κανα σκληρο δισκο?

Έγινε επεξεργασία από Boton
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πηρε το ματι μου εκδοση 7077 που λενε οτι ειναι σαν την RC1 και θα ειναι παρομοια με την εκδοση 71** αλλα πρεπει να δοκιμαστει αν εχει ακομα bugs.Κατεβαζω και βλεπουμε:o

συνεχιζει στην 7079 αλλα ποια θα ειναι-βαφτισει rc1 η ms ειναι αγνωστο ακομα.

windows 7 7077 x64 ειναι στα καραβια.

η 7077 32bit παιδια ειναι πολυ γρηγορη και υπαρχει εξηγηση για αυτο,ξεχαστε οτι ξερατε με τις προηγουμενες οσο αναφορα το θεμα αυτο.

επισης εχουν διορθωθει αρκετα πραγματα αλλα πολλοι που ξερουν λενε οτι η τελικη θα ειναι κατα 15%-20% γρηγοροτερη ακομα.

Έγινε επεξεργασία από kalamafka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.