Jump to content



Recommended Posts

Changes from build 7000 :

* The new sidebar color that was shown in previous screenshots.

* New Paint, as we saw in previous screenshots.

* HomeGroup gets a new icon.

* IE8 updated to RC1

* Faster search in startmenu, instant.

* General higher stability in OS

* New animations when moving between things in Windows Explorer

* Desktop Gadget Gallery is the new name for Sidebar. It gets a new icon!

:T:
Link to comment
Share on other sites

wtf?

κάθε μισό μήνα νεο build?

Μέχρι το rc θα έχουν βγει σύνολο 10builds :shutup:

Μην μπλεκεις τα public builds με τα internal builds. Προφανως και internal builds βγαινουν ανα τακτα χρονικα διαστηματα (μικροτερο απο μισο μηνα λογικα).

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με το warcraft 3?

Ναί εγώ, αν και τρέχει κανονικά, δε μπορώ να το κάνω να τρέξει με vsync off από τους drivers της nvidia και όταν προσπάθησα να παίξω στο garena είχα πολλά spikes στα fps και σε γενικές γραμμές 15-20 λιγότερα fps απ' ότι στα xp που είναι σταθερά στα 64fps που κλειδώνει το warcraft3.

Πάντως άν δε μπορείς καν να το τρέξεις, δοκίμασε να περάσεις πρώτα το 1.22a full patch.

Έγινε επεξεργασία από BitE
Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν ξέρω αν το έχετε δει ακόμα αλλά΄υπάρχει ένα θεματάκι περί ενεργοποίησης στην 7000 το οποίο δίνει ένα χρονικό περιθώριο 30 ημερών.

προσπάθησα να το προσπεράσω με διάφορα μέσα αλλά δεν μπορώ.

έχει κανείς τίποτα?

και αφού είναι έκδοση για δοκιμή μέχρι να βγει η κανονική μήπως δεν θα έπρεπε να έχει διωρία?

είναι κάτι σαν το trial?:lock:

Link to comment
Share on other sites

Windows 7 7022 64bit ξερει κανεις ποτε θα εχουμε;

Και γω αυτό περιμένω...:turn:

Οι ουσιαστικές διαφορές με την 7000 έκδοση είναι ότι τα gadgets παίζουν με UAC --> off και ο ΙΕ8 rc1. Υπάρχουν άλλες διαφορές...? Ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα..εχω προβλημα με games fallout3 και callofduty5 δεν τρεχουν. Ενω crysis grid farcry2 undercover τρεχουν... Εχω δοκιμασει τα παντα, τι drivers τι Patches τι ξενα forums τιποτα...:bad:

Link to comment
Share on other sites

παρότι παίζω από χθες με την build 7000 που από ότι διαβάζω δεν είναι και ότι καλύτερο, έχω μείνει έκπληκτος με τις βελτιώσεις και την γρηγοράδα απο τα vista ultimate X64 που είχα.

ενημερώσεις για όλα σβέλτα και χωρίς κανένα πρόβλημα ή κολληματάκι προς το παρόν.ΦΥΣΑΝΕ:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.