Jump to content



Call Of Duty: Modern Warfare 2


Nephiλiμ

Recommended Posts

αυτη ειναι η βλακεια με τα pc...γι αυτο το πηρα αποφαση και σταματησα το gaming σε pc.αγορασα xbox360 και ps3 και ειμαι κομπλε...

ασχετο αλλα ΠΟΛΥ θα ηθελα να ητανε cross-platform το multi, φανταζομαι ps3 player με gamepad + 60fps + FOV 65(αυτο ειδικα ..... :rofl: ) + τα fixed graphic settings απ'τους developers VS PC user με mouse keyboard + 76/125/333/ fps + τις εντολες απ'το thread του jerry http://www.thelab.gr/showthread.php?t=58591, ε ρε γλεντια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

[ΙΜΟ]MW1 και υποθετω... MW2.. η χαρα του noob high fire rate wep user... καλα θα ειχε κανει να "πεθανει" η σειρα στο 2 , (και εκει ειχε τα παρατραγουδα με τα PPH , αλλα σε πολυ λιγοτερη εκταση -κυριως λογω ελειψης ποικιλιας.. σε σχεση εμ το ΜW) , και μη μου πει κανεις οτι θελει και ιδιαιτερο skill να ψεκασεις 1 γεμιστηρα απο το p90(π.χ.) σε σχεση με το aim/shoot σε "zero time" με rifle/snipe [/ΙΜΟ]

Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι. Το P90 τρώει κράξιμο παντού πλέον σαν το πιο Noobie όπλο. Όσο για το 0 time aim-shoot, ε όταν τα πρωτοέτρωγα έλεγα ότι είναι χακεράδες :hehe:

Άμα παίζεις για κανά μήνα μόνο sniper το 'χεις άνετα μετά ;)

Link to comment
Share on other sites

σαν gamplay το πρωτο μ αρεσε πολυ

αλλα τα περισσοτερα οπλα δεν ηταν ρεαλιστικα....:...:

Συμφωνώ...Στην προσπάθεια τους να "ισορροπήσουν" το παιχνίδι, έχουν κάνει τραγικές εκπτώσεις και συγχωνεύσεις σε όπλα και κατηγορίες. Κατά την άποψη μου, καλύτερα να είχαν, που λέει ο λόγος, 2 όπλα όλα και όλα αλλά με ακριβή χαρακτηριστικά και συμπεριφορά, παρά 10 ότι να ναι σχεδόν...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά για τι πράγμα μιλάτε ? ρεαλισμό σε παιχνίδι ? arcade είναι όλα αυτού του είδους , ποιο κοντά στον ρεαλισμό έρχεται το Hard Core ..... που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει.

Ουτε εμενα μου φαινεται ρεαλιστικο να βαραω τον εχθρο πισω απτον τοιχο περιμενοντας ποτε θα βγει το Χ στο κεντρο και να τραβαω τα sights στον αερα για να εχω καλυτερη ακριβεια οταν πηδαω πυροβολοντας :S λεει ο αλλος ο βεβυλος (:p) οτι οταν βλεπει γαμπρο του να παιζει arma βαζει τα γελια, δηλαδη τα παραπανω που παρατηρω εγω στο cod δεν ειναι τουλαχιστον για κλαμματα ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
no CoD this time.

ακουγεται οτι Call θα ονομαζετε η σειρα που θα συνεχισει σε WWII style...

Γιατι να βγαλουν το cod? :X:

Τεσπα αντε να βγει γιατι ειμαι πολυ περιεργος να δω τι θα βαλουν μεσα...:upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.