Jump to content



TheLab.gr Worklog


DJD

Recommended Posts

Σε trollfac++ θα το κάνει...?

Ξέχασα, πως μπορούν τα Likes να μην φαίνονται στα notifications...? πχ κάποιες φορές δεν απαντάω σε ένα pm, αλλά όταν βλέπω τα notifications το θυμάμαι ξανά την επόμενη φορά που μπαίνω... επομένως αν αυτά είναι πολλά δεν βλέπω τα "πραγματικά" notifications...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

πρεπει να καταλαβουν κατι στην Δ.Ο του thelab.

Δεν ειναι δημοσιο εργο δρομου οπως η Ε75 το φορουμ που δεν παταει κανενας τις ωρες που σηκωνουν τα εργαλεια και τις μπουλτοζες της vbulletin.

Ο κοσμος δουλευει τοτε και καπως πρεπει να περασει την ωρα του στην δουλεια.

Ε μα....

Χθες στη μια το βραδυ (μιση ωρα πριν σχολασω)μου λεει ο DJD , ετοιμο...μετα απο πολυωρο πρηξιμο βεβαια αλλα ηδη ειχα φαει τον γαιδαρο :p

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να καταλαβουν κατι στην Δ.Ο του thelab.

Δεν ειναι δημοσιο εργο δρομου οπως η Ε75 το φορουμ που δεν παταει κανενας τις ωρες που σηκωνουν τα εργαλεια και τις μπουλτοζες της vbulletin.

Ο κοσμος δουλευει τοτε και καπως πρεπει να περασει την ωρα του στην δουλεια.

Ε μα....

Χθες στη μια το βραδυ (μιση ωρα πριν σχολασω)μου λεει ο DJD , ετοιμο...μετα απο πολυωρο πρηξιμο βεβαια αλλα ηδη ειχα φαει τον γαιδαρο :p

Τα ίδια τράβηξα και εγώ το Σαββάτο πρωί...

Ανεπίτρεπτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει η δυνατότητα πιστεύω ότι τα likes και το share θα έπρεπε να βρίσκονται κάτω από τις υπογραφές. Είναι ολίγον μπάχαλο η κατάσταση (κείμενο post - γραμμή likes - κείμενο υπογραφής). Άλλωστε αν έχει κάτι στραβό σε σχέση με το παλιό σύστημα είναι ότι το παλιό σύστημα είχε τα likes κάτω από το post/υπογραφή. Ποιο τακτοποιημένο.

Ένα δεύτερο είναι ότι οι καταχωρήσεις με τα περισσότερα likes σε μεγάλα threads είναι ουσιαστικά άχρηστες. Δεν βγάζει τα posts - τουλάχιστον όχι σε μένα - με τα περισσότερα likes πρώτα, αλλά υποθέτω γράφει τα πρώτα π.χ. 30-40 posts που έχουν έστω και ένα like. Οπότε σε ένα μεγάλο thread από ένα σημείο και μετά αυτό-αχρηστεύεται το εν λόγω featute.

Υ.Γ. Σιγά μην γράψω κάτι καλό για το νέο σύστημα :p

Υ.Γ. 2 beta testing [MENTION=188]yanni[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

έχουν κάποιο πρόβλημα τα μάτια σου ή οθόνη σου; εγώ μια χαρά διακρίνω τα ονόματα χωρίς να υπογραμμίσω τίποτα :p

έχω δυσχρωματοψία, δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ έχω δυσχρωματοψία αλλά δεν έχω κάποιο πρόβλημα με αυτό που λες. ίσως θέλει λίγο πείραγμα η οθόνη σου.

καλιμπραρισμένη είναι..

btw πιστεύω δεν έχει λόγο ύπαρξης η μπάρα αυτή

Link to comment
Share on other sites

έχω δυσχρωματοψία

:p

edit: να προτείνω και εγώ κάτι. αν μπορεί να στριμωχτεί κάτω από το avatar μαζί με τα άλλα πεδία (εγγραφή, ποστ, μηνυματα κλπ) και ένα πεδίο "Thanked: x times". Το έχω δει σε άλλα forums και μου άρεσε αρκετά.

edit2: testing [MENTION=3673]hayabusa[/MENTION]:p

Link to comment
Share on other sites

εντελώς χάλια η νέα κόκκινη μπάρα των :T:

για να δω ποιος έχει κάνει :T: πάω και υπογραμμίζω με το ποντίκι αλλιώς δεν...

Κόκκινη;; Καθάρισε την cache σου γιατί κάτι άλλο βλέπεις μάλλον :p

Link to comment
Share on other sites

Το προτιμούσα όπως ήταν παλιά, αλλά θα συνηθίσω, (μου άρεσε να φαίνοντε όλα τα ονόματα που έκαναν thanks και όχι όπως τώρα που γραφει λίγα ονόματα και x more liked this).

Όπως είπαν και άλλοι, η μπάρα με τα likes εκεί επίσης είναι άσχημη μέσα στην μέση, και λίγο buggy ακόμα , από τον χρήστη LiK από πάνω μου εμφανίστηκε έτσι post-2868-1416075270,9201_thumb.jpg.

Τέλος τα mentions και τα @ name είναι νομίζω πολύ καλές συνθήκες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.