Jump to content



Αξιολόγηση - Reputation


DJD

Recommended Posts

Προφανώς αυτός με το 1500 έχει προσφέρει πολύ περισσότερα στο forum από αυτόν με τα 150, αυτονόητο δεν είναι; (αν δουλέψει όπως πρέπει, γιατί αν ο καθένας πατάει όπως του έρθει, προφανώς δε θα έχει νόημα και θα το σταματήσουμε)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply
Προφανώς αυτός με το 1500 έχει προσφέρει πολύ περισσότερα στο forum από αυτόν με τα 150, αυτονόητο δεν είναι; (αν δουλέψει όπως πρέπει, γιατί αν ο καθένας πατάει όπως του έρθει, προφανώς δε θα έχει νόημα και θα το σταματήσουμε)

Το αυτό.

Πχ εγώ που έχω αρνητικό reputation, έχω προσφέρει πολύ λιγότερο από όλο το υπόλοιπο forum!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ήταν καλή ιδέα να μπορεί ο κάθε χρήστης απο το control panel του να μπορεί να δεί με την αξιολόγηση ποιος τον αξιολόγησε?:)
Όχι, γιατί έτσι ξεκινάνε τα άσχημα.
ωραια και ενας χρηστης εχει 150 rep η 1500..

ποια η διαφορα ;

Αν έχω καταλάβει σωστά, στο :T: & :TD: καμία διαφορά (+/- 1 βαθμός) αντίθετα στο Εγκρίνω Συμφωνώ / Απορρίπτω Διαφωνώ η διαφορά είναι μεγάλη στην "ψήφο" ενός με rep 15, 150 ή 1500
Το εγκρίνω, συμφωνώ και το απορρίπτω, διαφωνώ δουλεύουν με τους πολλαπλασιαστές, το :T: και το :TD: είναι μόνο +-1 βαθμό.
Link to comment
Share on other sites

Dellman, δεν είπε κανείς ότι η αξιολόγηση είναι πανάκεια και θα φέρει χαρά κι ευτυχία στον κόσμο και θα σταματήσει τους πολέμους στην Αφρική. Ούτε ο τρόπος που προστατεύουμε τις αγγελίες είναι ο καλύτερος, είναι όμως εκεί και κάτι κάνει, το ίδιο κάνει κι η αξιολόγηση.

Dubber, ας συμπληρώσω την πρόταση μου γιατί δεν ήταν ολοκληρωμένη. Η αξιολόγηση δεν μετράει μόνο την προσφορά του καθενός αλλά και την συμπεριφορά του. Αν εσύ είσαι (ο κάθε εσύ) είσαι ειρωνικός, εριστικός αλλά κάνεις και τα σούπερ post.. ε τότε θα σε κρίνει όπως θεωρεί ο καθένας, άλλος θα σε κρίνει για την συμπεριφορά σου, άλλος για αυτό που τελικά θέλεις να δείξεις κι άλλος επειδή δε του αρέσει η φάτσα σου.

Οποιοδήποτε σύστημα περιλαμβάνει human interaction, έχει και τα κακά του, άμα κάποιος ξέρει το τέλειο ας μας το πει να το εφαρμόσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οποιοδήποτε σύστημα περιλαμβάνει human interaction, έχει και τα κακά του, άμα κάποιος ξέρει το τέλειο ας μας το πει να το εφαρμόσουμε.

φιλε DJD, εγω πιστευω οτι αυτο το συστημα, γι'αυτον ακριβως το λογο που λες -Human interaction- δεν θα προσφερει τπτ παραπανω. δεν μπορει κανενας, να κρινει κανεναν. ειδικα οσους δεν ξερουμε προσωπικα. ηδη οι περισσοτεροι γνωριζουν ποιοι προσφερουν και ποιοι οχι στο forum. διαχειριστειτε το forum, οπως πολυ καλα το κανετε μεχρι τωρα, και μην περιπλεκετε τα πραγματα. οσο πιο απλο ειναι κατι, τοσο πιο ομορφο παραμενει!! φανταζεστε τη monica belucci να παει σε εναν πλαστικο χειρουργο και να του πει ¨θελω να διορθωσω αυτο?" τι να πει ο μαυρος ο γιατρος? θα παθει εγκεφαλικο!! τι να διορθωσει πανω σε αυτη την σχεδον τελεια γυναικα? ("σχεδον", γιατι ειπαμε οτι τελειο δεν υπαρχει..!). ειναι η αποψη μου, μη με παρεξηγησετε..

Link to comment
Share on other sites

Πχ εγώ που έχω αρνητικό reputation, έχω προσφέρει πολύ λιγότερο από όλο το υπόλοιπο forum!

@dellman, gomar, dubber:

Μη ξεχνάμε ότι το σύστημα έχει εφαρμοστεί εδώ και λίγες μέρες μόνο. Αναμονή να δουλέψει το σύστημα και μην σκάτε, αν δεν πάει καλά θα το βγάλουμε. Όπως έχω ξαναπεί και στο παρελθόν, μην το κρίνετε πριν το δείτε καλά καλά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω τη φατσούλα προς τα κάτω να είνια διαθέσιμη να ρίξω 2-3 στο dellman.

Ρε παιδιά μια άλλη απορία, εγώ μόνο τις φατσούλες βλέπω (είμαι και στραβός i admit it), τα άλλα "με βοήθησε" "δε με βοήθησε" που πειράζουν τα multi που είναι????? :p

Link to comment
Share on other sites

Με αξιολόγηση ικανότητας δημοσίων σχέσεων μου μοιάζει.

Όντως, ουσιαστικά αυτό που ζητείται από τα μέλη είναι μεταξύ τους να είναι τυπικοί και με μυνήματα γεμάτα καλοπιστικές φατσούλες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν έχετε διαβάσει ποτέ θέμα και να πείτε μετά, φοβερό, μπράβο κτλ; Δεν έχετε διαβάσει ποτέ θέμα που να πείτε έλεος, δεν είναι δυνατόν; Αν πείτε όχι είστε ψεύτες.

Ε και γι'αυτό είναι εκεί η αξιολόγηση και τα ευχαριστώ κτλ.. Ας μη το κρεμάσουμε πριν το δοκιμάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν έχετε διαβάσει ποτέ θέμα και να πείτε μετά, φοβερό, μπράβο κτλ; Δεν έχετε διαβάσει ποτέ θέμα που να πείτε έλεος, δεν είναι δυνατόν; Αν πείτε όχι είστε ψεύτες.

Ε και γι'αυτό είναι εκεί η αξιολόγηση και τα ευχαριστώ κτλ.. Ας μη το κρεμάσουμε πριν το δοκιμάσουμε.

Ωραια λοιπον , να υπαρχει και επιλογη για καθε χρηστη , να θελει να αξιολογειται απο τα υπολοιπα μελη.

Εγω προσωπικα δε θελω.Το θεωρω ανουσιο και μη αντιπροσωπευτικο

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου τι σπάει το spam και οι άκυρες απαντήσεις

εκεί πέφτει κρα στο σιωπηλό μιας και απο user σε user δεν επιτρέπεται τπτ παραπάνω

και ναι υπάρχουν πολλές απαντήσεις τεκμηριωμένες πλήρεις που πραγματικά κάνουν τη διαφορά ακόμα και μέσα στα άκυρα thread αυτά νομίζω πρέπει να φωτίζονται!

εγώ είμαι υπέρ

αν κάτι δεν σου κάνει κλικ είτε προς τα κάτω είτε προς τα πάνω ΟΚ

δες το όπως το έβλεπες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.