Jump to content



Recommended Posts

ωραια σαν γενικη αισθηση αλλα με χαλαει το τοσο φωτισμενο βουνο μπροστα σε σχεση με το υπολοιπο της φωτογραφιας.

Δοκιμασες αλλο luminocity η το light smoothing στο high?

@sakis : το ιδιο και στις δικες σου πιστευω.Μεσαιους μαυρους τονους δεν εχουν οι φωτογραφιες σου.Τα μαυρα δλδ.Λογικα για δοκιμασε το strength στο 95-100 και lightsmoothing στο high και το Luminocity κοντα στο 0-4

Υ.Γ ολα τα παραπανω στα δικα μου ματια ετσι..μην παρεξηγουμαστε

μάλλον έχεις δίκιο

φαίνεται πολύ σαν όγκος,

έφτιαξα το αριστερό καρέ στο photomatix και μετά έβαζα τις ίδιες ρυθμίσεις σε όλα τα άλλα , εκεί το έχασα μάλλον.

έπρεπε να ρυθμίσω το κεντρικό....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

σωστός σιδηροδρομικός σταθμός είναι:victory:

στήν πραγματικότητα είμαι πιό πίσω καί φένεται όλο τό κτήριο,μετά τό ίσιωμα όμως πού τίς έριξα καί τό lens correction αναγκάστικα νά κροπάρω,θέλω δουλειά ακόμα καί σέ αυτό:o

Link to comment
Share on other sites

Δίνει μια αίσθηση ότι γέρνει, αλλά για άλλη μια φορά εξαιρετική. Θέλω να μετακομίσω εκεί που μένεις! :to_pick_ones_nose:

Κι εκείνος.... εδώ που μένουμε εμείς!

πάντα έτσι είναι όταν βλέπεις τα best of :)

Link to comment
Share on other sites

Δίνει μια αίσθηση ότι γέρνει, αλλά για άλλη μια φορά εξαιρετική. Θέλω να μετακομίσω εκεί που μένεις! :to_pick_ones_nose:

Στραβιά είναι:o στά ίσια της όμως φένεται στραβό τό κτίριο,πρέπει νά έχει νά κάνει μαλλον μέ τήν θέση πού ήμουν.

κάτσε εκεί πού είσαι είστε καλά ακόμα.......;)

Link to comment
Share on other sites

Και μια δικη μου εκδοχή.

Ελπιζω να μην σε πειραζει :innocent:

[ame=http://s622.photobucket.com/albums/tt306/Sirdiman/?action=view&current=peoples-car.jpg]peoples-car.jpg picture by Sirdiman - Photobucket[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.