Jump to content



Το e-shop επίσημα TG585v7 στα ράφια του


athlon=greek

Recommended Posts

Θα περιμένω πρώτα να βάλει την σήμανση DOA 7 ημερών για να νιώθω σίγουρος για την after sales εξυπηρέτηση :tw:

σωστοςςςςςς ποιος ξεμπλεκει μετα !!

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό ειναι. είχα για χρόνια το 585 v6 και εδώ και 2 μήνες περίπου με το 7 με double play 4net. Απόλυτα ευχαριστημένος, πολυ σταθερό,κολλήματα 0, προτείνεται ανεπιφύλακτα :)

Link to comment
Share on other sites

Alcatel/Thomson, τα προϊόντα της έχουν πιο σταθερή συμπεριφορά στο Ελληνικό δίκτυο έχοντας εμπειρία από τρείς διαφορετικούς ISP (ΟΤΕnet,4Net,Tellas). Σε σχέση με άλλα της αγοράς ίσως να δείτε μια διαφορά στο κλείδωμα συγχρονισμού πιο χαμηλά (δεν μιλάμε για τρομερή τιμή σχεδόν 1Mbit κάτω) αλλά σε θέματα d/c κρατάνε τον συγχρονισμό (εκτός της ανοχής που έχει στο θόρυβο από τη γραμμή είναι και το chip που φοράει)

Μην παρεξηγηθώ έχω άλλο modem/router

Link to comment
Share on other sites

Μυρίστηκαν χρήμα,αλλά άργισαν...:tongue:

Πλέον βρίσκεις "μετάχειρα" από άλλους που τα πήραν με συνδέσεις και δεν τα χρειάζονται στα μισά λεφτά...

Ti έχει αυτό που το κάνει να ξεχωρίζει ?

Είναι φτηνό,φοράει Broadcom και είναι βράχος..

Alcatel/Thomson, τα προϊόντα της έχουν πιο σταθερή συμπεριφορά στο Ελληνικό δίκτυο έχοντας εμπειρία από τρείς διαφορετικούς ISP (ΟΤΕnet,4Net,Tellas). Σε σχέση με άλλα της αγοράς ίσως να δείτε μια διαφορά στο κλείδωμα συγχρονισμού πιο χαμηλά (δεν μιλάμε για τρομερή τιμή σχεδόν 1Mbit κάτω) αλλά σε θέματα d/c κρατάνε τον συγχρονισμό (εκτός της ανοχής που έχει στο θόρυβο από τη γραμμή είναι και το chip που φοράει)

Μην παρεξηγηθώ έχω άλλο modem/router

1-1,5mbit πάνω απ' το κλασσικό 660HA Zyxel...;)

Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει δεν έχω και τόσα router να δοκιμάσω να δω το καθένα στη γραμμή του κάθε παρόχου:whistling

Χρήσιμη η πληροφορία σου πάντως και σ` ευχαριστώ που την μοιράστηκες! :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Μπα ούτε εγώ πολυκατάλαβα.:hehe:

Έχω την εντύπωση ότι μας ενημέρωσε ότι έφερε το e-shop,ένα router που παίζει καλύτερα απ'τα άλλα στις γραμμές.

Αν είναι καλό μόνο απ'το chip,και εμένα broadcom φοράει,τέσπα αν τύχει να το έχει κανείς ίσως του κάνω testdrive.:upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.