Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

FU... Εντυπώσεις από τη Lizardskins; Λέω να τη βάλω όταν αλλάξω ταινία :D.

BTW αύριο παραγγέλνω Bontrager R3 :triniti:

Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα την Lizardskins, στην αφή φαίνεται πολύ μαλακή και ικανή να απορροφά τους κραδασμούς αλλά μέχρι να την βάλω πάνω δε μπορώ να πω σίγουρα. Για το βάρος την πήρα κυρίως, από τις πιο ελαφριές ταινίες.

Για τα λάστιχα επίσης δε ξέρω, δε με πείθουν τα bontrager. Έχω δοκιμάσει Michellin, Swachlbe, Vittoria αλλά προτιμώ τα Contintental Attack/Force.

Κώστα ενημερωτικά, τα γραμμάρια που δηλώνουν οι κατασκευαστές και αυτά που βλέπεις εσύ στο ζύγι είναι τα ίδια?

Όσο πιο πολύ ανεβαίνεις σε τιμή τόσο πιο πολύ ταιριάζουν τα βάρη με αυτά που δίνει ο κατασκευαστής. Σε ένα-δύο πράγματα μάλιστα ήταν και λιγότερο από όσο έλεγαν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όσο πιο πολύ ανεβαίνεις σε τιμή τόσο πιο πολύ ταιριάζουν τα βάρη με αυτά που δίνει ο κατασκευαστής. Σε ένα-δύο πράγματα μάλιστα ήταν και λιγότερο από όσο έλεγαν.

Πρόσεχε μην σπάσουν αυτά τα δύο πράγματα :p

Link to comment
Share on other sites

@djd

Να μας πεις και που συχνάζεις μετα ε....

και τι τύπο κλειδαριάς χρησιμοποιείς...

:p

Biker Collides Head-On With Old Man Video

Νταξει δειχτε μου ενα βιντεο να γινεται αυτο εδω στην ελλαδα και θα σταματησω να σκεφτομαι αρνητικα:nothing:

:wassat:

Είμαι πολύ μπερδεμένος ακόμα. Γιατί θα προτιμούσα τα ελληνικά γαμοσταβρίδια από αυτήν την απάθεια; Και ο χοντρός απο ζελέ είναι; Σαν να μην έγινε τίποτα....

Αν πάθαινε κάτι ένας από τους δύο τι θα γινόταν; Παραβάτες και οι 2 γαρ...

Έγινε επεξεργασία από Snips
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτο προσεξες μονο ;

το οτι οδηγει αντιθετα σε εναν καπως κεντρικο δρομο με το ενα χερι και στο αλλο να κραταει χαρτια δε το προσεξες ;

με συγχωρειτε αλλα κατι τετοιους δε τους λυπαμαι.

@κωστα : βαλε και ζυγαρια στο ποδηλατο πανω:p μεγειες ρε

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! :)

Συνεχίζουμε...

Mavic Cosmic Carbone SL, Continental σαμπρέλα, Continental Force 24mm λάστιχο και Record11s 11-25 κασέτα (3γρανάζια τιτάνιο) στο πίσω και Continental σαμπρέλα αλλά Continental Attack 22mm λάστιχο εμπρός.

img-1589-5974.jpg

img-1590-5975.jpg

Και το άλλο set τροχών, Campagnolo Zonda, Specialized UltraLite road σαμπρέλα, Continental Force 24mm λάστιχο και Super Record11s 12-27 (6γρανάζια τιτάνιο) κασέτα στο πίσω και Continental σαμπρέλα αλλά Continental Attack 22mm λάστιχο εμπρός.

img-1593-5976.jpg

img-1595-5977.jpg

Και τέλος οι σφιγκτήρες για τους τροχούς

img-1594-5978.jpg

More to come!

Έγινε επεξεργασία από DJD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.