Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Το ότι έχει μαγαζί κάποιος ή το ότι είναι φίλος δεν σημαίνει αυτομάτως ότι είναι και καλός μάστορας. Επίσης έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πως ο καθένας κάτι κάνει καλά και κάτι όχι.

Αλλού πάω για ακτινολόγηση, όταν δεν μπορώ μόνος μου, και αλλού πάω για εξαέρωση πχ.

Συμφωνω σε αυτο που λες γι αυτο την επομενη φορα θα δοκιμασω μονος.

Καλα, ακτινολογηση πως κανεις μονος σου;;;;

Link to comment
Share on other sites

με βάση αυτό

VEN_BikeDisplay.jpg

και tie wraps ή οδοντογλυφίδα στερεωμμένα στο σκελετο.

Πάντα για μικρές αποκλίσεις και μόνο στην πίσω ρόδα.

αμα την κάνω ζάρι αναγκαστικά σε ποδηλατά και αυτό επειδή δεν έχω σταντ για ακτινολόγηση

Link to comment
Share on other sites

οι μανέτες έχουν ρυθμιση για το πόσο "βαθιά" πιάνουν,κοίτα το και αυτό

Όχι όλες , αλλά αυτό που περιγράφει ειναι αέρας στο κύκλωμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια βοηθεια: θελει ο αδερφος να παρει μια gopro. Ασχολειται με την μηχανη. (Φυσικα θα επωφεληθω και εγω στο ποδηλατο...μουχαχαχα...)

Δωστε συμβουλες ποια να παρει και απο ποιο καταστημα προτεινετε.

Υπαρχουν διαφορετικες εκδοσεις; Τι αλλαζει;

Link to comment
Share on other sites

Να σας ευχαριστήσω όλους για την καθοδήγηση. Τελικά κατέληξα σε ελάχιστα μεταχειρισμένο allez το οποίο βρηκα στη μισή τιμή.

Sent from my RM-875_eu_greece_376 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε! το τσίμπισα χτες και αύριο θα είναι μεγάλος ο πειρασμός αλλά πρέπει να περιμένω μέχρι τη δευτέρα να το δει ο ποδηλατάς πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε! το τσίμπισα χτες και αύριο θα είναι μεγάλος ο πειρασμός αλλά πρέπει να περιμένω μέχρι τη δευτέρα να το δει ο ποδηλατάς πρώτα.

Γιατί; Καβάλα το και αν δεις πρόβλημα τότε το πηγαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

εβγαλα τη μπροστά ρόδα για να μπει στο λεωφορείο και δεν είμαι 100% αν την εσφιξα καλά. και πρέπει να ελέγξω και τον αέρα των ελαστικών γιατί ο θεός μου έχει δώσει πλούσια τα ελέη του....:whistling

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη βόλτα του καλοκαιριού απόψε και γύρισα χωρίς υδροδοχεία, και τα δύο έσπασαν με τον ίδιο τρόπο!

Κατηφόρα, πέτρες, έφυγαν από τη βάση και τα πάτησε η πίσω ρόδα... δεν γίνονται αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.