Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

ουφ μετακομιση ΤΕΛΟΣ:mad:

ξανα πισω στην παλιοπαρεα:D

λοιπον,οπως σας ειχα πει μου εδωσε ο φιλος την κουρσα για δοκιμη.

τι να πω?καλο το ποδηλατακι αλλα δεν την παλευει στους δρομους μας.μια βολτα το πηγα και στα 3/4 της διαδρομης σαμπρελα καπουτ απο τις μικρολακουβιτσες παρολο που σε καθε μια εκοβα τελειως.

οποτε καταλειγουμε ξανα σε αυτα που εχουμε:look:

th_DSC_0021.jpgth_DSC_0024.jpgth_DSC_0023.jpgth_DSC_0013.jpgth_DSC_0015.jpgth_DSC_0031-1.jpgth_DSC_0016.jpg

Link to comment
Share on other sites

ουφ μετακομιση ΤΕΛΟΣ:mad:

ξανα πισω στην παλιοπαρεα:D

λοιπον,οπως σας ειχα πει μου εδωσε ο φιλος την κουρσα για δοκιμη.

τι να πω?καλο το ποδηλατακι αλλα δεν την παλευει στους δρομους μας.μια βολτα το πηγα και στα 3/4 της διαδρομης σαμπρελα καπουτ απο τις μικρολακουβιτσες παρολο που σε καθε μια εκοβα τελειως.

οποτε καταλειγουμε ξανα σε αυτα που εχουμε:look:

H σαμπρέλα είναι πάρα πολύ δύσκολο να σκάσει από λακούβες, μήπως είχε γυαλιά ή κάτι άλλο κάτω;

@Ηydra: cyclist.gr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιζει ρολο και το λαστιχο πως εχει τοποθετηθει οπως και η σαμπρελα μεσα..αν ειναι μισοδιπλωμενη κλπ.

δε σου λεω οτι αν τα προσεξεις ολα αυτα , θα γινει αθανατο αλλα οταν ειχα κουρσα στην ομαδα σπανια ειχα προβλημα.

Με το mountain δε το συζηταω.πανω απο 2 χρονια εχω να αλλαξω

Link to comment
Share on other sites

Αρχαίο το πρόβλημα : Κάθεσαι πάνω στην αρτηρία που αιματώνει τα εργαλεία.

Απλά κάθε τέταρτο με είκοσι λεπτά σηκώνεσαι για λίγο, συν τις καινούριες σέλες με άνοιγμα.

Βεβαίως σπανίως το κάνουν οι επαγγελματίες γιατί χάνουν χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από ένα σ/κ στα νοτιοδυτικά της Ιρλανδίας και 170χλμ για φιλανθρωπικούς σκοπούς, μέση ωριαία ταχύτητα.. 27χλμ και κάτι περισσότερο από 6 ώρες στη σέλα :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από ένα σ/κ στα νοτιοδυτικά της Ιρλανδίας και 170χλμ για φιλανθρωπικούς σκοπούς, μέση ωριαία ταχύτητα.. 27χλμ και κάτι περισσότερο από 6 ώρες στη σέλα :D

Μπραβο ρε θηριο!!Παλικαρι σκετο ;)

Αντε πηρα και εγω καινουριο κοντερακι με 3ψηφιο αριθμο(αμην) και τωρα παω για 2μηνο στα βουνα :man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.