Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Aftermarket είναι ναι, no obd II, είναι μόνο για "hardcore" χρήστες γιατί αν κάτι πάει στραβά δεν έχεις τόσα διαγνωστικά εργαλεία :p

Btw, οι γέροντες σαν εμένα, θα ξεχώριζαν ότι αυτή είναι σειριακή θύρα όπως είχαν τα pc παλιααααά :p

Link to comment
Share on other sites

Στα pc το ειχα προλάβει σαν θύρα και θυμάμαι πρεπει ειχα συνδεσει μια φορά ενα fax-εκτυπωτή. αλλα δε θυμάμαι αν ηταν αυτο ακριβώς η το μεγάλο.

Α,το σύνδεσα σκέτο,δεν ηξερα τι ηταν τα drivers τοτε :p

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξαναμπεί;

Κλείνω για λίγο τα μάτια και σκέφτομαι την Gallardo, αλλά δεν έχει σημασία.

Είναι πολύ όμορφο αυτοκίνητο με πολύ εύηχο κινητήρα.

Όσο περνούν τα χρόνια, με προδιαγραφές ρύπων , διττούς χαρακτήρες και άλλες τέτοιες σαχλαμάρες,

τέτοια μοτέρ θα λιγοστεύουν ολοένα και περισσότερο.

Θα μου πεις, no sh!t Sherlock :hehe:

αλλά το λέω για να τα εκτιμούμε περισσότερο τώρα! :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ιδέα. Είχα σκεφτεί εδώ και καιρό να κάνω κάτι παρόμοιο, αλλά η τροχοπέδη ήταν η πολύ υψηλή παροχή αέρα με πίεση που χρειάζεται στις υψηλές στροφές και όχι η πίεση αυτή καθ' αυτή στις χαμηλές στροφές.

Σήμερα άλλαξα πίσω παπουτσάκια στο κάρο. Έβαλα και άλλες ζάντες που έχω πάρει.

Είχα 205-50-16 σε 9x16 και έβαλα 205-55-16 σε 7,5x16. Τα λάστιχα μου τα είχε χαρίσει ένας φίλος που τα άλλαξε, αλλά ακόμα κρατάνε.

Άλλαξε η όψη πίσω. Από εκεί που είχα τις πατουράτες με το λάστιχο να stretchάρει, τώρα είναι πιο ανθρώπινο. Επίσης, λόγο της πιο στενής ζάντας, δε βρίσκει το λάστιχο στο θόλο όταν βάζω μέσα πάνω από 3 άτομα.

Φωτό κάποια στιγμή από βδομάδα.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.