Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

ΕΡΩΤΗΣΗ.

Γνωρίζετε εάν έχουν πρόβλημα με την αναπαραγωγή MP3,τα toyota yaris (2007).:hmm::hmm::hmm:

Έχω γράψει cd με διάφορα προγράμματα(και επιλογές),αλλά δεν λέει να παίξει με τίποτα.:wall:

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ.

Γνωρίζετε εάν έχουν πρόβλημα με την αναπαραγωγή MP3,τα toyota yaris (2007).:hmm::hmm::hmm:

Έχω γράψει cd με διάφορα προγράμματα(και επιλογές),αλλά δεν λέει να παίξει με τίποτα.:wall:

γραψε τα στην χαμηλοτερη ταχυτητα, και δες και αυτο με τους φακελους(αν και δεν νομιζω)...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω φακέλους,απλά τα πετάω χύμα μέσα.

finalize???

Υπάρχει περίπτωση να παίζει ρόλο η μάρκα το CD???

Έχω δοκιμάσει με nero,imgburn...αλλά στο yaris τίποτα(εργοστασιακό player).

Το ίδιο CD σε άλλο αμάξι με jvc player παίζει κανονικά.

Στο internet που έψαξα,άλλοι έχουν πρόβλημα και άλλοι όχι(δε βγάζω άκρη).

Ρωτάω αν γνωρίζει κάποιος απο πρώτο χέρι τι συμβαίνει,η αν έχει κάποιο γνωστό με το ίδιο αμάξι.

edit:Στην πιό χαμηλή τα γράφω.

Link to comment
Share on other sites

1) είναι σίγουρο ότι παίζει mp3?

2) Αν ναι βάλε στο root στο cd φακέλους CD01, CD02, CD03 κτλ. max 10-15 φακέλους και 99 mp3 σε κάθε φάκελο.

Ξεκίνα με 3 φακέλους και καμιά 20αρια τραγούδια στο φάκελο και βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ.

Γνωρίζετε εάν έχουν πρόβλημα με την αναπαραγωγή MP3,τα toyota yaris (2007).:hmm::hmm::hmm:

Έχω γράψει cd με διάφορα προγράμματα(και επιλογές),αλλά δεν λέει να παίξει με τίποτα.:wall:

Ίσως γράφεις σε UDF, ενώ θέλει ISO9660 file system.

Για να ξεμπερδεύεις, άνοιξε το ImgBurn --> Write files/folders to disc --> καρτέλα Options --> Reset settings.

Με τα default settings στο ImgBurn, παίζουν άψογα.

Συνιστώ επίσης να μην βάλεις max speed για την εγγραφή, διάλεξε μία χαμηλή ή μέτρια ταχύτητα, αν και η ταχύτητα δεν ευθύνεται για το δικό σου πρόβλημα :)

Έγινε επεξεργασία από nickstamat
Link to comment
Share on other sites

240e με μεταφορικά από αγγλία.

Ίσως να πέσεις γύρω στα 210 αν το τσιμπήσεις απο αμερική...αλλά δεν θέλω τελωνεία. Δεν κοίταξα σε μαγαζιά εδώ ελλάδα να πώ την αλήθεια.:innocent:

Εκτός απο ένα online μαγαζί απο ελλάδα που το είχε μόνο 340ε, σε αυτόν "έχωσα" λίγο με μαιλ. :p

Έγινε επεξεργασία από Shadow Keeper
Link to comment
Share on other sites

Και μενα ηρθε προχτες. Δεν ξερω αν θα το βαλω τελικα, μεχρι χτες ελεγα να το χαρισω στο λβλ1, αλλα ισως και να το βαλω. Θα βαλω φωτος απο την εγκατασταση, ειτε ειναι στο δικο μου χρεπι, ειτε ειναι στου αλλουνου το ρημαδι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.