Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

κοιτα με μαζεμενη οδηγηση κ λιγο παντιλικι, με αυτο το μοτερ, ειμαι πλεον 10.9. Με το παλιο μοτερ ειμουνα καπου στο 12.5++. Παντα για μικτη οδηγηση πολης και οχι συνεχεια τερμα.. Καθε μερα 10ε minimum δινω και καθε max δευτερη-τριτη 15ε, πες 12 μεσο ορο κ χωρις να πω οτι χαιρομαι στο λιωσιμο full on.

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

εχω βαρεθει να δινω τα κερατα μου στην βενζινη

Πω κι' εγώ έλεος.. Κάθε 2-3 μέρες θέλω 20€. Και οδηγώ προσεχτικά, τις 2 τελευταίες φορές έβγαλα μέση περίπου 6.5 και 7 στα 100 αντίστοιχα.

Sent from my U8800 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ στο τοπικό πρατήριο οι τιμές έπεφταν 2λεπτά/εβδομάδα στην 95άρα και πρόσφατα έπεσαν 4 λεπτά. Από 1.874 σε 1.639. Ηράκλειο Κρήτης, άρα Αθήνα παίζει και ακόμα χαμηλότερα.

Είχα τεράστιο πρόβλημα με την τιμή της βενζίνης, σε σημείο που έμενα 2 και 3 μέρες μέσα στο σπίτι και κανόνιζα ΟΛΕΣ τις δουλειές μου στην πόλη σε μια και μόνο μέρα, μιας και μένω 10χλμ μακριά.

Πλέον τα πράγματα είναι πιο ανεκτά, τολμώ να πω ότι έχω μια μικρή αισιοδοξία για το κοντινό μέλλον, έστω σε αυτόν τον τομέα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα να παθουν με την κ@λοβενζινη τους, εχει τρομαξει ο κοσμος πια...κατεβηκα αττικη οδο για ελευσινα

Χτες, κ σε ολη. Την διαδρομη , παρασκευη βραδυ καλοκαιριου, πετυχα 3 αυτοκινητα..ηταν και το ευρω βεβαια, αλλα τοοοση νεκρα πια;

Link to comment
Share on other sites

Καλα να παθουν με την κ@λοβενζινη τους, εχει τρομαξει ο κοσμος πια...κατεβηκα αττικη οδο για ελευσινα

Χτες, κ σε ολη. Την διαδρομη , παρασκευη βραδυ καλοκαιριου, πετυχα 3 αυτοκινητα..ηταν και το ευρω βεβαια, αλλα τοοοση νεκρα πια;

Μολις γυρισα απο το μαγαζι του αδερφου πανω στο δρομο για Χαλκιδικη.

Σε σχεση με αλλες χρονιες η κινηση ηταν μειωμενη κατα 10%.Το κορυφαιοτερο ειναι οτι ΟΛΛΛΛΟΙΙΙΙΙ

αυτοι που πανε απο τις 9 η ωρα το πρωι μεχρι τις 1:30 ~2:00 το απογευμα ξαναγυριζουν....:tomato:

1,583 η βενζινη εξω το χωριο btw.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενημερώνεται τόσο γρήγορα το συγκεκριμένο.

Σήμερα έβαλα στην Περαία Θεσσαλονίκης από Aegean στα 1,615 (25€ συνολικά) και έκανα και δωρεάν ένα πλυσιματάκι στο τούνελ.

Link to comment
Share on other sites

Χτες που κοιταξα Αργυρουπολη μερια ηταν κοντα στο 1.629-1.635! Απο σεπολια πλευρα ειναι κατω απο 1.6 χαλαρα!

πετρουπολη -περιστερι παιζουμε σε πολλα κοντα στο 1.55

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.