Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Και εκει που κοιταγα τους καινουριους shiny δισκους μου (330), λεω κριμα ειναι να μενει δισκος απατητος γιατι το τακακι της δαγκανας μου ειναι μικροτερο (brembo gt 305 kit). Ε, αναγκαστικα λοιπον, πηρα και ενα ζευγαρακι τετοιες...

IMGP0404.jpg

Τακακι ιδιο με evo (what kind of sorcery is this), φωτο τοποθετημενες μετα το καλοκαιρι, και του χρονου φουντουνια.

Link to comment
Share on other sites

Και εκει που κοιταγα τους καινουριους shiny δισκους μου (330), λεω κριμα ειναι να μενει δισκος απατητος γιατι το τακακι της δαγκανας μου ειναι μικροτερο (brembo gt 305 kit). Ε, αναγκαστικα λοιπον, πηρα και ενα ζευγαρακι τετοιες...

IMGP0404.jpg

Τακακι ιδιο με evo (what kind of sorcery is this), φωτο τοποθετημενες μετα το καλοκαιρι, και του χρονου φουντουνια.

απλα περιμενω να τις δω βαμμενες πορτοκαλι φοσφωριζε , κιτρινες μπανανι , πρασινο λαχανι

εστω μπορδοροδοκοκκινο.:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αρκετα μεγαλες για να δειξει σε 3 χρωματα, το χω δει σε τετοιου μεγεθους δαγκανες και ειναι λιγο μλκια. Μην κοιτας στης λαμπο που ειναι σα μονοκιλη φρατζολα η δαγκανα :p. Μαλλον ενα απλο κοκκινο, αν και με ψηνει και κιτρινο, θα κανει ωραια αντιθεση με το μπλε αυτοκινητο και τη σκουρα ζαντα.

Link to comment
Share on other sites

Αν η ζάντα είναι ασημί (δεν ξέρω πως το εννοείς το σκούρα), θα δείξει ωραία με κίτρινο.

Αν είναι μαύρη , θα δείξει τελείως καγκουριά οπότε πας σε σκούρο κόκκινο

με τα πιο σίγουρα να είναι το ασημί ή το χρώμα του αμαξώματος.

Εξαρτάται αν θες να είσαι διακριτικός ή watch out for me niggaz.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Update for the κρεμαριερα:

Σε όποιον ρώτησα για το αν αξίζει επισκευή, μου είπε ότι μετά από ένα μηνά σκάνε. Οπότε επειδή δεν διέθετα 860-1100 που ζητούσαν για καινούργια, πήγα και έβαλα μια μτχ γνήσια με 350€ (300 έκανε το μτχ ανταλλακτικό γνήσιο + 50 εργατικά) σε άτομο δικό μου εκτός Bόλου. Την βγάλαμε από ίδιο αμάξι, πρόβλημα δεν είχε και ελπίζω να μην έχω κ στο άμεσο μέλλον.

Πρέπει τώρα να αλλάξω σίγουρα και τον ιμάντα χρονισμού, γιατί ο χαρταετός ο πατέρας μου έχει αφήσει τον ίδιο από το 2003. Το αμάξι έχει κάνει 65K από τότε.

Ο καθένας λέει ότι ΘΕΛΕΙ. Ο ένας λέει 250 αλλά δεν είναι σίγουρος. Ο άλλος λέει αν έχει 15 δόντια 160+80 εργατικά, αν έχει 16 δόντια 220+80 εργατικά. Ο γνωστός μου που έβαλε την κρεμαρίερα λέει κανένα 150αρι, αλλά βαριέμε να οδηγήσω μέχρι εκεί πάλι.:hm:

Για τον ιμαντα, επειδη ειμαι σιγουρος οτι θα φερουν κανενα μουφα για να βγαλλουν κ απο εκει, πρεπει να προσεξω κατι?

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως τον ιμαντα τον δινουν καπου στα 70 με 100κ η για 6 με 10 χρόνια. Γιατί δεν πας σε μια αντιπροσωπία να πάρεις το σετ του ιμάντα και να πας να τον βάλεις αλλού ώστε να εισαι σίγουρος οτι θα είναι original?

Εναλλακτικά παρε κανενα σετ gates ώστε να την βγάλεις πιο φθηνά και με σωστή ποιότητα.

Sent from my WC using Note 2

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως τον ιμαντα τον δινουν καπου στα 70 με 100κ η για 6 με 10 χρόνια. Γιατί δεν πας σε μια αντιπροσωπία να πάρεις το σετ του ιμάντα και να πας να τον βάλεις αλλού ώστε να εισαι σίγουρος οτι θα είναι original?

Εναλλακτικά παρε κανενα σετ gates ώστε να την βγάλεις πιο φθηνά και με σωστή ποιότητα.

Sent from my WC using Note 2

Γιατί η αντιπροσωπεία είναι στην Λάρισα :/

Thanks for the info ακη..

Link to comment
Share on other sites

Αν η ζάντα είναι ασημί (δεν ξέρω πως το εννοείς το σκούρα), θα δείξει ωραία με κίτρινο.

Αν είναι μαύρη , θα δείξει τελείως καγκουριά οπότε πας σε σκούρο κόκκινο

με τα πιο σίγουρα να είναι το ασημί ή το χρώμα του αμαξώματος.

Εξαρτάται αν θες να είσαι διακριτικός ή watch out for me niggaz.:hehe:

Μαλλον κιτρινο...

DSC_0477.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σταυρο σκεψου και κατι σε titanium gold με απλα βουρτσισμενα τα λογοτυπα

σε ακομα ποιο ανθρακι αποχρωση απο αυτη της φωτο

με βαση το χρυσο αλλα να εμπεριεχει λιγο απο το χρωμα των ζαντων σου δλδ

pinze.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.