Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Νικολάι Αμάζευτος με Γιούρι Μαλλιοκούβαρο από Γεωργία με αγάπη....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WZIp4ftTshk]BMW M5 "NeedForDrive.com" Street Drift # 1 Full Video, Driver - Giorgi Tevzadze(NeedForDrive Team) - YouTube[/ame]

Καλημέρες...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Κάποιες φορές όταν δουλεύει ο υαλοκαθαριστήρας, και έχω ραδιόφωνο και φώτα αναμμένα σα να χάνει λίγη τάση με το που ξεκινάει την κίνηση του, με αποτέλεσμα να κόβεται ελάχιστα το ραδιόφωνο, να μειώνεται η ένταση των φώτον και να κάνει ένα "σπάσιμο" στην κίνηση του.

Τις πταίει;

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Κάποιες φορές όταν δουλεύει ο υαλοκαθαριστήρας, και έχω ραδιόφωνο και φώτα αναμμένα σα να χάνει λίγη τάση με το που ξεκινάει την κίνηση του, με αποτέλεσμα να κόβεται ελάχιστα το ραδιόφωνο, να μειώνεται η ένταση των φώτον και να κάνει ένα "σπάσιμο" στην κίνηση του.

Τις πταίει;

Αν έχεις FIAT-ALFA ROMEO φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Νικολάι Αμάζευτος με Γιούρι Μαλλιοκούβαρο από Γεωργία με αγάπη....

Τώρα τον ανακάλυψες εσύ αυτόν;; Αμαξάρα όμως δεν μπορείς να πεις!

Ερώτηση: Κάποιες φορές όταν δουλεύει ο υαλοκαθαριστήρας, και έχω ραδιόφωνο και φώτα αναμμένα σα να χάνει λίγη τάση με το που ξεκινάει την κίνηση του, με αποτέλεσμα να κόβεται ελάχιστα το ραδιόφωνο, να μειώνεται η ένταση των φώτον και να κάνει ένα "σπάσιμο" στην κίνηση του.

Τις πταίει;

Τσέκαρε με ένα πολύμετρο την τάση που φτάνει στους πόλους της μπαταρίας με αναμμένο κινητήρα. Μετά, βάλε κάποιον να ανοίξει τις συσκευές που ανέφερες και συνέχισε να παρακολουθείς την τάση. Μάλλον θα πέσει. Στη συνέχεια, με αναμμένες τις συσκευές μέτρα την τάση απευθείας στην έξοδο του δυναμό και δες αν είναι ίδια με αυτή που φτάνει στους πόλους της μπαταρίας.

2 περιπτώσεις υπάρχουν, ή δε θα βγάζει σωστή τάση το δυναμό ή κάπου χωλαίνει η καλωδίωση από αυτό προς την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Νικολάι Αμάζευτος με Γιούρι Μαλλιοκούβαρο από Γεωργία με αγάπη....

Καλημέρες...

To χώμα που τον σκεπάζει ας είναι ελαφρύ γιατί σκοτώθηκε το καλοκαίρι αν και δεν οδηγούσε αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το είχα μάθει και με στενοχώρησε ιδιαίτερα...απλώς είναι μερικές φορές που βλέπεις κάτι που το έχεις ξαναδεί άπειρες φορές και εξακολουθεί να σε εκστασιάζει...

...ειδικά πρωί-πρωί...

...όπως ο ήχος του 787Β... (σόρρυ, τό χω ξαναβάλει, αλλά...)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=TgstvDmmVc0]MAZDA 787B - YouTube[/ame]

:worship:

λέω να τον βάλω για ringtone αφύπνισης...από την άλλη ίσως να υποστώ έξωση προς καναπέ μεριά... :p

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ζητήσω μια συγγνώμη για τους οδηγούς που βρέθηκαν πίσω μου σήμερα, διότι έκανα το πρώτο μου μάθημα οδήγησης..:p

Και ο χάρος ξεκινα..

http://youtu.be/vdEksvbI-0A

Έγινε επεξεργασία από Ghost Dog 13
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από τον Ebay ένα σετ ξένον φώτα για το όχημα Αυτά

Να το παλέψω να τα βάλω μόνος μου??Γενικά πιάνουν τα χέρια μου αρκετά.

Ή να τα πάω σε κάνα μάστορα να μου κάνει κάμια οκ δουλειά?

Έχει κανείς υπόψιν του κάνα μαγαζί/τι τιμές παίζουν για εγκατάσταση ?(προς Αθήνα βόρεια αν γίνεται)

Link to comment
Share on other sites

Ε Αμερικανιά είναι ρε τι περίμενες να εμφανιστεί κανένα Μ3? :p

Παίζει ο Pinkman, έχει ένα σωρό hypercars, μπόλικα τρακαρίσματα, ντάξ πλάκα θα έχει δε μπορεί.

Όχι είμαι ρεαλιστής. Τα M3 δεν είναι και τόσο γρήγορα. Περίμενα το Hennessey Venom GT που είναι Αμερικάνικο ή τουλάχιστον κάποιο άλλο από την παρακάτω λίστα:

The fastest cars in the world. The highest speed. Top rated maximum speed of supercars.

Και τώρα που ξαναβλέπω τη λίστα, λέω να φτιάξω ΥΠΕΡΑΤΟΥ με αυτά τα αυτοκίνητα!

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι το τελευταίο Shelby GT500 με τα 662,

δεν είναι απλά γρήγορο,είναι καλή βολίδα.

Απο τα hp bargain στην USA, εμείς είμαστε Ευρωπαίοι

βέβαια και θα πάρουμε πολύ πιο σοφιστικέ και γρήγορα

cars στα 60κ US :nerd:

(η αλήθεια είναι οτι μάλλον δεν θα σκορπίσουν στον χρόνο πάνω :hehe: ).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.