Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Λογικό είναι να μην έχει τους τριγμούς του diesel ο 1.2 βενζίνης ακριβώς επειδή δεν είναι diesel. Ο 1.3 της fiat που φοράνε τα panda, corsa, punto, mito όντως έχει αποδειχτεί αξιόπιστος. Θορυβώδης και ταξιτζίδικος στη χροιά του βέβαια, αλλά αξιόπιστος, δοκιμασμένος και οικονομικός. Αυτόν φοράω στο corsa μου. Ο κινητήρας στα παραπάνω αυτοκίνητα παραμένει ίδιος, αυτό που αλλάζει ανα μοντέλο είναι ο προγραμματισμός και η τουρμπίνα (πίεση - σταθερή ή μεταβλητή γεωμετρία). Έτσι υπάρχουν εκδόσεις με 75, 85, 90 και 95 άλογα. Πάντως η έκδοση με τα 90 άλογα και τα 20kg ροπή που φοράω στο corsa, κινεί τα πολυ βαρύ αμάξωμα πολύ καλά.

lol τριγμούς νόμιζα από τα πλαστικά. Κραδασμοί από το diesel μοτερ το ξέρω πάντα υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=b31lg6DTgJw]Cookie Phone vs Police (SA Wardega) - YouTube[/ame]

Δεν μου εκανε εντυπωση η φαρσα του τυπου.

Ναι οκ γελας σε δυο σημεια αλλα μεχρι εκει.

(ασχετο αλλα τελικα εφαγε προστιμο 400ε)

Μου εκανε εντυπωση που τον σταματησαν ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ επειδη μιλουσε στο κινητο.

Σημερα το πρωι ειδα εναν μπαρμπα να περναει κοκκινο διπλα σε σχολειο ενω μιλουσε στο κινητο....

Μπολιτισμος...

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι μπορουμε να παρουμε πισω τις πινακιδες και να πληρωσουμε μονο τον υπολλοιπο χρονο;

Σκεφτομαι να τις παρω για το καλοκαιρι που θα κατεβω να κανω κανενα σερβις στο αμαξι που καθεται 1.5 χρονο τωρα και να το κυκλοφορησω λιγακι. Εννοειται μαζι με ασφαλεια κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω τον υπολλοιπο χρονο για τα τελη ειχαν πει. Ασφαλεια δεν ξερω ποσο ειναι το ελαχιστο.

Αν ισχυει υπολογισω κανενα 120αρι τελη.

εδιτ:

Ασφαλεια μου ειπαν 53€ για 3μηνο.

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.