Jump to content



My case


bleo8onhs

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Πάνω κάτω αυτό είναι όλο. Πιστεύω πως έγινε καλή δουλειά και το αποτέλεσμα είναι αρκετά καλό. Προσωπικά με τρελαίνει τη νύχτα, με τις UV αναμμένες και την πράσινη από κάτω! Τα σχόλια δικά σας!

(μπορώ να βάλω link στην σελίδα αυτή και σε άλλα sites?)

(με τα video μπορεί να βοηθήσει κανείς να τα ανεβάσουμε?)

Το κουτί το χαίρεται η αδερφή μου τώρα, εγώ είμαι προσωρινά με ένα SONY VAIO FR215S (φορητό).

Στο εσωτερικό έχει:

HeroIchi 450W

M/B Gigabyte 7VRXP

AMD ATHLON XP 2400+

512 MB DDR 333 SAMSUNG

Western Digital 80GB JB

Seagate 4,3GB window modded

S/U/M/A GF4 Ti 4200 @???

SoundBlaster Audigy EX Platinum

CD RW TEAC 40x

Pioneer 106S

Swiftech MCX 762 & DELTA fan @ 6000RPM

2 fans 80mm front

1 fan 92mm top

1 fan92mm sideA

...modem και δισκέττα...

Link to comment
Share on other sites

Βρε χαζούλη γιατί το γέμισες με τα εξαρτήματα; Πάρα πολύ καλό και το κόβω να χρειάζεται να το ξεμοντάρεις για να βάλεις μέσα τα components του βραβείου ;)

Και για να γίνω και λίγο αυστηρός. Όλα ωραία αλλά αυτά τα λεντάκια ...too fancy for my taste

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε. Πολύ καλή δουλειά έκανες τελικά. Μπορει να διαφωνώ λιγάκι αισθητικά, αλλά δεν παύει να είναι φοβερό τεχνικά. Δύσκολα θα βρεθεί κάποιος που να χει κάνει κάτι περισσότερο για το διαγωνισμό. Και πάλι μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ειναι κουτι το οποιο δουλευτηκε πολυ , κακα τα ψεμματα.Αλλα με πιο απλες κινησεις θα μπορουσε να ηταν καλυτερο..ειναι οντως υπερβολικο.Ειδικα τα λεντ ξεφυγαν λιγακι...αλλα οπως και να το κανουμε η πρωτη φορα ειναι παντα η δοκιμαστικη...Αξιεπαινη δουλεια λιγο φευγατο αποτελεσμα μακαρι να νικησεις στον διαγωνισμο....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.