Jump to content



My case


bleo8onhs

Recommended Posts

Εδώ είναι μερικά links από ξένα sites που έβαλα το pc... Έβαλα τις φωτογραφίες σε κάθε site, γιατί φοβήθηκα μήπως μου σβήσουν τα posts και από κει... ;)

Xtremods

Overclockers

Gideontech

Hitechmods

Xoxide

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply
Originally posted by bleo8onhs

Εδώ είναι μερικά links από ξένα sites που έβαλα το pc... Έβαλα τις φωτογραφίες σε κάθε site, γιατί φοβήθηκα μήπως μου σβήσουν τα posts και από κει... ;)

ΛΟΛ....χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Wow νομίζω οτι ειδα τους Bee Jees μεσα στο κουτι ....stayin allive, stayin alive

Περα απο την πλάκα ανεξαρτητα απο το γουστο του καθενός η δουλειά σου ειναι πολύ προσεγμένη και εκτελεσμενη πολύ πετυχημένα,it's groovy baby yea!!!

μπραβο bluescreen

Link to comment
Share on other sites

Πολύ δουλειά, πάρα πολύ δουλειά βλέπω.. Έχοντας γνώση πόσο δύσκολο είναι στην ελληνική αγορά να βρεί κάποιος υλικά, το κουτί σου αποτελεί κατόρθωμα. Αν και αισθητικά δε συμφωνώ ιδιαίτερα.. Είναι όμορφο αλλά παραφορτωμένο. Ελπίζω να αδικείται στις φωτό, θα δούμε καλύτερα όταν κερδίσει στο pc magazine :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Όταν το τελείωσα είδα και γώ ότι είναι παραφορτωμένο. Όμως πραγματικά οι φωτογραφίες δεν δείχνουν και πολλά. Δεν ξέρω αν φταίει ο φωτογράφος (εγώ), η φωτογραφική μηχανή, ή γενικά οι φωτογραφίες είναι ετσι... Ούτε το χρώμα δεν είναι το πραγματικό!!

Φίλε μου ΓιανγκΤ, το στροφόμετρο δούλεψε μια χαρά, όμως μόνο όταν έφτιαξα ένα πολύ δύσκολο τουλάχιστον για μένα κύκλωμα. Οταν προγραμματίσω τον καινούριο μικροελεγκτή θα βγάλω τα "υπερβολικά" leds από τη μέση και θα βάλω αυτό.

post-71-1416070555,9181_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ναι δεν πειραζει,δεν ειχα σκοπο να λαβω μερος,μα τους εμπιστευθηκες το αριστουργημα σου??Υπαρχει καποια ιστοσελιδα που να μπορουμε να δουμε τους υπολοιπους που ελαβαν μερος?

Link to comment
Share on other sites

Για 2 εβδομάδες φίλε!! Δεν φοβήθηκα πάντως και ας είχα το παράθυρο με νερό ανοιχτό οπότε με ένα κούνημα θα έπεφτε όλο στη μητρική... Με διαβεβαίωσαν ότι το PC MAGAZINE "δουλεύει" κάθε μήνα με εξοπλισμό πολλών χιλιάδων ευρώ και την ίδια προσοχή θα έχει και το κουτί μου... Δεν είδα κανένα πρόβλημα όταν το πήρα. Ούτε τα καλώδια δεν ήταν κουνημένα.

Site απ όσο ξέρω δεν υπάρχει με τα κουτιά του διαγωνισμού, και γώ περιμένω με αγωνία να δώ τα άλλα κουτιά...! Το site του PC MAGAZINE είναι www.pcmag.gr

Link to comment
Share on other sites

αχα καταλαβα,μπραβο παντως για τον ζηλο κ το μερακι,λιγοι εχουν τετοια ορεξη.Κ γω εχω κανει ενα αρκετα ομορφο mod watercooling included,τωρα το τελειωνω κ συντομα θα ποσταρω φωτογραφιες,αλλα εμενα δεν ειναι τοσο τραβιγμενο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι πάντα της άποψης του αέρα :)

Το κακό είναι πως τα κουλεράκια κάνουν πάρα πολύ θόρυβο !!! Εγώ έχω αγοράσει ένα 12άρι και μου παίρνει το κεφάλι . Από την άλλη ομος κατεβάζει τη θερμοκρασία του συστήματος κατακόρυφα !

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι θελει να κανει κανεις,ο θορυβος κατα τη γνωμη μου ειναι ανυποφορος κ μη αποδεκτος,αν θες επιδωσεις με overclock τοτε δεν υπαρχει καμια συγκριση μεταξυ αερα και νερου,1000 φορες το νερο,τωρα αν απλα θελεις ενα συστημα να κανεις απλα τη δουλεια σου,εγω πριν την υδροψυξη ειχα μια SLK800 με ενα 80αρι ανεμιστηρακι μονο 2400 στροφων κ δεν ακουγες τιποτα,το μονο που ακουγες καπως ηταν ο σκληρος δισκος.

Link to comment
Share on other sites

Με σπρει ποτροκαλι. Ζήτα σπρεί που φωσφορίζει... Εγώ ζήτησα σπρέι που να φαίνεται μόνο σε black light και με κοίταγαν περίεργα... Το σπρει που τα έβαψα φωσφορίζουν σε UV μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.