Jump to content



My case


bleo8onhs

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Ευχαριστώ παιδιά!

Εμένα με είχαν ειδοποιήσει από τις 16 αλλά περίμενα να βγεί το περιοδικό. Μπορείς να μου πεις Endurasell που το βρήκες το αρθρο? Πολύ περίεργος είμαι!!!

(μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία με τον κύριο Ροπόδη, μου γνωστοποίησαν ότι περιμένουν λέει για το βραβείο να λάβουν καινούρια προιόντα... ακόμη νέα δεν έχω...)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά!

Το PC MAGAZINE συνήθως κυκλοφορεί στις 2 του κάθε μήνα οπότε και παραξενεύτηκα πάρα πολύ όταν μου έδωσε ο soki συγχαρητήρια στο msn αφού το ήξερα αλλά δεν είχα πει τιποτα σε κανένα (περίμενα να το δω γραμμενο πρώτα), και ακόμη περισσότερο όταν είδα και scanαρισμένο το άρθρο στις 31...

Πραγματικά τα άλλα 2 pc είναι σχετικά απλά και θα μπορούσαν όλα τα βραβεία να πάνε σε "δικά μας" παιδιά αν είχατε πάει το case σας...:rolleyes:

Βέβαια ο διαγωνισμός έλεγε και παρουσίαση των 5 πρώτων οπότε και απογοητεύτηκα όταν είδα ένα τέταρτο της σελίδας με φωτογραφίες χωρίς καν τις λάμπες αναμμένες...

Τα δώρα μου ακόμη τα περιμένω, σε σχετική τηλεφωνική επικοινωνία με τον αρχισυντάκτη μου είπε ότι θα μου στείλουν mail με αναλυτικά τον εξοπλισμό. Όταν μάθω θα σας πω!

makio, το pc πυραμίδα(δεν έχω βρει ακόμη όνομα) μπαίνει στην κατάψυξη προσωρινά αφού τα έξοδα είναι μεγάλα (το νικέλωμα κοστίζει αρκετά), και περιμένω να μου φέρουν ένα αρχαίο παλμογράφο αλλά πολύ όμορφο, από το ΑΤΕΙ Πάτρας, για να αρχίσω το osciloscope pc (αν έχετε κάποιο καλύτερο όνομα...) που θα στεγάσει το hardware του pcmag...

ΑΑΑ, και μπορείτε να με γράφετε, Πάνο, μπλε, μπλε οθόνη, αλλά το μπλεοθόνης είναι λίγο άσχημο δεν βρίσκετε?:...:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.