Jump to content



Intel OC Database


Suedehead

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από doctor [Σήμερα, στις 02:08]

update max scrn

ΠΩ - ΠΩ........!...........ΨΟΦΟ πρέπει να κάνει εκεί πάνω.......... :D

.........Ή πήρες κάνα inverter από 12Volts σε 230Volts ,το έβαλες στο αυτοκίνητο και έχεις ανέβει τίποτα Πάρνηθα μεριά.......?........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5 [Σήμερα, στις 02:13]

ΠΩ - ΠΩ........!...........ΨΟΦΟ πρέπει να κάνει εκεί πάνω.......... :D

.........Ή πήρες κάνα inverter από 12Volts σε 230Volts ,το έβαλες στο αυτοκίνητο και έχεις ανέβει τίποτα Πάρνηθα μεριά.......?........

το νεράκι της βρυσούλας είναι αλλά τωρα πλέον με εγκαταλειπει και αυτό:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από doctor [Σήμερα, στις 02:31]

το νεράκι της βρυσούλας είναι αλλά τωρα πλέον με εγκαταλειπει και αυτό:(

Ι Δ Ε Α............!.......... :)

Πάρε ένα δοχείο καμμιά 20 - 30αριά κιλά...........πήγαινε σε ένα βενζινάδικο και αγόρασε μια σακούλα παγάκια........γέμισε το δοχείο αυτό με τα παγάκια μέχρι πάνω , συμπλήρωσε με παγωμένο νερό το δοχείο.........και .........συνέχισε....... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Elu Thingol

Και εγω θελωωωωωωωωω...γιατι δεν παει?!?!?!

Θα το κοιταξουμε το γιατι δεν παει... και θα τον κανουμε να παει... ;)

Αυτος ειναι ο 2.8 μου οπως τον χρησιμοποιω 24/7 για να foldarei.. Ειναι σταθερος και ποιο πανω απλος δεν ειχα χρονο να τον τεσταρω.

post-2080-1416071715,4688_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχω την εντυποση οτι απο τα 300 FSB και πανω η IS7 λαλαει λιγο... :-) Παντος 49.4% Overclock δεν ειναι ασχημα.. και το chiller μου θελει λιγο tuning ακομα.. μπορω να ριξω πιστευω μεχρι και 10 βαθμους το cpu ακομα...

Doctor το τσιπακι που εχεις ειναι απιστευτο!! εγω εχω ενα ιδιο step με σενα αλλα δεν τραβαει.. 3.9 μαξ ... φαντασου τι θα κανει το δικο σου με subzero temps.. το πουλας?? :worship:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.