Jump to content



Need For Speed: Shift


JaguarOne

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

αρκετα καλο το παιχνιδακι. Μεγαλο +++ τα αυτοκινητα που ολοι αγαπησαμε (!).Στα αρνητικα ο ηχος που μου φαινεται μετριος.

Ο χειρισμος αρκετα καλος, φαινεται οτι κανανε στροφη 180ο αλλα εχουν ακομα δρομο για να φτασουν lfs/gtr2. Αμα τα φτασουν σε επιπεδο ρεαλισμου θα ειναι pure win ,με γραφικαρες, αρκετα καλη μηχανη και αυτοκινητα...

στον η/υ της υπογραφης ολα τερμα σε 1920χ1200 με 2ΑΑ βγαζω αυτα

2009-09-16 20:49:27 - shift

Frames: 2438 - Time: 41927ms - Avg: 58.149 - Min: 52 - Max: 62

2009-09-16 20:50:12 - shift

Frames: 187119 - Time: 3172315ms - Avg: 58.985 - Min: 0 - Max: 65

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε vista 64 ειναι compatible η συγκεκριμενη τιμονιερα με το παιχνιδι??

αν ναι αυριο την αγορασα...καποιος που την εχει να μου πει σιγουρα

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1238728

φιλε μου η τιμονιερα που δειχνεις ειναι για ps3 και οχι για pc

Link to comment
Share on other sites

παιδια σε vista 64 ειναι compatible η συγκεκριμενη τιμονιερα με το παιχνιδι??

αν ναι αυριο την αγορασα...καποιος που την εχει να μου πει σιγουρα

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1238728

Ναι παίζει κανονικά με modified drivers από την ομάδα WingMan. Την έχω με το ίδιο setup και δεν είχα ούτε καν πρόβλημα με τις μοίρες που άλλοι έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι παίζει κανονικά με modified drivers από την ομάδα WingMan. Την έχω με το ίδιο setup και δεν είχα ούτε καν πρόβλημα με τις μοίρες που άλλοι έχουν.

βρηκα και στην logitech drivers δεν κανουνε??

Link to comment
Share on other sites

κολλημαααααα το παιχνιδι τελικα... καθησα χθες στης 12 το βραδυ να παιξω "λιγο" να το δω...

Απο αγωνα σε αγωνα απο τουρμπινα σε τουρμπινα στης 8 αρχισε να χτυπαει το ξυπνητηρι να παω στην δουλεια... κ αναρωτιομουν.. να παρω αναρωτικη να φτασω σε 3ο σταδιο την τουρμπινα η να σηκωθω για δουλεια :hehe::hehe: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την g25 μόνο για αυτό το game.(σσ τι μλκια λεβιές για τόσα / και όλα τα καλώδια από κάτω :TD: ).

Περιμένω να κατέβει το full demo μέχρι αύριο για να το δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την g25 μόνο για αυτό το game.(σσ τι μλκια λεβιές για τόσα / και όλα τα καλώδια από κάτω :TD: ).

Υπάρχουν ένα κάρο mods που μπορείς να κάνεις για αυτά τα θέματα. ;)

(χάνεις όμως την εγγύηση)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν ένα κάρο mods που μπορείς να κάνεις για αυτά τα θέματα. ;)

(χάνεις όμως την εγγύηση)

Τα είδα αλλά:

α) Είναι αυτό που λες με την εγγύηση και

β) Πίστευα ότι θα ήταν πιο ακίνδυνα. Ότι δηλαδή θα ρύμθιζες πράγματα που ήδη υπάρχουν μέσα.

Τέσπα, όποιος δεν ενδιαφέρεται για τον "Η" λεβιέ καλύτερα να πάει σε κάτι φθηνότερο.

Τα μοτέρ τους, πάντως , είναι πολύ ισχυρά και σε αποζημιώνουν κάπως.

Link to comment
Share on other sites

ειναι δυνατον το driving force να ειναι το μοναδικο που δεν εχει ταχυτητες πισω απο το τιμονι???ελεος....μαλλον θα καταληξω στο momo..:hm:

απο εκει και περα σε 1920χ1080 στο συστημα τηε υπογραφης πιανει 60 fps αλλα οταν εχει πολλα αυτοκινητα διπλα 30fps με το ζορι....μαλλον θα αλλαξω καρτα συντομα

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ενα nfs που δεν εφαγε unistall στο 5λεπτο οπως τα τραγικα Undercover και Pro Street...η καμερα απο μεσα ειναι ολα τα λεφτα..:T:

απ οτι καταλαβα η καμερα ειναι υποχρεωτικα απο μεσα.σωστα?

Link to comment
Share on other sites

απ οτι καταλαβα η καμερα ειναι υποχρεωτικα απο μεσα.σωστα?

Όχι βέβαια!!

Έχει εσωτερική,εξωτερική από πίσω,καπό,προφυλακτήρα(αυτή που φαίνεται μόνο ο δρόμος).

Αλλά τώρα αν βάλεις την εξωτερική χάνεις όλο το ρεαλισμό...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.