Jump to content



Need For Speed: Shift


JaguarOne

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply
ειναι δυνατον το driving force να ειναι το μοναδικο που δεν εχει ταχυτητες πισω απο το τιμονι???ελεος....μαλλον θα καταληξω στο momo..:hm:

Εισαι σιγουρος?

Νομιζω τα εχει (αν λεμε το ιδιο) αλλα ειναι κουμπια και οχι μεγαλα "αυτακια" και δεν φαινονται στις φωτογραφιες...

Link to comment
Share on other sites

λιγο ψεφτικος ο ηχοσ αλλα οκ!!!

ψευτικος ο ηχος??:blink:

αντιθετα ειναι πολυ ρεαλιστικος κ κοντα στο πραγματικο...ακομα κ η συμπεριφορα οδηγησης στο καθε ενα ειναι διαφορετικη...

παρα πολυ καλο το καινουριο nfs ;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια!!

Έχει εσωτερική,εξωτερική από πίσω,καπό,προφυλακτήρα(αυτή που φαίνεται μόνο ο δρόμος).

Αλλά τώρα αν βάλεις την εξωτερική χάνεις όλο το ρεαλισμό...

εγω οπως και σε ολα τα racing εχω την καμερα πανω απο το καπό

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει όταν το βλέπεις δε λες ότι αυτό είναι ενα Need for speed, αλλά εμένα την ανάγκη μου για γκάζια την καλύπτει και με το παραπάνω.

Συμφωνώ ότι η cockpit κάμερα είναι εκπληκτική. Tα πλαϊνά παράθυρα προσφέρουν μεγάλη γωνία θέασης και έτσι δεν περιορίζεσαι μόνο στο παρμπρίζ. Βελτιώνεται σημαντικά η ορατότητα.

Θα ήθελα λίγο καλύτερα γραφικά και λίγο πιο εύχρηστο μενού.

Στα τεχνικά ζητήματα : C2D E6700 3,2ghz, GTX285, 4GB Ram, Vista 64bit, εχω σταθερά 60fps σε 1680Χ1050 και ολα στο φουλ. Το χαμηλότερο που είδα είναι 52fps όταν γινόταν της τρελλής από αυτοκίνητα στην οθόνη.

Επιτέλους ενα καλός racing τίτλος!!

Link to comment
Share on other sites

βασικα τα λαστιχα λιγακι ακουγονται καπως και με χαλαει που δεν ακουγετε οπωσ παλια το turbo... ε και δεν εχει τον ηχο του TDU!!!~

παιζει σε συστημα¨1,87 ε6300

9600gt asus 512

2gb ram

xp32 και παιζει τελεια!!!

Ααα και με τιμονιερα ferrari gt expirience!!!

Link to comment
Share on other sites

φορτωσα ενα πορσικο με καλουδια...και με ολα οφφ δεν κρατιεται με τιποτα με το keyboard...gomar μου πουλας την g25 μου?...η μακροχρονιο leasing ας ειναι...χαχαχα

μολων λαβε :p

Link to comment
Share on other sites

εκανα κ γω το ιδιο λαθος με μια cayman,εβαλα τουρμπο νιτρο 1500 αλογα και στην εκκινηση τους αφηνα ολους υπερανετα πισω αλλα στην πρωτη στροφη απλα εφευγα αλλου γι αλλου. μετα αφου ξεκλειδωσα την επομενη αναρτηση/λαστιχα/φρενα απλα πεταγε....το πεταξα ομως για μια 640 <3<3<3<3

οι πιστες πως σας φαινονται; λιγο βαρετες τοποθεσιες ιμο, spa και laguna seca τα σπανε ομως...

επισης, παρα πολλες κλειστες στροφες και ελαχιστες ανοιχτες καμπες :(

τελος, τρελη μαχη ccx vs zonda r κορυφη !

Link to comment
Share on other sites

καλο το Caymanάκι αλλα αμα το φορτωσεις με απγκρειντ...δεν μαζευεται...μονο για ντραγκ ειναι..

δεν ξερω ενω στην αρχη που τα αλογα ηταν σε συμβατικα επιπεδα ηταν πολυ καλο..τωρα που ανεβηκα κατηγορια ..κατι δεν μου παει καλα..με το σιφτ

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος?

Νομιζω τα εχει (αν λεμε το ιδιο) αλλα ειναι κουμπια και οχι μεγαλα "αυτακια" και δεν φαινονται στις φωτογραφιες...

ναι εχεις δικιο εχει κουμπια αν και θα ηθελα paddles...θα παω να το παρω αυτο τελικα γιατι το momo δεν μου αρεσει και οπτικα.

Link to comment
Share on other sites

Απλα το παιχνιδι τα σπαει!!!

Αν και παιζει καλα και με το xbox controller, πρεπει να παω αυριο για μια G25 τιμονιερα:baby:

Επειδη εχω Leon Cupra, ειπα να ξεκινησω το παιχνιδι με αυτο...μπορω να πω οτι εχουν κάνει πολυ καλη δουλεια στο simulation...:yes4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.