Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

Κάπου είδα ότι ο f4 είναι οριακά καλύτερος @f4 από VRII.. Αλλά μεγάλη υπόθεση είναι ο όγκος/βάρος, μετά έβαλα και τον VR2 για να δω τη διαφορά. Ε, ΙΜΟ πάντα, ο VRII δεν είναι για D600.

Link to comment
Share on other sites

Σακη εύχομαι να συμφωνείς με τα σχόλια που είχα κάνει από mkii > d800 :D

Ελπίζω μόνο μη πας να βουτιξεις βόρεια θάλασσα με το εργαλείο !!!

Ps σε πάω μια κόντρα με τη Ε lol

Έχε χάρη που την εχουν ακριβη ακομα εδω τηνΕ.....κατσε να πέσουν λιγο οι τιμες και σου λεω εγω....

Συμφωνώ ναι..με αυταπου εχω δεί μεχρι τωρα......αλλα Άγγελε εσυ έχεις και τον 14-24,υποθέτο τωρα φενεται τι ακριβως πιάνει,θα τα σπάει συγουρα......με τον 50άρι απλά δεεεεννν.......φενεται οτι την κραταει πισω.....

Link to comment
Share on other sites

Aυτο εμπροσφοβαρο δεν το καταλαβαινω πως το εννοειτε??

Δεν ειναι κοσμημα να το φορας στο λαιμο και να στεκεται καλα.

Συνηθως με τα δυο χερια φωτογραφιζεις(την κρατας).

Το αποτελεσμα κοιτας σε τετοια θεματα ..οχι ζυγισμα στυλ εμπροσθοβαρου κλπ..

Link to comment
Share on other sites

περιεργος να δω τον 14-24 στην δ600 αν θα εχει καλυτερο οπτικο αποτελεσμα..

Πιστεύω οτι με την απλή d800 στο 100% θα εχει καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα ο 14-24... αλλά εαν κανείς 24mp τα 36 τοτε θα πάρεις καλύτερο αποτέλεσμα απο τα 24 της d600.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.amazon.com/Patriot-Class-Flash-Memory-PSF64GSDXC10/dp/B003SX0OUC/ref=sr_1_14?s=electronics&ie=UTF8&qid=1355788983&sr=1-14&keywords=SDXC+Class+10+Flash+Memory]Amazon.com: Patriot LX Series 64 GB SDXC Class 10 Flash Memory Card PSF64GSDXC10: Electronics[/ame]

Καλή προσφορά μου φαίνετε

Άκυρο τελικά και σε αλλά site ίδια τιμή έχει

Έγινε επεξεργασία από ts0gl1s
Link to comment
Share on other sites

Aυτο εμπροσφοβαρο δεν το καταλαβαινω πως το εννοειτε??

Δεν ειναι κοσμημα να το φορας στο λαιμο και να στεκεται καλα.

Συνηθως με τα δυο χερια φωτογραφιζεις(την κρατας).

Το αποτελεσμα κοιτας σε τετοια θεματα ..οχι ζυγισμα στυλ εμπροσθοβαρου κλπ..

Πεστα νικολα γτ πολλες αδερφες μαζευτηκαν και κοιτανε βαρος και ογκο: p

Angel και εγω κατι τετοιο πιστευω.αν κ μιλαμε διαφορες που βλεπεις με μικροσκοπιο.στο αχλαδιον:D

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Βασικά μιλάμε για διαφορές που ρεαλιστικά εκτός αν τυπώσεις για αεροφωτογραφία ΔΕΝ βλέπεις, αλλά θα δεις εσυ για να βγάλεις κάπου καλύτερο το μπρικι σου!

:p :P

σορρυ έχω όρεξη, 3 και σήμερα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μιλάμε για διαφορές που ρεαλιστικά εκτός αν τυπώσεις για αεροφωτογραφία ΔΕΝ βλέπεις, αλλά θα δεις εσυ για να βγάλεις κάπου καλύτερο το μπρικι σου!

:p :P

σορρυ έχω όρεξη, 3 και σήμερα!!! :D

Ασχολησου με το capture one να χαλας φωτογραφιες και ασε εμας τους περιεργους να ψαχνομαστε για τα καλυτερα.μετα ομως μη ρωτας τι και πως: D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.