Jump to content



ATi Eyefinity (ΚΟΛΑΣΗ Thread.)


sebastian

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

καλη φαση το eyefinity , δε λεω αλλα θελει πολυ δουλεια ακομα για να μπορεις να πεις οτι ναι οκ εχω gaming pc χωρις προβληματα.

Σε ορισμενα παιχνιδια εκανε καποια κολληματακια (σαν να φορτωνε ο δισκος) αλλα ισως ειναι απο drivers , η το -μπιπ- pc του:p

Συγκεκριμενα στο dirt2 και NFS

Πιστευω οι επομενες καρτες απο τωρα θα παιζουν ολες ποιο ανετα.

Ενα πραγμα μου εκανε εντυπωση

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ FPS ΜΕ GAMEPAD???παρε τιμονι καλυτερα (και μετα κοροιδευουμε τα fps παιχνιδια που βγαινουν στις κονσολες :p)

Κριμα που δεν ηρθαν οι υπολοιποι γιατι χασαν 2 τεραστιες πιτσες piza hut

ενα ευχαριστω στον κολασμενο sebastian :p

Link to comment
Share on other sites

Ειχε πολυ φαση το ολο σκηνικο χθες!

Σε games οπως fc2, dmc4, gta4, dead space και πολλα αλλα τα οποια δεν θυμαμαι τωρα (μη με δειρεις seb:hi:) ειναι ολα τα Λ7. Πραγματικα εθιστικο και δινει μια αλλη διασταση στο gaming επικυνδινα εθιστικη!!!

Ευχαριστουμε τον seb για την υπεροχη pizza!:hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

καλη φαση το eyefinity , δε λεω αλλα θελει πολυ δουλεια ακομα για να μπορεις να πεις οτι ναι οκ εχω gaming pc χωρις προβληματα.

Σε ορισμενα παιχνιδια εκανε καποια κολληματακια (σαν να φορτωνε ο δισκος) αλλα ισως ειναι απο drivers , η το -μπιπ- pc του:p

Συγκεκριμενα στο dirt2 και NFS

Πιστευω οι επομενες καρτες απο τωρα θα παιζουν ολες ποιο ανετα.

Ενα πραγμα μου εκανε εντυπωση

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ FPS ΜΕ GAMEPAD???παρε τιμονι καλυτερα (και μετα κοροιδευουμε τα fps παιχνιδια που βγαινουν στις κονσολες :p)

Κριμα που δεν ηρθαν οι υπολοιποι γιατι χασαν 2 τεραστιες πιτσες piza hut

ενα ευχαριστω στον κολασμενο sebastian :p

Λοιπον Ιασωνα εκανα format χτες και τα ξαναπερασα, ΟΥΤΕ ΙΧΝΟΣ ΚΟΛΛΙΜΑΤΟΣ τοσο σε nfs shift αλλα οσο και σε dirt!

Ελα ξανα οποτε γουσταρεις για λιωσιμο!!! Θα εχω πιο μεγαλες πιτσες διαθεσιμες! :hehe:

Θεμα drivers πρεπει να ηταν, απο τα πολλα βαλε βγαλε τωρα τελευταια που εχω κανει στο pcaki μου!

Μεσα στην εβδομαδα περιμενουμε τους 10.1, και αν βγουνε αληθεια αυτα που λεει ο Macedon με 10.2 και 10.3 θα μας παρει τα μυαλα η ΑΤΙ!

Οσο για το pro δεν εχει την αναλυση που πρεπει 5760χ1080 αλλα μια 3...χ1,,,, ! δεν υπαρχει περιπτωση να παιζει normal.

Link to comment
Share on other sites

αν ξαναρθω , θα εχει πιτσες παλι ;:p

Kατσε να βγει και το ΑVP 2 τελος Φεβρουαριου, να γινει χαμος! Θα εχω βρει λυση και με το mouse !

Χαλαρα θα εχω pizza hut jumbo, μια για μενα και μια για σενα !!! :hehe:

Csaris προχωτα το eyefinity, αφου το κανεις κανε και ενα format μετα να στρωσει το ολο σκηνικο!

Link to comment
Share on other sites

Kατσε να βγει και το ΑVP 2 τελος Φεβρουαριου, να γινει χαμος! Θα εχω βρει λυση και με το mouse !

Χαλαρα θα εχω pizza hut jumbo, μια για μενα και μια για σενα !!! :hehe:

Csaris προχωτα το eyefinity, αφου το κανεις κανε και ενα format μετα να στρωσει το ολο σκηνικο!

Θα το καψουμε τελειως απο βδομαδα.... Ετοιμο το συστημα, περασα 9.12 hotfix, batman, dmc4, dead space και mass effect 2!

Link to comment
Share on other sites

Τα ποστς μετακινηθηκαν στο θρεντ για τους τορρεντ τρακερς.Παιδια συγκρατηθειτε λιγο,ειναι αντιαισθητικο να μιλαει καποιος για eyefinity και να ανοιγουμε συζητηση για το τι κανει τα λεφτα του.Τουλαχιστον συζητηστε το στο καταλληλο θρεντ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.