Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Αφού έχει και άλλα στην παραγωγή. Νομίζω και Amstel, Heineken, Mythos κ.ά. Και Sprite...

δεν νομιζω.

amstel, heineken φτιαχνονται στο εργοστασιο αυτης

Αθηναϊκή Ζυθοποιία

στο καλοχωρι.

η 3Ε δεν εχει καποια σχεση με την Αθηναικη Ζυθοποιια

οσο για αυτους που προσεξαν οτι ειναι βουλγαρικη, αυτο γινεται χροοοοονια τωρα.

τουλαχιστον 6-7 που το εχω δει.

συνηθως μεγαλα καταστηματα τις εχουν η προμηθευτικες μινι μαρκετ... οποτε παιζει δηλαδη να κανουν εισαγωγη, σε καλυτερη τιμη...

Link to comment
Share on other sites

Στον Ρέντη κοντά όταν περνάω στην Κηφισίας ένα εργοστάσιο της 3Ε νομίζω είναι που γράφει πάνω Coca Cola, Sprite και Amstel, Heineken μεταξύ άλλων αν θυμάμαι καλά σε μεγάλες ταμπέλες.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω.

amstel, heineken φτιαχνονται στο εργοστασιο αυτης

Αθηναϊκή Ζυθοποιία

στο καλοχωρι.

η 3Ε δεν εχει καποια σχεση με την Αθηναικη Ζυθοποιια

οσο για αυτους που προσεξαν οτι ειναι βουλγαρικη, αυτο γινεται χροοοοονια τωρα.

τουλαχιστον 6-7 που το εχω δει.

συνηθως μεγαλα καταστηματα τις εχουν η προμηθευτικες μινι μαρκετ... οποτε παιζει δηλαδη να κανουν εισαγωγη, σε καλυτερη τιμη...

εγω ειμαι ενας απ αυτους!:T:
Link to comment
Share on other sites

gio102004 :''εδω και καιρο εχω παρατηρησει πως ελληνικη κοκα κολα (πηγα και ειδα και στο μακρο) δεν προμηθευονται, αλλα βουλγαρικη! δειτε τα σεριακα στις συσκευασιες αν ξεκινανε απο 52 (σορρυ αν κανω λαθος) ειναι εδω εμφιαλωμενα. κατι παιζει....γιατι να τους αφηνουν να παραγγελνουν απο βουλγαρια η ιδια η κοκα-κολα?μηπως παει για κλεισιμο και να μεταφερθουν ολες οι γραμμες παραγωγης τους στη βουλγαρια...''

magicman :''οσο για αυτους που προσεξαν οτι ειναι βουλγαρικη, αυτο γινεται χροοοοονια τωρα.

τουλαχιστον 6-7 που το εχω δει.

συνηθως μεγαλα καταστηματα τις εχουν η προμηθευτικες μινι μαρκετ... οποτε παιζει δηλαδη να κανουν εισαγωγη, σε καλυτερη τιμη...''

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι.

Ο Καμμένος έχει ήδη βγει σε κάπια μεγάλα κανάλια.

Ο "χαζός" Λεβάντης που είναι ότι πιο καθαρό έχει περάσει...δυστυχώς έξω από την βουλή, τον κοροιδεύαν μέρα νύχτα σε κάθε προεκλογική περίοδο.

Δεν μας αρέσει να ψηφίζουμε χαζούς, αλλά μας αρέσει να ψηφίζουμε σαν χαζοί.

Χμμμ...GOLDMAN SHACKS - PAPA-HELLAS A.E.

Μου αρέσει καλύτερα....

Πλάκα πλάκα τον Λεβέντη και εγώ τον κορόιδευα αλλά ο χρόνος τον δικαιώνει. :wall:

Link to comment
Share on other sites

Η ΝΔ μετά την στροφή που έκανε με το μνημόνιο και τον Καμένο και τον Ψωμιαδη την βλέπω να παλεύει με το ΠΑΣΟΚ σε χαμηλά διψήφια νούμερα (12 με 14 τοις εκατό).

Link to comment
Share on other sites

Η ΝΔ μετά την στροφή που έκανε με το μνημόνιο και τον Καμένο και τον Ψωμιαδη την βλέπω να παλεύει με το ΠΑΣΟΚ σε χαμηλά διψήφια νούμερα (12 με 14 τοις εκατό).

Μακάρι....αλλα...I dont think so!!:hm:

Link to comment
Share on other sites

**μώ τα κολλημένα μυαλά της παλιάς γενιάς......εδώ ο κόσμος χάνεται και αυτοι το χαβά τους.

Tαφόπλακα στο αποτεφρωτήριο στο Μαρκόπουλο - Yahoo!

άντε μετά να δεις ανάπτυξη όταν ακόμα και η ελάχιστη προσπάθεια προς την σωστή κατεύθυνση (και αφού έχει περάσει από 40 κύματα) κολλάει σε τέτοιες βλακείες.

και για να δείτε πόσα συμφέρονται και λεφτά παίζονται να σας ενημερώσω οτι στους Αγίους Αναργύρους τα ετήσια έξοδα αποθήκευσης οστών νεκρού φτάνουν πλέον τα 100ευρώ το χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι με ανηχυχεί; ότι για πρώτη φορά ίσως το πρώτο κόμμα ελλείψει αυτοδυναμίας δεν θα καταφέρει να σχηματίσει κυβέρνηση και θα γίνει κυβέρνηση συνεργασίας από 2ο και 3ο κόμμα (ή τεσπα όπου τερματίσουν ΠΑΣΟΚ και ΝΔ)...

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Palo.gr ? Υπάρχει ακόμα αυτό το άθλιο site;

Έχει τη γυναίκα μου και μερικούς άλλους απλήρωτους εδώ και μήνες. Όλο κλαίγεται ότι δεν έχει λεφτά να τους εξοφλήσει (έχει φύγει φυσικά) κι όλο λείπει σε ταξίδια. Άλλωστε το site κάνει απλά aggregation, δηλαδή μαζεύει ειδήσεις από ΑΛΛΟΥΣ και τις προβάλει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.